22

Ale głupio gadasz. Typowe polskie myślenie. Oceniasz tych dwóch panów na podstawie dwóch sparingów? Aaa to w takim razie Munir zamiast Suareza w ataku... Więcej strzelił.

19

Jak dla mnie dałbym mu szansę w tym sezonie. Nie sprowadzałbym nikogo, dałbym szansę temu młodemu chłopakowi. Technicznie ma zaległości ale można mówić wszystko ale instynktu nikt mu odebrać nie może. Potrafi być tam gdzie trzeba i strzela te bramki. W dodatku wiele można mu wybaczyć, bo przecież jest młodym graczem. Zaryzykowałbym rundę z Munirem jako czwartym napastnikiem.

0

Potrafimy już lepiej kupować, za zdecydowanie rozsądniejsze pieniądze ale jeżeli chodzi o sprzedaż jesteśmy pod tym względem bardzo słabi. Trudno, ważne, że coś się ruszyło chociaż w kwestii kupna zawodników.

0

Jak dla mnie moglibyśmy go jeszcze na rok wypożyczyć do Celty. Jednak za kilka lat widzę w pomocy jego, Suareza, Roberto, Sampera i być może tego Gomesa.

22

Powodzenia w nowym klubie. Szkoda, ze Barca pozbyla sie go za tak marne pieniadze.

0

Szkoda, że nie za darmo odchodzi.

1

Nagrales sie w FIFA i gadasz bzdury. Jak Tello jest taki swietny to czemu nie chce go ani Porto ani Fiorentina? Ten gosc ma tylko szybkosc a to troche za malo. Munir nie musi nikogo zwodzic bo jest 9. Dryblerem nigdy nie bedzie, ale za to ma wyczucie i szuka go pilka. Dlatego chociazby w Barcy B Munir nastrzelal pare goli.

0

Zyski sa slabsze pobiewaz nie sprzedajemy wartosciowych graczy tylko uzupelnienia skladu. Jednak w tym momencie mamy jeden z najsilniejszych skladow jaki pamietam.

0

Jezeli zdazy otworzyc to ide we wrzesniu.

P.S. ktos doczytal kiedy otwarcie?

0

Uwiez mi, ze ten zysk jest duzy jak na europejska pilke. 99% klubow leci na dlugach... Barca zyskuje. 30 mln bo 30 mln ale i tak. Uwazam, ze nastepny rok bedzie lepszy - nowa umowa z nike i oby jakas ciekawa z Amazonem.

0

Pewnie na player.pl. Oczywiscie to opcja za 15 PLN na miecha.

0

No jest bardzo prosta rzecz. Zobaczmy na liczby naszych pomocnikow, kwestia goli i asyst. Mamy pomocnikow ale oni nie spelniaja swoich obowiazkow na 120%. I ja nie mowie aby odsunac Inieste, ale lata leca, Iniesta nie bedzie gral w kazdym ligowym meczu. Na najwazniejsze spotkania na Adresa liczyc musimy ale ze sredniakami La Liga wskakiwal bedzie Denis czy Gomes. Ten transfer to uzupelnienie pomocy, Lucho ch e miec konkurencyjny zespol z mocna lawka. Jeszcze tylko 9 i sklad mamy swietny.

6

Tutaj chodzi o bilans wydatkow z zarobkami z transferow. Real wydal duzo wiecej ale tez sprzedaje swoich graczy za dobra cene. Dlatego bilans wydatkow ma maly. Jak kupili za 500 mln a sprzedali za 245 to dlatego w bilansie maja 255. Liczby przykladowe. ;)

5

Ja uwazam, ze Lucho ma swietny pomysl na zespol. Na skrzydlach chyba jako zmiennika widzi Denisa, ew Turana (ktory jak nie wypali odejdzie w zimie) do tego w pomocy zmiennikami beda Rafinha, Gomes, Samper i obrone tez mamy zabezpieczona jak najbardziej. Pozbyc sie Adriano, Vermy, Montoi i Tello kupic jakas 9, Vietto czy po kosztach van Persiego i sklad mamy niebotyczny - z bardzo mocna lawka! Rewelacja. Dawno nie bylo tak ekscytujacego okienka. Mamy mlodych i perspektywicznych graczy.


0

No prosze to dosc ciekawa wiadomosc. Cena tez nie jakas zabojcza bo te 35 mln. Duze zmienne ale to wyplacone beda najwczesniej za rok. Brawo zarzad.

1

Za 8-10 mln niech odchodzi. Swoj wiek juz ma, zastepcow na jego pozycje mamy, wiec moze ze spokojem odejsc z Barcy ;)

0

Czlowieku a skad pewnosc, ze tam bedzie gral? Nikt takiej pewnosci Ci nie da. Rozwoj rozumiem, ale nie powinnismy dokladac to takiego transferu. Nawet takbysmy chcieli go tylko wypozyczyc i oplacac mu pensje to i tak lepiej bysmy na tym wyszli.

1

Powiem Ci tak, posiadam stadionowke z sezonu 2015/16 oraz meczowke z 2014/15. Zdecydowanie polecam stadionowke. Tansza i jak dla mnie wygodniejsza do kibicowania. Jezeli chodzi o roznice w szerokosci to sa niezauwazalne. Jezeli jestes wysoka i szczupla to w kazdej bedziesz dobrze wygladala, tym bardziej w tej z logo Barcy ;)

0

Niech jeszczw tylko gra jak Abidal to bede w 120% szczesliwy z tego transferu. Umtiti z 22, Denis z 6 i spoko ;)

2

Nie wiem co to za polityka... Sprzedajemy za 5 mln po to aby po sezonie odkupic za 10? Dramat! Powinnismy sprzedac za 8, odkupic za 8 po pierwszym sezonie, ew za 2 lata za 10, 3 lata za 12... dajemy komus pilkarza i jeszcze gratis kase. Masakra.

5

Chciałbym tylko powiedzieć, że bardzo smutne jest jak kogoś życie ogranicza się tylko do tworzenia konta na stronie głównego rywala swojej drużyny tylko po to aby pokazać swój idiotyczny poziom. Myślę, że nawet prawdziwi kibice Realu Madryt wstydzą się takiego zachowania, Szkoła podstawowa to za mało.

Pozdrowienia od normalnych kibiców :)

0

Jak dla mnie 8. Bywalo lepiej w klubie jednak aspekt sportowy jest na jednym z najwyszych poziomow. Tylko jakby Barca rozwiazala problemy z Neymargate oraz Messim to oceny socios pojda w gore.

0

Wolalbym abysmy sprzedali Vermaelena jednak Mathieu ma juz 33 lata, dlugo u nas nie pogra. Jest to ostatni moment aby na nim zarobic. Mysle, ze jakbysmy wynegocjowali 8-10 mln to za ta cene bym go sprzedal.

0

Powiem Ci tak ja płace 1900 zł za 7 dni na Costa Brava za wszystko oprócz meczu.

0

Indywidualnie teraz dlatego musze sam kupic bilety .

0

W wycieczce zorganizowanej będąc na meczu koszt biletu na superpuchar hiszpanii wynosił 43 euro za miejsca nad bramka.

0

Wiesz co z tego co ja się orientowałem po cenach to od 40 euro kupisz na Barce bilety. Takie już w miarę spoko to 70-80 euro.

0

Ile tak mniej więcej?

0

Rewelacja w terminie w którym będę w Barcelonie, Barca będzie się mierzyć z Atletico Madryt u siebie... Czy ktoś mi powie w jaki sposób najlepiej kupić bilet? Można internetowo, czy lepiej tam?

0

Katalonczycy sa dumni z bycia Katalonczykami. Nie zbyt chetnie uzywaja angielskiego czy hiszpanskiego. Wiekszych problemow miec nie powinienes z podstawowa komunikacja, ale pogadac dluzej po angielsku bedzie ciezko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?