0

Czas jest wolny, jedynym wspolnym momentem jest wyjscie na mecz. Wtedy wszyscy jada metrem pod Camp Nou.

0

Hmm swietna atmosfera (pelny autobus polskich kibicow) do tego piekne miasto. Barcelona, muzeum Barcy, Camp Nou. Stary nic tylko moge polecic. Malo tego sam sie wybieram na ten superpuchar.

0

To polecam. Ja pewnje tez sie wybiore ale kogos znajomego musze jeszcze zabrac

0

Jeżeli jest ktoś na La Rambli z osób które rok temu były na Superpucharze Hiszpanii a wybierałyby się i w tym roku proszę o wiadomość.
Oczywiście mowa o wycieczce organizowanej przez FCB Polska.

0

Hmm Kahn powtorzyl moje slowa. Jak na niemca to madry facet jest. Powiedzial cala prawde o CR7.

0

Jak dla mnie Pedro na zmiennika to fajna opcja, ale wiecej niz 20 mln bym za niego nie zaplacil na dzis.

0

Loew to typowa niemiecka swinia. Jadl juz kozy z nosa, teraz grzebie w jajach. Nic mnie juz nie zdziwi.

1

W wolnej chwili polecam Marcina Dańca.




0

Tutaj się zgodzę. Sprzedajemy beznadziejnie, ale kupujemy dość normalnie jak na dzisiejsze realia.

0

Policz to tak, wydajemy 30 mln, sprzedajemy Bartrę za 8 więc z budżetu umyka 1/3. A mamy stopera 22 letniego który może też grać na skrzydle.

0

Jak dla mnie to nie jest wygórowana cena jak na te czasy. W dodatku chłopak jest młody.

5

Umtiti (Lyon): W przyszłym sezonie będę nosił koszulkę Barçy? Umiem trochę hiszpańskiego (śmiech).

Barcelona spotkała się wczoraj z przedstawicielami Samuela Umtitiego. Porozumienie jest blisko. FCB zapłaci około 30-33M. [Le Dauphine]

Cena i tak spoko...

0

Luis Enrique przed wyjazdem Mascherano na CA przekonywał go do pozostania w FCB. Decyzja Argentyńczyka wydaje się jednak niezmienna. [Sport]

0

Powinni sprobowac go utrzymac w klubie. Jezeli Masche sie uparl, ze chce odejsc to nie ma co go blokowac, jednak za rozsadna cene. W jego miejsce od razu sprowadzajac innego stopera.

0

A ja uwazam, ze sprzedaz Neymara teraz to bylaby glupota... 2-3 lata moze nam jeszcze sporo pomoc, a teraz jego wartosc bedzie rosla. Dzis mozemy dostac 200 mln, za 2-3 lata mysle wiecej. Noe pozbywalbym sie go tak szybko. Mlodosc moze spedzeic u nas.

0

Jak dla mnie awans z grupy to podstawa, za dobre osiagniecie uznaje miejsce w pierwszej osemce. Uwazam, ze zdecydowanie nas na to stac. Mamy naprawde fajny zespol, jak obedzie sie bez kontuzji osemke powinnismy osiagnac.

69

Zycze Messiemu tego Copa America! Jak Suarez odpadl, to teraz w 100% kibicuje Leo. Nalezy mu sie to Copa America jak psu buda.

0

Boże święty, ten Cavani to jakiś nieudacznik. Jak można było to przestrzelić? No po prostu masakra. Szkoda mi Suareza, bo gdyby Urugwaj zajął jakieś fajne miejsce na Copa America, Luis zwiększyłby swoje szanse na złotą piłkę. Szkoda.

0

Dyrektor sportowy Barcelony preferuje transfer Samuel Umtitiego z Lyonu, Luis Enrique z kolei Marquinhosa z PSG. [Sport]

Barcelona kontynuuje rozmowy ws. transferu Denisa Suareza. Piłkarz złożył ponoć kontrofertę odnośnie swojej umowy w FCB. [MD]

4

Adriano dołączy do Lazio na zasadzie wolnego transferu. [Gazzetta]

0

Niestety, ale tutaj pozostaje tylko kwestia zarobków piłkarza. W umowie była zawarta kwota odstępnego - Villareal nie ma nic do powiedzenia.

4

Barcelona kontynuuje rozmowy ws. wykupu Denisa Suareza, ale nowy agent piłkarza oczekuje nowego kontraktu. [MD]

1

Dokładnie 8 lat temu Pep Guardiola został trenerem pierwszej drużyny Barcelony.

Ja pamiętam to jak dziś...

0

A Francja jako gospodarz i standardowo szczęśliwe Niemcy?

1

Mecz sparingowy dlatego taka cena? ;D

0

Ja chciałbym Marquinhosa... To brazylijska solidność i w dodatku młody facet... Mocno bym o niego powalczył. Nolito do ataku, Denis Suarez na pomoc i jeszcze zastępca Alvesa by sie przydał.

0

Barcelona nieustannie prowadzi rozmowy z agentem ws. Denisa Suareza, porozumienie jest jednak daleko. [MD]

Barcelona nie spotkała się z agentem Marquinhosa. Braida zaprzeczył tym informacjom. PSG nie sprzeda piłkarza. [MD]

Dwa transfery na które licze...

7

Barcelona ponownie przejawia zainteresowanie Nolito. Piłkarz mógłby dołączyć do Barcy, jeśli zaprezentuje się dobrze na Euro. [Sport]

Młody nie jest ale ograny... Na zmiennika chyba spoko...

1

Barcelona podczas zbliżającego się okienka transferowego będzie mogła wydać około 60M. [MD]

Spoko kwota co? Plus kasa ze sprzedaży to będzie z 80-90 mln

2

Rewelacyjny serial niskobudżetowy ;)

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?