liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest dobry rock. Moja ulubiona piosenka :D
1
Ja byłbym za. Dobry zmiennik MSN ale i też w pomocy mógłby grać.
Lubię tego grajka, 25 milionów to jeszcze nie dużo jak za 26 latka.
0
A wiekszosc swojego sukcesu Tottentham odniosl dzieki Realowi Madryt. On kupil Bale za kupe kasy, a ludzie z Londynu wlasnie w taki sposob ja zainwestowali, ze dzis z mloda kadra i duza sznasa walcza o mistrza Anglii!
1
1990.
6
Ale ławkę mamy dobrą....
Bramkarz, 5 obrońców i młokos Munir ;)
0
Skład rewelacja dla mnie, teraz marsz po zwycięstwo Barcelono!
0
Podejście prawdziwego kibica Barcy :)
0
Jak dla mnie to musimy go pozyskać albo w lecie albo już go odpuścić. Dla mnie opcją B jest Laporte, a opcji C nie widzę na stopera na tą chwilę.
Sprzedać Bartrę i Vermaelena za 20 mln razem, dołożyć 30 i kupić któregoś z nich.
1
Kolejny raz Real mial niesamowite szczescie? Tragedia, jak pcha sie Real.
0
Tak, slaby Messi jest jeszcze 10 razy lepszy niz Munir w formie. A z reszta po Sociedad Munira forme ocenialbym raczej na brak formy.
0
Jakbys mial w garazu ferrari, to patrzylbys na poloneza?
0
Kibicow? Sezonowcow.
9
Najlepiej oplacani, nie znaczy maszyny. Serce chce, nogi nie daja rady. Maraton swoje zrobil.
1
To nie jest tak, ze Barca nie ma ambicji... Po tylu meczach po prostu serce chcialo ale nogi nie pozwalaly. Maraton grudzien-marzec zrobil swoje ;)
9
Ja jestem dumny z tego, ze pomimo porazki nikt nie probuje tego zwalic na murawe, sedziego (chociaz mozna by). Prawdziwy Mistrz potrafi pogratulowac za walke i powiedziec wprost, tak bylismy w tym momencie slabsi. To odmienia nas od Madrytu. Real i Atletico po kazdej porazce z nami "szukaja winy wszedzie ale nie w sobie". Szkoda porazki, ale cieszy klasa Barcy. Trafilismy na gorszy moment, nogi nie niosly i odpadlismy. Obronic dublet trzeba! Visca!
0
Nie widze tego meczu. Nie mamy pomocy (oprocz Iniesty) skrzydla nie funkcjonuja a srodek zapchany. Bedzie ciezko, ale licze na zmiane gry i butow u nas! Musimy przejsc dalej!!!
0
Oby i tym razem!
0
Dziennikarze dalej o Torresie... Patologia.
Liczę na awans Wolfsburga dzis i Barcy jutro.
0
Barcelona zaproponuje Sevilli 18-20M za Kevina Gameiro, włączając w transakcję Alena Halilovicia. Opłata za wykup Gameiro wynosi 40M. [MD]
1
My wygraliśmy ten mecz? Albo chociaż go zremisowaliśmy, że mamy aż tak dobre oceny? Trochę chyba ktoś przesadził z tymi ocenami jak za porażkę. Jeżeli drużyna przegrywa to aż tak wysokie oceny być nie powinny. Moim zdaniem broni się tylko nota Iniesty oraz Bravo który nic więcej zrobić nie mógł.
0
Złe wieści płyną ze stolicy Katalonii. Thomas Vermaelen nabawił się kontuzji prawej łydki, przez co jego występ w środowym meczu z Atlético stoi pod dużym znakiem zapytania.
Hehehe pewniak na wypadł ze składu.
1
Przerazaja mnie komentarze niektorych ludzi tutaj. Kazda druzyna ma lepsze chwile i gorsze, niestety taki jest sport. Gorsze chwile sa po to aby zmienic je mogly te lepsze. Po prostu teraz trzeba przejsc Atletico w LM a pozniej bedzie dobrze. Po to wypracowalismy sobie przewage, aby spokojniej przezyc kryzys.
1
Rowniez polecam, kupilem ja przedpremierowo i rewelka. Osoby nie zwiazane z Barca czytaly i mowily, ze super.
30
Munir da rade, to jego szansa jedna z niewielu w tym sezonie. Z Neymarem i Messim mysle, ze bedzie dobrze. Musimy odczarowac Anoeta.
0
Ale to Barca zla jest.
3
Brawo Real, świetny mecz!
0
Nie prościej powiedzieć "W pierwszej połowie byliśmy lepsi w drugiej to Barca pokazała, że jest najlepsza na świecie. Cieszy nas walka do końca"
Pochwaliłby swój zespół i oddał szacunek Barcelonie.
2
Iniesta lata lecą ale on nie zapomina jak się gra, Wczoraj po raz kolejny był wyborny.
Nie wiem ile oczu on ma ale facet widzi wszystko, a dodatku potrafi szybko zareagować. Super występ kapitana!
0
Niestety, ale kompromitują swoją reputację w ten sposób. Przecież każdy obiektywny kibic stwierdzi, że pierwsza połowa była dla Atletico (dlatego wygrali ją 1-0) ale druga połowa to miażdzącą przewaga Barcy. Po co tutaj pisać o kartce? Atletico zapracowało na nie jedną czerwoną kartkę, z resztą liczba żółtych kartek mówi swoje. Każdy w Madrycie wie jak gra Atletico a potem dziwią się, że oni dostają czerwone kartki - tragedia.
0
Myślę, że o awans będziemy musieli jeszcze mocno powalczyć, ale ja jestem pozytywnie nastawiony do rewanżu na Calderon! Mamy fantastyczny zespół i damy radę.