0

Nie przejmuj się, Twoja żona jest zupełnie normalna. Moja kobieta dalej jest w szoku jak oni to wymyślili. :D

7

Też dalej jesteście w szoku po dzisiejszym karnym?

0

Jestem fanem jego talentu. Jak go dobrze poprowadzimy razem z Samperem za 3 lata będą kierować naszą grą. Do tego Sergi Roberto i Iniesta śmiało może myśleć o emeryturze.

0

Jutro idę na Deadpoola, miałem pójść w niedzielę, ale Barca w walentynki wazniejsza :D

0

MU szaleje z tymi kwotami

0

W czerwcu powinnismy go wypozyczyc do druzyny typu Bilbao, Sevilla, Villareal, Celta Vigo na minimum pol roku. Jezeli wypali, i w klubie pokoroju wyzej wymienionych zespolow stanie sie szefem obrony, mozna myslec nad budowaniem obrony zlozonej z Barty i Pique. Inaczej powinnismy go sprzedac, bo szkoda go aby ciagle na lawce siedzial.

23

Ja uwazam, ze Marc powinien jeszcze ten sezon do konca dograc w Pucharze Krola i Lidze Mistrzow, nastepnie Lucho powinien wystawiac go czesciej w La Liga, tak aby Marc stawal sie numerem jeden. Jednak spokojnie z tym trzeba postepowac, bez nerwowosci.

2

Slabsi gracze nie maja rytmu meczowego.

27

Tym meczem Bartra odpowiedział czemu gra tak mało.

0

Jak dla mnie świetny biznes. Kupic za 35 mln, posiedział na ławce pół roku, zagrał raptem 7-8 meczy, został sprzedany za 100 mln. Szczerze to zastanowiłbym się nad jego sprzedażą za taką kwotę i w lecie kupić Marquiniosa oraz Coutunho, Koke albo Pogbe nawet :)

0

http://www.transfermarkt.pl/antonio-candreva/profil/spieler/25488


Moje zrodlo, mowi, ze jest napastnikiem w wieku 28 lat.

0

Spokojny mcez, Levante lepsze niz sie spodziewalem. Slaby Alves, irytujacy Neymar, skutecznu Suarez, probujacy Messi. Tak bym podsumowal mecz.

3

moja milosc do Barcy zaczela sie od tego pana "czarodzieja" z 10 ;)
jego nie ma - milosc zostala!

1

Jestem ciekawy tylko czy kiedyś Neymar będzie mieszał rywali tak jak Ronaldinho...
Przypomniały mi się jego czasy


Szkoda, że on już nie może wrócić. Jest wielkim mistrzem, dla mnie czlowiekiem o najlepszej technice w piłce.

0

Enrique jak zwykle w swoim stylu. Nawet po zwycięstwie 7-0 mówi, że coś jest do poprawy. Ta ambicja mi się podoba.

1

Hmm cały Neymar. Nie strzela karnych w meczach przy wysokim wyniku. Ponosi go coś za co kochają go kibice - Brazylijska krew.

Jak potrzeba w ważnym meczu, albo przy niskim wyniku potrafi zdobyć gola z karnego.

23

Owacja dla niego była fenomenalna. Brawo Camp Nou.

0

Neymar jest szczęśliwy, jak robi tych rywali jak dzieci.

0

Nic innego mi się na myśl nie nasunęło oglądając dzisiejszą nawałnicę. Po meczu z Atletico bałem się o to jak nasz zespół będzie kondycyjnie wyglądał - teraz wiem, lękałem się bez powodu.

89

Barca jest bardzo inteligentna drużyną, w momencie, gdzie mają duży nawał meczów potrafią jednym meczem wygrać dwa mecze.

5

Haha Cristiano zamknal usta krytykom... On wlasnie jeszcze je otworzyl. Wszyscy czekali az nastrzela "slabej" druzynie bramek. CR zamknie usta krytykom jak w koncu strzeli jakies wazne bramki z liczacym sie rywalem...

0

Tak, tak grał :D krótko, bo krótko ale jakiś 8-10 bramek za rundę zdobył.

0

Ja Tuszyńskiego pamiętam jeszcze z Sandecji Nowy Sącz (I liga polska), tam już bardzo się wyróżniał. Poszedł do ekstraklasy, tam też grał dobrze, ten chłopak się rozwija dość systematycznie, myślę, że jak będzie grał w Turcji regularnie może za jakiś czas mieć z niego pożytek w kadrze.
Myślę, że dobrym zmiennikiem mógłby być.

0

PSG jet w tym roku bardzo mocne, Chelsea nie liczy się w lidze, więc będą chcieli odbić sobie to na LM, Bayern zawsze trzeba liczyć jako faworytów, Juventus ma chrapkę na rewanż oraz Real któremu zawsze coś się może odmienić. Nie wspominając już o Atletico, które na Camp Nou pokazała, że się nie poddaje w La Liga i podobnie będzie z Ligą Mistrzów.

Ja znalazłem na szybko 6 konkurentów.

1

Ta Barca wiele rekordów ustanowiła, ustanawia, albo ustanowi w niedalekiej przyszłości.
Mamy świetny zespół, nad którym czuwa świetny trener.

3

Szalejesz. Najpierw obrońmy w tym roku LM.

0

Od Andresa tego nie wymagaj, ciężko mu będzie, bo wiek już swój ma. Natomiast przed Leo nie ma rzeczy których on osiągnąć nie może.

0

Chylinska podnieca, ze Suarez gryzl ludzi. Tak kiedys w radiu mowila.

1

Wygrywajmy kazdy mecz 1-0 i obronmy Lige Mistrzow, La Lige, Puchar Krola, Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy i KMS 5 raz z rzedu. A Real niech wali rekordy bramkowe w sezonach i ciagle z nami przegrywa trofea.

0

Mam ZX Flux kupione w tamtym roku. Zaplacilem za nie wtedy 380 zl (swiezo po wydaniu ich na rynek) i chetnie polecam wszystkim. Buty sa bardzo wygodne, fajnie oddychaja i sa wytrzymale. Czesc zimy w nich przechodzilem. W dodatku teraz cena ich mocno spadla. Polecam raz jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?