0

Passa passą, jednak szkoda takich meczy jak ten z Espanyolem. Były okazje aby wygrać ten mecz, szkoda.

0

Będzie Arda, więc pewnie i tak Roberto by nie grał. Niech sobie Sergi odpocznie, bo jeszcze wiele meczy przed nami.

4

Xavi Hernández został dzisiaj ojcem po raz pierwszy. Jego żona Nuria urodziła córeczkę o imieniu Asia. [MD]

Gratulacje generale!

1

Nowy piłkarz Barcelony B Robert, nie zadebiutuje w klubie przez najbliższe 2 tyg, ponieważ są pewne problemy z dokumentacją. [@albert_roge

0

Jakby strzelila bramke w minucie 80+ to tak ;)

1

Czy też macie wrażenie, że Atletico to taki męczennik, ciułacz? Oni już chyba z 10 razy wygrywają jedną bramką... Wiem, że wiele osób twierdzi, że wolą wygrać 38 meczy po 1-0 niż 20 po 5-0 a resztę przegrać. Jednak patrząc na dzisiejszy futbol wynik 1-0 to dla mnie wynik fart, a Atleti po raz kolejny tak wygrywa...
Trzeba liczyć jutro na Valencie, coby jakieś punkty białym urwała.

0

Ale najlepsze jest to, że zawodnicy Barcelony mają to w nosie, dalej wykonując swoją robotę, jak dobrze to już o tym nikomu mówić nie trzeba.

11

Gonzalez Gonzalez nie zanotował w pomeczowym raporcie o rasistowskich wyzwiskach w stronę Neymara. [Catalunya Radio]

0

Dzięki, dzięki właśnie o to prosiłem...
Chodzi mi o jakiś skrót meczu...

0

Niestety nie mogłem oglądać meczu, ktoś ma może jakiś dobry skrót?

0

Niech te lata nie uciekaja tak szybko, chce sie cieszyc nasza druzyna dlugi czas!

0

Jedziemy dalej, kolejne trofea czekaja i obrona kilku tytulow tez by sie przydala.

0

Swietny rok to i rekordy wpadaja...

0

w połowie lutego, bodajże drugiej połowie lutego.

5

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Rafinha otrzyma zielone światło od klubowych lekarzy pod koniec marca. [Sport]

3

Sergi Samper najprawdopodobniej nie odejdzie w styczniu, jeśli jednak tak, to tylko i wyłącznie na wypożyczenie. [MD]

2

Zobaczymy czy w Benfice sie rozwinie jak powinien. Szkods, ze nie mamy prawa pierwokupu. Plus za procentu przy kolejnych transferach. W koncu dobrze pomyslane.

11

Arda Turan otrzyma numer 7, Aleix Vidal 22. Zakaz gry kończy się w czwartek. Obaj zostaną zarejestrowani w przyszłym tygodniu. [MD]

3

Kurde dla mnie to nie potrzebny transfer, nie dosc, ze 3 mln to jeszcze 20% od przyszlego transferu. To pierwsza rzecz przemawiajaca za moimi negatywnymi odczuciami tego transferu juz teraz. Mysle, ze dla Denisa byloby lepiej aby zostal conajmniej do czerwca w Villarealu, tam bedzie gral wiecej a teraz mu to jest bardzo potrzebne. Zlapal forme, teraz potrzrbuje jak najwiekszej ilosci minut, w Barcy za wiele ich nie bedzie mial.

18

Florentino Perez ma obsesję na punkcie Neymara, próbując przekonać agenta piłkarza do spotkania. Każda próba jest odrzucania. [Sport]



Haha smieszny jest ten gosc, smieszny...

2

Zlatan tylko popsulby nasza szatnie, a wniesc za wiele do naszego (kompletnego) ataku nie moze ;)

0

Na razie niech dalej rozwija sie s Evertonie. Z nim mamy jeszcze troche czasu na odkupienie, teraz niech lapie minuty.

0

Hmm za taka cene gosc w tym wieku? Duzo musza wynegocjowac albo zainteresowac sie kims innym. Uwazam, ze teraz jest nam potrzebny jakis mlody gracz. Doswiadczenia w srodku pola teraz mamy az za duzo.

0

Dokladnie! Ronnie jest wielki.

0

Pele był świetnym piłkarzem, ale jego obecna ocena innych zawodników jest śmieszna, czasami gada głupoty.

9

Jak najbardziej powinniśmy go sprowadzić. Tylko pytanie czy potrzebny nam jest już w styczniu? W pomocy mamy aktualnie Iniestę, Rakiticia, Turana, Segi Roberto, Busqetsa i Masche... WIęc mamy dwa składy. Denis niech dalej gra w Villarealu, tam niech się rozwija a po sezonie można go odkupić. Jemu są potrzebne minuty, a w żółtej łodzi podwodnej będzie je miał.

14

To właśnie charakteryzuje najlepszego środkowego napastnika.
On może "nie istnieć" 89 minut, ale mając tą swoją piłkę po prostu kopnie ją do bramki.

5

Ronaldo sam oddaje prawię tyle samo strzałów co Neymar i Suarez... Różnica taka, że Ney i Suarez strzelają z wyższą skutecznością :)

0

Musze kupic sobie ta ksiazke o ktorej mowa w tym artykule.

3

Robert (Fluminense) w pon. zacznie treningi z Barcą B. Piłkarz zostanie wypożyczony na rok. Klub ma opcję kupna 19-latka za 6M. [RAC1]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?