liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lekkosc, polot i finezja. Swietna gra Barcy to i wyniki sa swietne.
Tak grajac nie ma teamu ktory by nam podskoczyl.
12
Puyol w tym tygodniu zostanie agentem piłkarskim. Jego pierwszym klientem ma zostać Marc Bartra. [MD]
5
Manchester United jest wśród klubów, które interesują się Bartrą w kontekście ewentualnego wzmocnienia. [MD]
16
Messi dzień po meczu z Realem Madryt czuł się dobrze, a to oznacza, że piłkarz przeszedł pozytywnie test powrotu po kontuzji. [COPE]
1
On jest jednym z lepszych arbitrow
0
Lewandowski jeszcze jest dużo słabszy od Suareza. Luis jest zdecydowanie dużo bardziej skuteczny i przede wszystkim regularny. A w dzisiejszym futbolu liczy się przede wszystkim regularność.
0
Lesek Orlowski jak on ma sie zawsze przedstawia to fan Barcy.
Jednak Lesek czasami lubie walnac sobie taka delikatna glupote. Ale coz, ja go lubie za takie poczucie humoru jak to "ze Messiego mozna sprzedac"
2
Zdecydowanie. Camp Nou jest tak zrobione, ze widocznosc jest bardzo dobra nawet z najtanszych miejsc. Jednam atmosfera jest najwazniejsza!
1
Parodia co oni robia :)
5
Redaktorzy Marki chyba inny mecz ogladali.
0
Razem z ego wnosza problemy w szatni.
0
Nie boli Was nazwisko Xaviego nie w koszulce Barcy, w dodatku w kolorze bialym? Ja dalej chcialbym go w Barcy.
0
Artykul powinienes o tych statystykach napisac.
0
Wow, w szoku jestem.
4
Oficjalnie: Mascherano kontuzjowany. Piłkarz ma delikatne problemy z prawym udem. #fcblive
0
Ale to lepiej dla nas! Poki Perez i Benitez jest w Realu nie mamy konkurenta w Realu Madryt.
2
Haha kolejny zespol z wielka kasa dostal lanie ;)
0
Zdecydowanie racja!
4
Jestem ciekawy ile miliardow euro wyda jeszcze Perez az zrozumie, ze pieniadze w futbolu nie graja...
0
Najwazniejsze, ze wszyscy trenowali. Z Mascherano jednak wszystko ok rozumiem.
9
Iniesta nie musi strzelac wielu goli, jego gra to cos pieknego. To prowadzenie pilki, przyspieszsnie z pilka przy nogach, koleczko i wysmienite otwierajace podanie. Don Andreas w najlepszej wersji. W dodatku te jego gollazo.
4
Nie ma drugiej druzyny ktora potrafilaby grac w taki sposob. To jest cos pieknego, klasyczne uspienie akcji, dynamiczne podanie do przodu, przyspieszenie akcji i bramka. Piekno futbolu.
6
Luis Suarez to prawdziwy killer. Za kazdym razem gdy ma pilke w polu karnym stwarza ogromne zagrozenie. Jak dla mnie jest najlepsza 9 na swiecie. Potrafi strzelic i asystowac ale co najwazniejsze, nie boi sie silnych rywali. Strzela kazdej druzynie ;) naprawde to jeden z lepszych transferow ostatnich lat ;)
2
Tak myslalem, ze Benitez dlugo nie zabawi w Realu.
Co do zwolnienia Pereza to niech nie odchodzi, lepiej jakby w Realu zostal. Z nim Real jest slaby, on tylko kupuje pol sklady co rok i wszystkich zwalnia. Z Perezem Real jest po prostu slaby.
9
Ogladajac sobotniego wieczoru Barce doszedlem do pewnych wnioskow. Wreszcie mamy swietny zespol. Ta maszynka funkcjonuje wrecz perfekcyjnie. Ten mecz dal nam w tabeli tylko 3 pkt, ale zawodnikom kolejny ogromny zastrzyk wiary, ze osiagniecia z zeszlego sezonu wcale nie musza byc przeszloscia, one moga byc terazniejszoscia. Dzis zmiazdzylismy Real, bo caly nasz zespol zagral perfekcyjnie, jednak ta maszyna ma mnostwo dzial. Najpiekniejsze jest to, ze wszystkie odpalily na Santiago. Na takie mecze jak ten dzis czeka kazdy cules. Cieszmy sie tym zespolem, cieszmy sie kazdym meczem, cieszmy sie Barca tak, jak nasi zawodnicy ciesza sie byciem na murawach wszystkich stadionow swiata. Ten mecz zapamietam na bardzo dlugo.
Visca el Barca!!!
0
Enrique swietna praca.
2
Bravo zagral dzis jak Barca - PERFEKCYJNIE.
0
Ja wolalbym wersje, Messi wybieg w podstawowym skladzie i strzela dwa gole i asystuje. Jednak nic kosztem zdrowia Leo :)
0
Wszystkie gazety o tragedii we Francji pisza a AS ma swoj swiat i dla nich jest wazniejszy Raul ze swoim ostatnim meczem...
Znajac Raula pewnie sam sie wkurzyl jak to w ASie zobaczyl :/ Co za gazeta.
0
Islamisci wedlug swojej wiary zabijajac czynia dobro. Ratuja swiat od zla. Dlatego jakiekolwiek wpuszczanie ich do europy to samobojstwo dla nas.