liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez kosztowal nas kupe kasy ale ja jestem wielkim fanem tego transferu. Robi wielka robote, strzela, asystuje ale nawet jak tego nie robi potrafi sciagnac kilku obroncow czym robi miejsce innym zawodnikom. To jest klasa, nawet jak nie stoja za nim liczby to w meczu i tak swoje robi.
7
Swietnie, ze Iniesta nie zagra. Jak dla mnie nie ma sensu Andresa narazac w tym meczu. Za szybki powrot nie raz jest niepotrzebnym ryzykiem. A rywal nie jest z najwyzszej polki.
7
Pogba jest bajbardziej przereklamowanym pomocnikiem na swiecie. W jego cenie Barca mialaby dwoch lepszych pomocnikow do tego jeszcze z jednego mlodziutkiego dobrze sie zapowiadajacego. Do tego jego wymagania finansowe (pensja) sa dla mnie smieszne. Zdecydowanie nie powinnismy go kupic, a za ta kase widze w Barcy Verattiego, Pjanica, Coutinho.
0
Bardzo fajne te projekty ;) mi sie podobaja ;)
2
Kurcze, te raki teraz tylu ludzi wykanczaja ;/ oby Johannowi nie dalo rady to cholerstwo.
0
On ma niesamowite wyczucie, wie gdzie sie ustawic, pilka go szuka. Do tego ma swietna technike, potrafi strzelic i asystowac. Jest jedna z najlepszych dziewiatem na swiecie.
0
Wizualnie jest bardzo ladna, jednak z drugiej strony w Hiszpanii sa podgrzewane murawy, wiec snieg sie nie zbiera a jak napadaloby za duzo sniegu to mecz zostalby przelozony. Wykorzystanie pilek w tym kolorze jest mizerne w Hiszpanii. Ale kwestie marketingowe robia swoje.
0
Nie chodzi mi o znajomych, bardziej o madryckie media ;)
2
Wielkosc Leo Messiego to jego talent, pokora, umiejetnosci, praca i dojrzalosc. Ktos moze mowic, ze jest juz wypalony ale moim zdaniem jest dojrzaly. Zdecydowanie jest najlepszym pilkarzem na swiecie. Zdrowiej jak najszybciej, brakuje mi atomowej pchly w Barcelonie ;)
0
Wracaj do zdrowia.
8
Haha uwielbiam to, jak Madryckie gazety szczycą się remisem... "Brakowało tylko bramki". Zabrzmiało to jakby gra w piłkę nożną polegała na pięknej grze bez bramek... Te Madryckie gazety zaraz za porażki będą ich chwalić.
Jestem ciekawy swoją drogą jak rozwiąże się ta afera... To od dawna już się dzieje, ale teraz wreszcie ujrzało to światło dzienne. Ciekawe jak się to zakończy.
0
Jak dla mnie na styczen transfer Nolito i jakiegos mlodego pomocnika z Ajaxu do tego w lecie Pjanica oraz Laporte albo Marquinosa
0
Ten mecz byl mu bardzo potrzebny. Chwila spokoju, puste konto, brak nwerwowych zagran. Oby takich meczy wiecej. Jak chcemy obronic Lige Mistrzow niemiec jest nam bardzo potrzebny.
0
Dobrze, ze to nic powaznego.
0
Ja osobiscie wolalbym aby nasza pomoc miala zabojcza ilosc asyst a nie sporadycznie strzelala bramki. Oczekuje od Ivana i Andresa kreacji, bo do wykonczenia mamy swietnych ludzi.
0
Może będzie druga rakieta w Barcelonie :)
2
Jeżeli dyskomfort odczuwa powinien zrobić przerwę i to wyleczyć. Oby to się w poważna kontuzję nie przeobraziło.
0
Para naszych stoperów na takim samym poziomie jak jej boki, Rakieta i Sandro...
0
Fajnie, że Verma wraca. Liczę, że wystąpi w meczu z BATE albo chociaż w lidze. Mam nadzieję, że wróci w podobnej formie jaką miał przed kontuzją.
0
Najpierw dziwny, dziki wyjazd na Bialorus a potem u siebie z Eibarem powinno byc lzej. Oprocz tego, ze mamy dwa mecze to poziom ich nie powinien byc strasznie intensywny.
Licze, ze te dwa mecze zapoczatkuja serie meczow na zero z tylu. Tego nam brakuje w tym sezonie. Tracimy za duzo goli.
3
Ostatnio duzo zaczelo sie o nim pisac. Nie mowie o karecie ale przed nia. Teraz Ney pod nieobecnosc Messiego stal sie najbardziej medialna osoba w Barcelonie
0
Fajna sprawa, na pewno wiele takich meczów w karierze się nie ma. Oby jak najwięcej takich piłek po ustrzeleniu tylu goli.
0
Neymar gra wyśmienity mecz, jak zespół tego potrzebował. Super, że akurat w takim momencie gra tak koncertowo.
0
Jak Messi musiał się czuć, jak ktoś w koszulce Barcy strzela 4 gole i to nie jest on?
0
Lucho jest tak samo dobrym trenerem co mowca. Zawsze dobrze odpowie. Lubie takich jak Lucho. Konkretny gosc, wie czego chce i to przekazuje swojemu zespolowi. Super.
0
Jak dla mnie za 3-4 lata para stoperow to Bartra i Laporte. Uwazam, ze francuz jest swietnym stoperem, a jak faktycznie chce grac dla Barcy musimy to wreszcie wykorzystac.
1
Haha ten Fiorentino jest smieszny. Jestem przekonany, ze 90% artykulow szkalujacych twarz Barcelony albo jej pilkarzy powstalo przez ludzi Pereza. On sam ma czyste rece ale wszyscy juz znaja marionetki Pereza ktore probuja utrudnic zycie Barcelone. Kazdy sposob dla Pereza jest dobry aby oczernic Barce.
2
Jak dla mnie Leo powinien zagrac dopiero jak bedzie zdrowy w 100%. Nawet jak na mecz z Realem by nie wyzdrowial na 100% to nie powinien grac. Lepiej jak wroci pozniej ale bedzie pewnosc, ze kontuzja zostala wyleczona. Messiego potrzebujemy na reszte sezonu w pelni zdrowia.
0
Od czasów Pelego Neymar jest najbardziej rozpoznawalnym graczem Santosu.
5
Badz tutaj dobry dla klubu, graj dla nich wiele meczy i strzel wiele goli a oni po roku wysmaruja Cie blote. Tak oddaje sie szacunek dla takiego zawodnika? Dramat.