3

Hahah to teraz Cesc od miesiaca sie nie odzywa.
Pique jak nie zna tabeli ligi angielskiej to może pomyśleć, że Cescu już umarł... haha

0

Martin Odeegard jest Justinem Biberem pilki noznej. Kilka nobrych momentow, wysoki kontrakt, dziewczyny... Jak bedzie mial 20 lat to bedzie wypalony psychicznie i grajka z niego nie bedzie. Za szybko dostal zbyt wiele, Real nie rozumie, ze go zepsul.

0

Zmiennicy być muszą, rywalizacja też.
Do tego zapomniałem o Sergim Roberto, który też się zaczyna wyrabiać...

1

świetnie się rozwija. Niech gra, zdobywa doświadczenie bo potencjał ma ogromny.
Za kilka lat nasza pomoc niech wygląda tak:
Halilović, Rafinha, Samper ...

4

Oby się wyleczył w 120%, usunął zajście ze swojej psychiki. Jak poczuje głód gry wróci ze zdwojoną siłą. Cały Leo Messi.

Przez ten czas możemy sobie wyobrazić jak będzie wyglądała Barca za kilka lat bez naszego geniusza... Cieszmy się każdym meczem Leo w koszulce Blaugrana!

0

Lawke mamy prze konkretna... Haha czegos takiego sie w zyciu nie spodziewalem.

0

Qatar w ofercie 70 mln to nie jest zła propozycja. Teraz wyciągnąć od nike tyle co Man Utd, Bayern czy Real cisną od adidasa i nasza koszulka będzie warta ok 120 mln rocznie. Wtedy Barca będzie najlepszą drużyną a nasza koszulka będzie najbardziej wartościową koszulką na świecie.

0

Jedz, jedz. Jak to Twoj pierwszy wyjazd to juz jestem pewny, ze nie ostatni. Kupe kasy kosztuje ale w tym miescie, w tym stadionie, w tej atmosferze czlowiek sie zakochuje.
Moja kobieta jak "kibicowala" Barcelonie tak na pol gwizdka tak po pierwszej wycieczce stala sie prawdziwym kibicem i potem sama chciala jechac kolejny raz ;D

0

Roooni, Ronaldinho... Ahh co to byly za czasy... On jest niesamowity, jego zagrania nieprawdopodobne. To geniusz.

0

Na BATE stadion sie nie zapelni, ale najtansze bilety zostana wykupione wszystkie. Gorzej beda sie sprzedawaly bilety drozsze albo bardzo drogie.

Ale tak powaznie to mniej istotne miejsce, atmosfera jest rewelacyjna. Camp nou jest tak zrobione, ze z tych gorszych miejsc jest swietna widocznosc.

0

Jade ;) ale bilety juz sa wyprzedane z tego co slyszalem.

0

Bardzo dobrze, niech zrobi im kolo dupy. Tych szmatlawcow dziennikarzy mi nie szkoda ani troche. Pazerne hieny szukajace taniej czesto bezpodstawnej sensacji.

0

Dobrze, że mamy Suareza. Czekam aż Neymar złapie formę a wtedy będziemy mieć dużą siłę ataku nawet bez Leo.

0

Masakra, masakra, masakra. Nie pamietam takich plag kontuzji.

0

Świetny mecz, wreszcie bramka. W momencie kiedy wszyscy go skreślili, złapał moment na grę, wykorzystał to. Złapał pewność siebie i teraz naprawdę rośnie nam fajny gracz. Ma szansę w tym sezonie się sporo rozwinąć i ja liczę na to, że będzie wzmocnieniem na dłużej. Teraz jest podstawowym graczem pierwszej jedenastki pod nieobecność Iniesty i Rafinhi.

2

Coś w tym jest, ale kontuzja Alby, Bravo, Vermaelena to kontuzje bez ingerencji rywala... Dlatego też coś jest w przygotowaniu do sezonu.

2

Luis po raz kolejny jest wielki! Bierze na siebie zdobywanie goli pod nieobecnosc Messiego i nieobecnosc boiskowa Neymara.

25

Kolejna kontuzja? W tym tempie to my zaraz nie bedziemy miec kogo wystawic... Juz teraz nie mamy rezerwowego w pomocy na 3 tygodnie... Masakra po prostu, ja nie mam slow. Nie wiem co sie dzieje i jaka jest tego przyczyna. Barca teraz walczy z sama soba.

0

Bartra, Roberto, Munir... fajnie że młode chłopaki grają dobrze. Rywal niezbyt wymagający, ale mimo wszystko cieszy dobra gra zawodników którzy na codzień tworzą naszą ławkę.

11

Ciagle pytania o Messiego... Ile Ci dziennikarze potrafia zadac pytan dotyczacych Leo... Przeciez Barca to nie sam Messi... Bez niego bedzie ciezko ale dalej mamy swietny zespol. Messiemu troche odpoczynku sie przyda w tej fazie sezonu. Oby tylko kontuzje wyleczyl w 100% i po kontuzji bedzie bardziej wypoczety i glodny gry! A taki Messi znamienuje grad bramek ;)

0

Tyle w tym wszystkim dobrego. Wroci glodny gry, strzeli 3 gole i wygraja z Realem.

0

Kolejny raz potwierdza, że jest idealnym wzmocnieniem dla Barcy.
Potwierdził też to, że w Barcelonie gwiazd może być co nie miara. W innych klubach to zawsze któraś z gwiazd kaprysi.

0

Forma wsparcia dla Leo jest fajna. Jednak uważam, że Leo jest nieźle wkurzony, że nie będzie mógł grać. Dla niego kontuzje są czymś dużo gorszym niż dla przeciętnego piłkarza.

4

Wrócił na Bernabeu głodny gry i jebnie Realowi hat trica :)

0

Dobrze gada Lucho. Ale ja nie wiem co jest z tą Barca... ile możemy mieć w tym sezonie kontuzji?

0

20 mln za Alvesa? Barca byłaby głupia jakby go nie sprzedała. To kwota która jest wygórowana jak na wiek Alvesa. W dodatku mamy zastępców na tej pozycji. Jest Aleix Vidal, jest też Roberto... Alvesa za 20 mln bym pożegnał.

0

Masakra, ja nie wiem jaka chmura sie zebrala nad Barca, ale jest to totalna masakra. Liczba kontuzji na samym poczarku tego sezonu jest pewnie kilkukrotnie wyzsza od poprzedniego calego! I jeszcze mamy tak maly sklad... Zaczynam sie powaznie martwic o ten sezon ;/ Leo zdrowiej szybko!

4

Hahaha parodia w wykonaniu ASa! Jeszcze fotka jak Cris zeluje wlosy ;)

0

dokladnie o tym mowilem

5

I jak dla mnie to nie jest przypadek, że ter Stegen puszcza 2,5 bramki na mecz a Bravo pewnie poniżej jednej... Może i przy większości bramek nie miał zbyt wiele do czynienia ale wydaję mi się, że przez to, iż jest mniej doświadczony gorzej kieruje grą obrońców. Nie wiem jak to wygląda w praktyce ale często dobry bramkarz mądrzej podpowiada swoim obrońcom jak mają się ustawić, gdzie pokryć, wspomóc. Być może to gubi niemca wraz z obroną.

Moje zdanie jest takie, że to nie jest dziełem przypadku, iż Bravo puszcza mniej bramek w meczu i że obrona Barcy lepiej gra z chilijczykiem na bramce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?