0

I tutaj mamy maly problem... Nie mamy rezerwowego pomocnika. No byc moze Roberto bedzie gral w srodku jak wroci Alves. Ale to troszsczke malo i co teraz? Nie wierze, ze Iniesta, Busi i Rakitic beda grac do stycznka non stop... To bedzie jakies 26 meczy... Ciezka sytuacja, jestem ciekawy jak rozwiaze to Lucho z zarzadem.

1

Powodzenia Rafa!

1

Szkoda, ze w 100 meczu nie zdobyl bramki. Jednak uwazam, ze Leo pobije rekord Xaviego i strzeli z 120 goli w lidze mistrzow. On jest z innej planety, a za pare lat zostana po nim kosmiczne liczby i piekne wspomnienia.

0

On mial zawsze dobra wyobraznie ;) haha
I fajnie, ze potrafi powiedziec, ze podobalo mu sie trafienie rywala.

1

Nie chcial mu zrobic krzywdy? Faulujac od tylu to nie powiedzialbym jakie byly jego intencje. Z reszta to nie istotne, nowego wiezadla mu nie odda. Oby tylko szybko wrocil i po kontuzji nie mial bariery psychicznej, bo to moze byc najgorsze dla jego kariery. Wielka szkoda mi go!

1

Komentarz usunięty

1

Oby nie było poważnej kontuzji, bo stracilibyśmy drugiego zawodnika który wyszedł z drugiego szeregu w ostatnim czasie i grał naprawdę już na fajnym poziomie i to z powodu kontuzji.
Szkoda mi go.

3

Najlepszy klub na świecie to kasa powinna być najlepsza.

1

Niech sie chlopak rozwija. Mysle, ze on dobrym trenerem nie bedzie ale to tylko moje zdanie. Dalbym mu szanse poprowadzenia mlodych zespolow Barcelony. Moze akurat sie myle.

0

Zdecydowanie podzielam Twoje zdanie. Rafinhi minuty sie naleza a Rakitic jak poczuje presje (straci pewnosc, ze jest zawodnikiem pierwszej jedenastki) to zmobilizuje go do lepszej gry.

3

Oby nie bo forma Rafinhi jest wyższa od Rakiticia.

5

Jak dla mnie to wolałbym w pomocy Rafinhe zamiast Rakiticia. Jemu chyba potrzebny jest odpoczynek. W każdym razie nie zaszkodziłby mu mecz przerwy.

0

Pjanić, Salah, Dzeko i Szczęsny. To mocne punkty AS Romy. Jednak siłę tego zespołu oceniam nie zbyt wysoko. Jak Barca zagra skoncentrowana i nie zlekceważy rywala to zwycięstwo powinno być 3-0 może 3-1.

0

Włochów nigdy nie lubiłem.
Marsz po obronę tytułu czas zacząć!

3

Coś czuję, że w tym roku Hiszpanie zdominują LM. Mają 5 drużyn, wszystkie są na bardzo dobrym poziomie.
Znaczenie La Liga wzrośnie w europie :)

0

No ciekawa statystyka. W każdym razie Leo w tym sezonie jeszcze pewnie będzie pierwszy w każdej statystyce. Suarez już jest na drugim miejscu, czekam tylko na jakiś fajny wynik po tym sezonie.

0

Trzeba dobrze rozpocząć nowy sezon :)

11

A juz myslalem, ze takie czasy jak wtedy szybko nie wroca... A tutaj prosze, powtorka wczesniej niz myslalem. Teraz czekamy na obrone LM i zapisanie Barcelony w historii europejskiego futbolu grubymi literami. VeB!

0

Troche dziwna sprawa. To katarczycy chca byc na koszulkach Barcy dlatego to w ich interesie jest by rozmawiac z Barca. Moje zdanie jest takie, ze 70-80 mln za sezon i umowa na max 2 lata to dobre rozwiazanie. Teraz to wszystko sie tak zmienia, ze za dwa lata 80 mln ktore teraz jest dosc wygorowane bedzie kwota niska. Krotka umowa i dobre pieniadze.

0

Dosc fajnie, malo kolorow Balrcelonskich czy Katalonskich ale czasami trzeba cos zmienic. Ogolnie dosc w porzadku to wyglada.

0

No tak, kazdy pilkarz robi... Ale Ronlado takie specyficzne ma te cieszynki

0

Dobry sędzia z niego. Chyba gorszych sędziów od tych hiszpańskich to nawet w polsce nie ma...

0

Ja mówię o Alvesie. Który moim zdaniem jak jest bez formy nie powinien grać.

0

Najlepsze są cieszynki Ronaldo po zdobyciu bramki... Zobaczcie sobie mecz z Espanyolem, bo ciężko znaleść mecz w którym ostatnio strzelał :D

0

Bardzo dobre te wzmocnienia. Do tego dojdzie Arda i Alex w styczniu i naprawdę będziemy mieć bardzo fajną kadrę. Myślę, że Roberto w razie wielkie konieczności mógłby zagrać nawet na skrzydle w ofensywie.
Bardzo fajnie się nam Ci młodzi zawodnicy wpasowali w skład. Ucieszyłbym się jakby Roberto wygrywał rywalizację z Danim.

8

Jak dla mnie to z Roma duet Masche-Pique a w lidze Mathieu-Bartra. Na skrzydle obrony Alba i Roberto w obu meczach ;) W Rzymie chcialbym zobaczyc Rafinhe z Iniesta w pomocy a Rakieta niech odpocznie chwile. Moze to go wstrzasnie i w lidze zagra tak jak powinien.

33

Człowiek z innej planety. 77 bramek w 99 meczach. On zagra pewnie z 150 meczy i strzeli z 120 bramek... Jest najlepszy w historii!

0

No tak, tak ale w końcu nie ma ideałów... Zbyt wiele oczekujesz od ludzi.

0

Ciekawe te statystki. Jednak Roma w porownaniu z Pucharem Gampera to mocniejszy zespol. W Rzymie nie bedzie z nimi lekko ale mysle, ze powinnismy wygrac.

11

Suarez byl strzalem w dziesiatke. Strzela co nie miara, asystuje a jak nawet wydarzy sie mecz bez gola czy asysty to jego praca jest nieoceniona. Potrafi sciagnac obroncow na siebie robiac tym samym miejsce dla Messiego czy Neymara. Dodatkowo chemia jaka jest miedzy zawodnikami tridente to cos niepowtarzalnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?