3

No tak, ale na szczęście mamy MSN :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Co się dziwisz? Mamy najlepszy atak na świecie, a nie jakiegoś Ronaldo, Ibrahimovicia czy Lewandowskiego z Mullerem :)

0

Mogę Ci podać jedynie bramki z klubów:
Cristiano 42
Messi 41
Neymar 38
Suarez 35
Lewego nie mam :)

0

To jest kpina, ile oni moga przeciagac takie sprawy? Ja rozumiem, tydzien dwa... Ale to juz trwa pewnie dwa miesiace... Messi juz jest kontuzjowany 6 tydzien a Rafinha przrd nim jakos tydzien dwa wczesniej kontuzje zlapal.

5

Porównanie Messiego, Neymara i Cristiano w wieku 23 lat:

1. Neymar 317 meczy, 183 gole, 0,57 bramki na mecz
2. Messi 268 meczy, 150 goli, 0,55 bramki na mecz
3. Cristiano 327 meczy, 118 goli, 0,36 bramki na mecz

12

Barcelona poinformowała, że w dalszym ciągu czeka na odpowiedź od FIFA ws. rejestracji Ardy Turana w miejsce kontuzjowanego Rafinhi.

0

Ten artykul to mala ironia do pana z bialej czesci Madrytu. Jednak uwazam, ze Lucho kocha sport i w kazdej wolnej chwili oddaje sie swojej pasji. To wazna sprawa, Lucho w ten sposob odcina sie od presji jaka ciazy na trenerze Barcy. Najwazniejsze, ze ma swoje pasje.

3

Jakby ktoś chciał stronę z bardzo dużą ilością skrótów meczy to proszę bardzo.
http://footyroom.com/

Dobra jakość i do tego bardzo szybko dodają te skróty. Można sobie powtórzyć zwycięstwo Barcy i porażkę Realu :)

0

I najlepszy mozliwy scenariusz przed Gran Derbi. Real przegral z Sevilla i na klasyk Barca wyjdzie z przewaga 3 pkt, super uklad.

0

Haha koledzy nie wyczuli szydery ;)

54

Kolejny Messi na trybunach to super rzecz. Leo musi zaszczepiac milosc do fulbolu w Thiago. A lepiej niz na Camp Nou tego nie zrobi.

1

Dla mnie ten sedzia jest mocno dziwny. Sposob w jaki sedziowal dzisiejszy mecz i ten incydent z opaska jeszcze potwierdzilo mnie w moich przekonaniach.

0

Kolejny slaby mecz Neymara, Suareza, Iniesty i calej druzyny. Cieszy kolejne zero z tylu i kontrola nad meczem przez cale spotkanie. Barca sie nam wolno rozpedzala ale juz sie rozpedzila. Do tego Leo Messi na skrzydle i znow mamy ekipe ktora swoja gra aspiruje do tytulow.

3

Jak dla mnie to nawet może lepiej... Iniesta wraca do formy, a miejsce Rakitica zajmie będący w dobrej formie Roberto... Tylko zmiennika niestety juz brak :)

0

Kolejny slaby mecz Suareza ktory nie jest w formie, do tego Neymar tez slabo.

Jednak juz tak na powaznie, kolejny fajny mecz Barcy, kolejny na zero z tylu i tylko szkoda Rakiety. Oby nic powaznego z nim nie bylo.

2

Busi to jeden z najlepszych pomocnikow a juz napweno najlepszy pivot. Jednak obserwujac Busiego mozna zauwazyc jego niesamowity progres. Na poczatku kariery byl tylko tym ktory odbiera pilke a dzis jest tym ktory po odbiorze szuka pilek do przodu w dodatku bardzo czesto sa to zagrania trudne ktore po prostu mu wychodza. Nasz kapitan dojrzal i widac to na boisku. Strach sie bac co bedzie za 2-3 sezony, moze i Busi bedzie killerem? We wszystko jestem wstanie uwierzyc.

0

Dla mnie zla wiadomoscia bylaby informacja "Messiemu na Bernabeu odnowila sie kontuzja". Uwazam, ze Leo powinien wrocic w 101% zdrowy. Jak uda sie to osiagnac na klasyk, super a jak nie to trudno. Caly sezon przed nami.

30

Tylko czekac az Messi wroci i dolozy cos od siebie. Wtedy Barca bedzie jeszczs grozniejsza w ofensywie.

0

Sezon coraz bardziej mi sie podoba. W zimie dojdzie Arda i Alexis i bedzie bardzo ciekawie. Jak beda omijaly nas kontuzje bedziemy miec jeszcze mocniejszy zespol niz w tamtym roku. Oby teraz do grudnia tych kontuzji jak najmniej bo KMS na nas czekaja.

1

Mam nadzieje, ze Messi wroci w 101% zdrowy. Nie chcialbym aby jego mecz z Realem byl dla niego chociaz najmniejszym ryzykiem. Sezon jest dlugi, meczy wiele Leo jest potrzebny nam w tych meczach. A jak Messi wroci glodny gry szybko nadrobi czas podczas ktorego ogladalismy go na trybunach.

0

Suarez w tej sytuacji podawal do Neymara, ten mial tylko przed soba bramke wiec pewnie Suarez mialby asyste.

0

Jak zawsze w swoim stylu. Jednak, powoli idziemy w dobrym kierunku :)

85

Jak dla mnie to jest kolejny świetny występ Roberto. Przypomina mi niektórymi kółkami Inieste, a niektórymi zagraniami Xaviego. Super, niech dalej się nam tak rozwija a niedługo nie będziemy potrzebowali kupować za 100 mln Pogby...

0

Super mecz, Suarez dziś lekko ze spalonymi nie dawał rady, ale najważniejsze, że z zimną krwią skorzystał z doskonałej asysty Roberto. Super mecz Suarez, Neya, Roberto no i Busiego :) Reszta na plus, oprócz Sandro :)

0

Sergi Roberto naprawdę nam dojrzał. Zrobił ogromny krok do przodu. Teraz mamy naprawdę dobrą pomoc.

7

Jak dla mnie rewelacyjny mecz Roberto oraz znów Busqets. Do tego znów ustrzelony gol Suareza i Neymara. Fajna postawa nie tylko obrony ale i całej drużyny. Bardzo dobry mecz, Getafe nie miało życia.

0

Dwa lata na tym poziomie to bardzo dużo... Ale jak porównujesz Sandro czy Munira z Neymarem to chyba sobie coś pomyliłeś.

0

Moje poczucie wartosci jest w granicach rozsadku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?