0

Na razie niech dalej rozwija sie s Evertonie. Z nim mamy jeszcze troche czasu na odkupienie, teraz niech lapie minuty.

0

Hmm za taka cene gosc w tym wieku? Duzo musza wynegocjowac albo zainteresowac sie kims innym. Uwazam, ze teraz jest nam potrzebny jakis mlody gracz. Doswiadczenia w srodku pola teraz mamy az za duzo.

0

Dokladnie! Ronnie jest wielki.

0

Pele był świetnym piłkarzem, ale jego obecna ocena innych zawodników jest śmieszna, czasami gada głupoty.

9

Jak najbardziej powinniśmy go sprowadzić. Tylko pytanie czy potrzebny nam jest już w styczniu? W pomocy mamy aktualnie Iniestę, Rakiticia, Turana, Segi Roberto, Busqetsa i Masche... WIęc mamy dwa składy. Denis niech dalej gra w Villarealu, tam niech się rozwija a po sezonie można go odkupić. Jemu są potrzebne minuty, a w żółtej łodzi podwodnej będzie je miał.

14

To właśnie charakteryzuje najlepszego środkowego napastnika.
On może "nie istnieć" 89 minut, ale mając tą swoją piłkę po prostu kopnie ją do bramki.

5

Ronaldo sam oddaje prawię tyle samo strzałów co Neymar i Suarez... Różnica taka, że Ney i Suarez strzelają z wyższą skutecznością :)

0

Musze kupic sobie ta ksiazke o ktorej mowa w tym artykule.

3

Robert (Fluminense) w pon. zacznie treningi z Barcą B. Piłkarz zostanie wypożyczony na rok. Klub ma opcję kupna 19-latka za 6M. [RAC1]

1

I to wcale grać nie musimy a rywale nie potrafią nas przegonić,,,

3

Kolejne rekordy Messiego, a myślałem, że więcej już się nie da.

5

Oficjalnie: Bravo - Alves Pique Mascherano Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive

0

Barcelona i kilka klubów (Arsenal, Sevilla, Tottenham, Chelsea), interesuje się pomocnikiem Interu Marcelo Brozoviciem. [Corriere]

2

Niestety wyzej wymienieni Panowie licza na wielka indywidualna kariere. Nie potrafia pracowac dla zespolu tak jak kiedys robili to Xavi, Iniesta, Busi, Messi czy nawet Pique. Kazdy z mlodych chce byc gwiazda, dlatego nie bedzie z nich nic. Kiedys Xavi chcial pomagac druzynie, dlatego osiagnal tak wiele. Dzis kazdy mlody gracz patrzy pod siebie niestety.

1

Sledze ich wyniki i jestem w szoku. Strzelamy tak malo goli, a tracimy za duzo bramek. Bez sensu, do czego to prowadzi.

1

Oprócz Roberta z Fluminense, Barcelona w styczniu planuje zakontraktować od 3 do 6 piłkarzy do drużyny rezerw. [Catr]


Przestajemy szkolic, zaczynamy kontraktowac?

1

W przyszłym tygodniu Benfica domknie transfer Grimaldo z Barcelony B. Koszt transakcji ma wynieść 1M. [RAC1]

3

Messi dobrze radzi sobie z problemami związanymi z bólem żołądka. [@latdp]

0

Tak, ty sie znasz.

0

Zawsze mowi to co chce, nie to co sie powinno. Szacun Gerard.

55

Jak to dzis powiedzial moj ulubiony komentator "Dzis Luis Suarez strzelil za siebie, za Nemyara i za Messiego"

2

Jak to dzis powiedzial moj ulubiony komentator "Dzis Suarez strzelil za siebie, za Nemyara i za Messiego"

0

Mowa o Zlatanie...

0

Wielki pilkarz, ale czlowiek z niego gorszy.
Zlatan w kazdym klubie w ktorym gral wnosil wiele jakosci. Nie wazne czy mial 20 pare lat czy 30 pare... Jakosc to jakosc. Fantastyczna dziewiatka.

0

W Hiszpani osiagnal wszystko, w Niemczech tez... Po co ma byc w Bayernie? Tam Bayern zawsze niszczy lige, dlatego Pep sie nie rozwija tam jam by chcial. Zmiana otoczenia na Lige Angielska to wyzwanie, czyli mozliwosc zdobycia doswiadczenia, krok do przodu. W Niemczech Pep niedlugo zaczalby sie cofac.

0

Bardzo prosta sprawa, Barcelona ma plynnosc finansowa i to potezna. Dlaczego? Dlatego, ze kiedys wziela duza pozyczke, dobrze ja zainwestowano (w szkolenie, w marketing, w zespol, w hipoteki (klub ma na wlasnosc kilka dzialek) i tym podobne). Jednak te pieniadze dzis pracuja i przynosza zyski. Dlug jest na bierzaco splacany, dlatego to zadluzenie przy obecnej plynnosci jest praktycznie zadne. Sa kluby ktore maja mniejsza plynnosc finansowa a zadluzenie duzo, duzo wieksze. Dlatego Barca moze pozwolic sobie m. in na Espai Barca. To kolejna inwestycja ktora sie zwroci ;)

18

Luis Enrique nie spał w nocy po meczu z Deportivo (2-2), ponieważ tak bardzo przejął się zmianami przeprowadzonymi przy wyniku 2-0. [MD]

0

Kurde nie pamietam akurat tego gola... Ale malo tych pieknych goli to akurat Carlos nie mial.

0

Carlos mial uderzenie...

0

Dzisiaj o godzinie 10:00 Barcelona wyleci do Japonii na KMŚ. Lot będzie trwał 12 godzin. W Tokio wylądują o godz. 7:20 rano w poniedziałek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?