0

Neymar bedzie dostawal kolejne swietne oferty, jednak zadaniem Barcy jest zapewnienie Neyowi dobrych warunkow do wielkich osiagniec w zespole, do tego wyplate adekwatna do gry brazylijczyka.

0

Z Norwegia sobota 18:30

0

Jak dla mnie Roberto zastapi Albe, Arda Messiego a Munir w formie Suareza, jak sankcja zostanie podtrzymana.

0

Jak dla mnie to dobrze. Przerwa byc musi, a rozwiazaniem tej sytuacji kadrowej moze byc Sergi Roberto, Vidal bo nie wiem jak z Adriano. A Alba niech sie spokojnie leczy i wroci na Atletico!

4

W tym sezonie juz zasluzyl na kare a jej nie dostal. Teraz jego wina jest bardziej ewidentna i zdecydowanie Real ani CR nie maja wytlumaczenia. Kara powinna byc tak samo chamska jak zachowanie Ronaldo. Ja osobiscie wpakowalbym z 5-6 meczow kary i zaprosil go na ring z Marcinem Najmanem ;)

1

On jest bardzo dobry, typowy asystent. Jakby Arsenal mial lepszych napastnikow Ozil mialby 25 asyst.

0

A ja uwazam, ze jak ktos w Realu chce aby James sie odbudowal z forma to po prostu musza mu dawac szanse na gre. Nie mowie tutaj o wchodzeniu z lawki w 65 minucie, ale o graniu wiekszej liczby meczow. Jamesowi nie pomaga fakt, ze odpadli z Pucharu Krola. Bo te rozgrywki (bybajmniej na poczatku) pozwalaja zlapac pilkarzowi rezerwowemu jakies minuty.

Ale jak dla mnie niech psuja wielkich pilkarzy, maja taka polityke, niech sie tego trzymaja. Kaka zmarnowal tam kariere, kolejni tez moga byc.

16

Leo Messi odczuwa niewielki dyskomfort mięśniowy, który nie jest poważny. Piłkarz został zmieniony ze względów ostrożności. [@barcastuff]

1

Sie przestraszylem po przeczytaniu poczatku...

0

Zubi musi sie wiele nauczyc w pracy dyrekotra sportowego. Jednak ma na pewno predyspozycje aby kiedys wrocic do Barcy.

19

Nie cieszylbym sie. Barca B musi jeszcze wygrac wiele aby utrzymac sie w trzeciej lidze... A chyba utrzymanie na tym poziomie to nie jest ambicja rezerw Barcelony. Trzeba zabrac sie do pracy i polowac na awans. W tym sezonie to proste nie bedzie ale w nastepnym powinnismy o to powalczyc.

0

Dla Neymara przejscie do PSG w tym momencie to krok wstecz. Jest w duzo mocniejszej lidze, w duzo lepszym zespole z wielkimi tradycjami. Finansowo mysle, ze wcale nie wychodzi gorzej, bo we Francji sa ogromne podatki. Po odliczeniu wszystkiego wielkie podwyzki w Paryzu by chyba nie mial.

0

Sprawiedliwosci stalo sie zadasc... Ktos oberwal ze swojej broni.

43

Co Chelsea chce osiągnąć płacąc dziecku wielką kasę... Zniszczą w taki sposób młodych, dobrych piłkarzy i wielkie talenty.

0

Dramat, jestem już tylko ciekawy czy to kolejny przypadek?

2

Jak dla mnie swietny sklad dzis gral. Wielu podstawowych graczy odpoczelo, mlodzi mogli zlapac pare min i Arda z Vidalem lapia rytm meczowy. Do tego wynik tez spoko, nic dodac nic ujac. Mecz kompletny.

14

Ciesze sie z zawieszenia Suareza, bo w tym sezonie gra bardzo wiele. Przerwa mu sie przyda, odpoczywac tez trzeba. Ja w ataku widzialbym Arde, Munira i Messiego. Neymarowi tez nalezy sie chwila wytchnienia, a taki mecz wydaje sie do tego bardzo dobra okazja.

41

Messi nie powiedzial ostatniego slowa, uwazam, ze 6-7 zlotych pilek jest w jego zasiegu. Jednak juz rekord wysrubowal.

1

Najlepsza statystyke widzialem z tamtego roku... Messi porownywalna ilosc goli z CR ale strzalow o 120 mniej...
Leo jest niesamowity!

0

Ja dalej wspominam tarzana trzymajacego Barcelonska obrone!

10

Swietne jest to, ze oni nie rywalizuja ze soba, a nawet chca sobie nawzajem pomagac. Dlatego efektem tego sa wyniki strzeleckie. Ney i Suarez po 15, a Leo juz 9.

0

Gala jest jutro czy dzis?

0

haha no jestem ciekawy ich ofert :D

1

3

Dzieki Thierremu kiedys lubilem Arsenal ale uwazam, ze byl bardzo inteligetnym pilkarzem, zawsze lubilem patrzec jak gra Henry. Zaluje tylko, ze tak pozno przyszedl i tak krotko gral w Barcelonie.

17

Dobre wieści!

Sergi Roberto trenował dzisiaj normalnie, co oznacza, że najprawdopodobniej będzie gotowy na sobotni mecz. [Sport]

0

Piękne kobiety mają Fabs i Leo :D

2

Nie dowiary, kolejny z Espanyolu ktory nagle jest nie winny. Caly swiat widzial, ze chcial specjalnie nadepnac Messiego ale teraz on sie temu wypiera i jeszcze szuka sytuacji w ktorych "byl poszkodowany". Dramat, niech Barca w rewanzu ich zniszczy i udowodniu dziure pomiedzy Barca a tym klubikiem.

0

Haha fajnie by bylo jakby i turek wbil sie w tridente MSN, taka wspolpraca bylaby znakomita ,)

1

Za obrażenie piłkarzy Espanyolu Luisowi Suarezowi grozi kara zawieszenia, przynajmniej od jednego do trzech meczów. [Cadena COPE]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?