0

Polecam dobre knajpy, gdzie glownym menu jest Barca a na drugi tv jest Bayern Juve

0

4-1 dla Barcy. Messi x2, Suarez, Iniesta.

0

Polecam do noclegu Badalone. Szybki dostep metrem do serca Katalonii, a blisko masz cisze i dostep do pieknych plarz. Ogolny koszt z przelotem za osobe ok 1500-2000 zalezy od szalenstw. Ostatnio bedac 1900 mnie wyszlo z meczem i 100€ wydanymi w naszym sklepiku ;)

0

Widzialbym go dzis z Iniesta w pomocy ;) dobry wynik do przerwy i Rakieta za Inieste w polowie ;)

2

A ja sobie kupilem PS4 i czekam dzis na kuriera ;) jak zagram w fife Barca na Arsenal to przekaze wam jak wysoko wygramy dzis z Kanonierami

0

Nie da sie tego porownac. Jednak miedzy ich karierami jest pare lat. Zizou w swoich czasach byl zdecydowanir najlepszy, jednak teraz pilka sid zmienila. Dla mnie Andreas Iniesta jest niesamowity, obecnie jeden z najlepszych pomocnikow. Ale pare lat minelo, o obiektywnym wyborze raczej nie moze byc mowy.

0

Czyli do Realu juz nie pojdzie ;)

0

O taki konkret mi chodziło! dzięki wielkie. Sam nie za bardzo to mogłem odnaleźć. :D

0

Ja chce grac w fife tylko ;D

0

Po zwolnieniu Ancelottiego uświadomiłem sobie, że Real najlepszego dla nich trenera właśnie zwolnił. Na brak większej ilości pucharów białych narzekał nie będę.

0

Jestem na kupnie konsoli.
Ktoś może doradzić mi co najlepiej wybrać?
Używaną lepiej czy może coś nowego?
PS czy XBOX?

5

Jak oni są kompletnie zdufani w sobie. Tragedia po prostu, tragedia.
Najfajniejsze jest to, że takie podejście zawodników Realu jest najlepsze dla nas :)

0

Kwiaty, bo każda kobieta je uwielbia!

0

http://www.transfermarkt.pl/riyad-mahrez/profil/spieler/171424

Umowa do:30.06.2019

Nie głupio to wygląda, dość młody i cena nie wyśrubowana. Zmiennik MSN perfekcyjny.

0

Polegliście ostatnio nawet z Sandecją...

0

Nic dodać nic ująć. Messi pracuje już na 6 złotą piłkę, czym napisze kolejną historię!

0

Ale obiektywizm jest taki, ze wslizg z wyprostowana noga jest zabtoniony, nawet jak trafil w pilke.

4

Co ty człowieku gadasz?! Niebezpieczne zagranie na żółtą kartkę? Takim zagraniem złamania doznał Wasyl. Tam rywal też chciał kopnąć piłkę...
Czerwona kartka po spalonym busiego? człowieku co za mecz oglądałeś...

61

Czy ten facet nie rozumie, że atak wyprostowaną nogą w dodatku metr nad ziemią to czerwona karta za sam zamiar? Nawet gdyby Rakiticia nie trafił to czerwień się należała. Dobrze, że obyło się bez kontuzji.

0

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/real-madryt-przygotowal-kontrakt-dla-massimiliano-allegriego/rz6gs4

Ja rozumiem, że to onet oni faktycznie nie raz plotki rozsiewają. Jednak w każdej plotce jest jakaś garstka prawdy. Nasuwa mi się do głowy myśl "Co Perez ma w głowie?" On w ciągu sezonu trzeciego trenera zatrudni? Tragedia, za kilka lat Real nie będzie miał kandydata na trenera, bo każdego zdążą zatrudnić i wywalić. Oczywiście tylko tych którzy u nich będą chcieli trenować.
Dramat z tym Fiorentino :) Współczuje kibicom Realu tej destabilizacji.

0

Trzeba sprzedać Bartre za (15-18 mln) głównie dla jego dobra, do tego sprzedać vermaelena za 8-10 mln i dopłacić resztę i Laporte czy Marquinhosa ja chętnie widzę w koszulce Blaugrana!

2

Łukasz Polska bo takich 5 europejczyków nie ma jak jeden polak :D

0

Tak, cena to 3 i 100 mln. Za 2 lata Alen będzie tygrysem La Liga. Tygrysem za darmo. Tak zawsze działała Barca, a Real wydawał kupę kasy "za prawie" dobrych graczy.

1

Denis Suarez, Hallilovic? Na co chcecie kupowac pomocnika jak mamy dwoch? Denisa mozna smialo w tym okienku sprowadzic a Alena Hallilovics za 1-2 sezony jako juz ogranego w La Liga pomocnika... Nad stoperem lepiej pomyslec niz nad pomoca.

0

Masz zagraniczną?

0

Messi, Neymar, Suarez ;D

0

Ktoś może zna polską stronkę gdzie mogę znaleźć wyniki Barcy B? Widziałem tabelę, mocno podskoczyli, mają nawet teraz szansę na baraże o awans. ciekawość bierze kto tam gra, strzela, asystuje, że taki proces wykonaliśmy.

2

Wykonuję pracę najgorszą, najcięższą i najmniej docenianą przez większość.

0

Cały Lucho, po raz kolejny doskonale to ujął.

0

Busi to kolejny zawodnik który swoją pracą zasługuję na czarną skórę. Jest perfekcyjny, ciągle wydaję mi się, że już osiągnął swój szczyt, a potem go przeskakuje. Coś niesamowitego. Takiej gry chyba nawet Pep by się nie powstydził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?