liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tourne po tak intensywnym sezonie to bylby strzal w kolano. Nasi gracze potrzebowac beda duzo odpoczynku po tym sezonie, a i tak gracze z europy maja EURO wiec tournee to beznadziejny pomysl. Dobrze, ze w zarzadzie uwazaja tak samo.
0
Tyle pozytku, ze chociaz jakas kasa wraca.
0
Gdzie książką o Pepie?
Mam wszystkie oprócz tej u samej góry. Za to ja mam o Pepie książkę, Pep vs Mou oraz jeszcze 365 dni wokół Blaugrana czy coś takiego.
2
Federer, Jego gra w tenisa za najlepszych czasów przypomina mi grę Barcy, Delikatnie, lekko, taktownie i z gracją wygrywał wszystko. Mistrz i profesor tenisa, tak samo jak Barca w XXI wieku.
Nie będzie szybko tak drugiego grającego tenisisty.
0
Czekam na konkrety, bo plotkami jestem zmeczony. Dziennikarze robia swoje nieustannie.
0
Uuu uciekl mi rok, to w takim razie w wieku 31 lat powinien byc top 1 w najlepszych ligach europy.
1
Jak dla mnie przed 30 Leo pobije ten rekord, a po pozniej bedzie srubowal te rekordy. 65 bramek na 2,5 sezonu to nie wyczyn dla Messiego.
0
Właśnie dlatego wrzuciłem, coś czego nie napisali w artykule.
0
To CR się nam obraził.
Tupnął nogą i wyszedł obrażon.
Dramat :)
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/cristiano-ronaldo-wsciekl-sie-na-dziennikarza-i-przerwal-konferencje-prasowa/3fk84r
3
"Ważne jest, by sprawić, że zespół wygra – dodał. "
Kompromituje się na całej lini...
Boże jak to zazdrość niektórym ludziom może resztki mózgu odbierać.
0
Crisitiano zachowuje się ostatnio jak obrażone dziecko....
0
Po co powstaje taki artykuł? Bronić czegoś co oczywiste? Bez sensu. Każdemu kibicowi się to podoba, to piękno futbolu. To samo się broni.
0
To w jego stylu. 14 maja będzie na Camp Nou.
1
Słuchaj jak pierwszy raz jedziesz przeciwnik nie jest ważny. Będąc tam nie będziesz myślał o rywalu.
0
Nikt mnie nie zrozumiał. Mi chodzi jedynie o to, że Iniesta z każdym miesiącem robi się starszy. Widać, że on już nie gra tyle co wcześniej. Iniesta dalej ma dłuższe fragmenty swojego blasku, jednak każdy piłkarz po 30-stce jest już coraz mniej efektowny. To nie znaczy, że Inieste skreśliłem. On, Xavi, Puyol, Messi nie są do skreślenia.
0
Krul az mnie królewsko zabolalo.
0
Caly Madryt. Nie potrafia uszanowac swoich zawodnikow. To tak samo jakby teraz ktos zadal pytanie na Camp Nou czy ktos wymienilby Inieste za Pogbe. Roznica jest taka, ze nikt Adreasa by nie oddal, chociaz Iniesta lata swietnosci ma za soba. Szacunek jaki ma Blaugrana do swoich zawodnikow ktorzy graja w klubie kilka lat jest nie porownywalny do tego "szacunku" ludzi z Madrytu.
Za to mozna kochac Barce! Visca!!
0
Wiesz co ja sobie kupilem karte pamięci, pobralem jakas automape, zainstalowalem ja wczesniej, potem gotowa wrzucilem na karte sd.
Potem w ustawieniach tylko musisz zrobic tak, aby Ci sie nawigacja wlaczala z karty sd abys za kadym wlaczeniem nie musial automapy na nowo wlaczac.
0
Ja wgrałem sobie automape i szczerze lepiej mi się jeździ.
Dodam tylko, że jestem Przedstawicielem Handlowym i jeżdze dziennie ność dużo.
0
Za to jak Neymar gra PSG chce zaoferowac Barcelonie 190 mln a jemu samemu 40 mln rocznie na reke. Jak mozne sie to nie podobac?
0
Mam nadzieje, ze przed tymi meczami bedziemy miec 8-10 pkt przewagi.
0
Kolego Real gral w sobote, my rozmawiamy o zawodnikach Barcy konkretniej o Neymarze. Pomysl o kim piszesz, pozniej pisz
0
Lucho cały czas tak samo wypowiada się, on nigdy chyba nie będzie w pełni zadowolony. Jednak on ciągle chce się poprawiać, dlatego Barca po zdobyciu 5 pucharów w sezonie ma chęć to poprawić! Lucho jest wielki.
0
Oglądam Barce 15 lat, czegoś takiego nie widziałem...
1
Pisanie komentarza jest zbędne - zachęcam do obejrzenia powtórki owego kosmicznego zajścia.
3
Powiem Ci tak, nie kracz tylko podziwiaj najlepsze tridente w historii futbolu.
3
Prawdziwa złota kobieta!!
8
Uważam, że Barca ma bardzo wielkie szanse na obrone trypletu.
Aby ktoś pokonał Barcę musiałoby całe tridente grać słabo. A tutaj sam Suarez, Messi czy Neymar potrafią w pojedynke wygracz mecz. Jak grają wszyscy dobrze to robią się wyniki jak ten z Realem, Valencia, Celta, Bilbao... KOSMOS!!
2
Może wtedy Real by wygrał z Barca? ahhh nie, zostali jeszcze Neymar i Suarez.
0
Trudny był, to każdy wiedział, że przed meczem, że Celta zdziesiątkowana ale dalej jednak mocny zespół. Barca od początku przeważała, choć lekko nie było.