1

Rowniez polecam, kupilem ja przedpremierowo i rewelka. Osoby nie zwiazane z Barca czytaly i mowily, ze super.

30

Munir da rade, to jego szansa jedna z niewielu w tym sezonie. Z Neymarem i Messim mysle, ze bedzie dobrze. Musimy odczarowac Anoeta.

0

Ale to Barca zla jest.

3

Brawo Real, świetny mecz!

0

Nie prościej powiedzieć "W pierwszej połowie byliśmy lepsi w drugiej to Barca pokazała, że jest najlepsza na świecie. Cieszy nas walka do końca"

Pochwaliłby swój zespół i oddał szacunek Barcelonie.

2

Iniesta lata lecą ale on nie zapomina jak się gra, Wczoraj po raz kolejny był wyborny.

Nie wiem ile oczu on ma ale facet widzi wszystko, a dodatku potrafi szybko zareagować. Super występ kapitana!

0

Niestety, ale kompromitują swoją reputację w ten sposób. Przecież każdy obiektywny kibic stwierdzi, że pierwsza połowa była dla Atletico (dlatego wygrali ją 1-0) ale druga połowa to miażdzącą przewaga Barcy. Po co tutaj pisać o kartce? Atletico zapracowało na nie jedną czerwoną kartkę, z resztą liczba żółtych kartek mówi swoje. Każdy w Madrycie wie jak gra Atletico a potem dziwią się, że oni dostają czerwone kartki - tragedia.

0

Myślę, że o awans będziemy musieli jeszcze mocno powalczyć, ale ja jestem pozytywnie nastawiony do rewanżu na Calderon! Mamy fantastyczny zespół i damy radę.

29

Jak mnie to denerwuje, że Ci dziennikarze piszą, że karta Torresa zepsuła mecz Atletico a wcześniej prowadzili... Kartki są częścią piłki nożnej, Torres na kartkę zapracował to z boiska wyleciał. Każdy zna zasady, ale nikt w Madrycie, nie może się pogodzić z tym, że Barca zagrała świetną drugą połowę - wynik 2:1 to najmniejszy wymiar kary. Powinniśmy w 58 minucie już 3-1 prowadzić.

0

Lepiej przegrać z Realem w lidze (przy naszej przewadze) niż odpaść z LM z Atletico.

0

Nie lubie jak niektorzy wyciagaja daleko idace wnioski. Porazka zawsze boli, ale to najlepszy moment na nia! Przewage w lidze mamy dosc duza jeszcze, Liga Mistrzow przed nami. Gramy dalej o wszystko, ta druzyna jest grzechu warta!

4

Cieszy obiektywizm kibica z Madrytu. Madre slowa kolego.

0

Tak tylko w tych z nike i adidasa nie poci sie tak stopa jak w tych od chinoli. Dzis nie widac roznicy, za 10 lat bedziesz mial problem ze stopami.

1

Ostatnio mialem podobny problem. Wybralem PS4 i nie zaluje - na razie nie zaluje.

0

Film bardzo fajny, polecam ogladnac.

0

Fajna sprawa, dobra cena. Kiedys bylem w Barcelonie (5 dni z meczem) to wyszlo mnie 1900 zl z przelotem.

0

No coz, Cesc zszedl na za niski poziom poza sportowy panujacy w Barcelonie.

2

Fajnie, ze akurat jej pomagaja. Mysle, ze milo bedzie jej zobaczyc jak w El Clasico Real dostaje tegie lanie od znienawidzonego Messiego i Barcy.

2

No Pique nie mozna o Tobie teraz powoedziec zlego slowa. Twoja forma fizyczna jak i koncetracja na boisku sie ustabilizowala na bardzo dobrym poziomie. Mozna uznac Pique za jednego z najlepszych stoperow na swiecie.

0

Super sprawa. Bedziemy miec teraz naprawde swietna pomoc. Busi na defensywnym (ewentualny zastepca Roberto) do tego w ofensywie Inieste (ktory coraz mniej bedzie gral), Rakitica, Arde, Rafinhe i Suareza. Lucho mysle, ze bedzie potrafil to wszystko bardzo ladnie poukladac i uwazam, ze wszyscy nasi pomocnicy beda mieli okazje na gre. Mysle, ze Denis moglby rownie z powodzeniem wystepowac na skrzydle w ataku jako uzupelnienie MSN.

0

Kibicuje Sportingowi aby utrzymal sie w La Liga. Jezeli uda im sie ta sztuka, Alen powinien zostac jeszcze rok na wypozyczeniu w Gijon. Mysle, ze optymalnym rozwiazaniem byloby aby przed dolaczeniem do Barcy mial doswiadczenie w La Liga minimum 3 sezonowe. Wtedy w wieku 21 lat mamy pomocnika mlodego ale doswiadczonego na poziomie ligi hiszpanskiej.

0

A ja uwazam, ze za dobre trzeba tak samo chwalic jak za zle karac. Rudy we wczorajszym mecu zdestabilizowal nam obrone doprowadzil do straty dwoch bramek. Cale szczescie, ze sytuacja w tabeli jest dla nas wygodna i patrzac na wynik z perspektywy przed meczowej mamy bardzo dobry wynik na ciezkim terenie. Malutki niesmak zostaje, ze nie utrzymalismy dwubramkowego prowadzenia.

0

Jak dla mnie wszystko zostalo tutaj powiedziane perfekcyjnie. Jestesmy druzyna aspirujaca do wygrania LM, jezeli ma sie nam noga podwinac to z druzyna z TOPu.

0

Jest bardzo inteligentym graczem, wie o co toczy sie gra. Uwazam, ze nie otrzyma kartki z Villareal ale powinien grac do czasu gdy nie bedziemy miec bezpiecznego wyniku. Przy prowadzeniu dwoma golami Lucho powinien go zdjac i dac szanse Munirowi na tle solidnej ekipy. Dwa plusy w jednej zmianie.

0

W podobnym stylu wypowiada sie moj 4 letni chrzesniak - jego rozumiem, Ciebie nie. Skonczcie narzekac. Chcemy wygrac LM wiec musimy pokonac Atletico. Droga do finalu poprzez ciezkie mecze bedzie bardziej satysfakcynujaca.

0

Mysle, ze fotograf jakims aparatem ale nie jestem pewny.

2

Niech Lewandowski gra taka padake jak Suarez to bede szczesliwy.

0

Ten zespol jest niesamowity. Nic wiecej mowic nie trzeba.

2

Nie ostatni. Cieszy coraz lepsza gra Neymara w kluczowych meczach Barcy.

0

Suarez czym piłki nie dotchnie ona wpada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?