1

Argentyna gra rewelacyjny futbol, Messi jest prawdziwym liderem tej ekipy. Jakby to były Mistrzostwa Świata to Messi i spółka byliby moim pewniakiem to zwycięstwa.
Myślę, że w tym roku Leo się uda! On już od dawna zasługuje na to trofeum! Dodatkowo został najlepszym strzelcem Argentyny...

0

Mam pytanie, ktoś potrafi przeliczyć ranking FIFA? Wygraliśmy z wyżej notowanymi Irlandczykami, Ukraińcami i zremisowaliśmy z Niemcami. Do tego jakbyśmy pokonali Szwajcarów na którym miejscu moglibyśmy się znajdować w tym dziwnym rankingu?

10

Nie wierze... ten serial byl krecony 15 lat temu! Starych dobrych miodowych lat juz nie bedzie ;)

3

Dla mnie dobra lawka byloby miec Nolito, Denisa Suareza, Arde Turana, Rafinhie do tego lerspektywistyczny Munir plus kogos do obrony i lawka jest dosc ciekawa

0

O czym ty moisz? Jezeli gralby w PSG, zdecydowanie to dobry krok. Ile mozna grac w Sevilli o nic? Na mistrzostwo nie ma szans, na Lige Mistrzow tez, a Puchar Europy juz Krycha zdobyl. Trzeba isc do przodu.

1

Zdecydowanie racja. Jednak najwiekszym minusem Bale jest jego bardzo duza sklonnosc do kontuzji. 1/3 sezonu zawsze kontuzjowany. Dla mnie rowniez Bolt jest ciekawszym zawodnikiem ;)

0

W memach z Pereze zawsze jest ten sam obrazek - Dzwoniacy Fiorentino. Dodac do tego dobry napis i nic dodac nic ujac ;)
Chcialoby sie powiedziec taki prosty mem a tyle w nim prawdy...

21

Messi podczas Copa América 2016: 3 mecze, 4 gole, 3 asysty.

Messiemu należy się to Copa America jak przysłowiowemu psu buda!

1

Barcelona rozważa transfer 18-letniego Cristo Gonzáleza (Tenerife) za 3M (klauzula). Piłkarzem interesuje się też Real i Villarreal. [MD]

3 mln powinni lekko wyłożyć, wypożyczyć i za 2-3 lata możemy na nim zyskać. A jak stracimy te 3 mln to też tragedii nie będzie.

0

Nie zgadzam sie, Robben na tej imprezie ma wieksza skutecznosc!

0

Czyli się nie pomyliłem :) Dziękuję.

0

Ma ktoś może jakąś stronę ze statystykami EURO? Ciekawi mnie ile Grzmot oddał już strzałów w tej imprezie. Jestem ciekawy ilu jeszcze będzie potrzebował aby strzelić bramkę.

Myślę, że już z 15-20 strzałów mógł oddać w obu meczach. Dalej nie strzelił gola. No nie ma co, skuteczność na Złotą Piłkę jak nie wiem.

P.S. A Milika w Polsce po jednej setce hejtowali...

0

Rozmawiam z moja kobieta (blondynka) i mowie jej "Wszyscy zachwycaja sie gra Iniesty" a ona na to "No przeciez nie od dzisiaj gra swietnie"

Nawet polskie kobiety wiedza jak dobrym grajkiem jest Iniesta ;)

0

Nie ogladalem meczu z Holendrami. Jednak uwazam, ze caly udany sezon w Serie A powinien zobowiazac Nawalke do dania kolejnej szansy Zielinskiemu w meczu z Ukraina.

3

Rozkminiam sobie jedna rzecz, mam nadzieje, ze Nawalka sprobuje tego wariantu z Ukraina.
Krychowiak jest naprawde swietnym defensywnym i troche nie potrafie zrozumiec czemu w pomocy mamy jeszcze defensywnego Maczynskiego. Nie wiem czemu ale ja nasz sklad widzialbym tak, ze Krycha sam gra na defensywnym a przed nim ustawiam Zielnskiego ktory potrafi obsluzyc fajnym podaniem Milika albo Lewego. Troche nie rozumiem tego podejscia. Z Niemcami jeszcze ok silny rywal ale tak samo gralismy z Irlandia. Ten ofensywny Zielinski chyba dalby wiecej niz Maczynski, a Krychowiak sam z tylu dalby rade.

Co sadzicie?

0

Nolito ma umiejetnosci, doswiadczenie i jezeli jego cena nie bedzie wyzsza niz te 18 mln jak najbardziej widze go w Barcelonie. Poziomem Messiego czy Suareza nie bedzie ale nie oszukujmy sie, wielu napastnikow boi sie konkurencji MSN. Nolito to bardzo ciekawa opcja.

0

Fifa 16 polecam

0

Czas jest wolny, jedynym wspolnym momentem jest wyjscie na mecz. Wtedy wszyscy jada metrem pod Camp Nou.

0

Hmm swietna atmosfera (pelny autobus polskich kibicow) do tego piekne miasto. Barcelona, muzeum Barcy, Camp Nou. Stary nic tylko moge polecic. Malo tego sam sie wybieram na ten superpuchar.

0

To polecam. Ja pewnje tez sie wybiore ale kogos znajomego musze jeszcze zabrac

0

Jeżeli jest ktoś na La Rambli z osób które rok temu były na Superpucharze Hiszpanii a wybierałyby się i w tym roku proszę o wiadomość.
Oczywiście mowa o wycieczce organizowanej przez FCB Polska.

0

Hmm Kahn powtorzyl moje slowa. Jak na niemca to madry facet jest. Powiedzial cala prawde o CR7.

0

Jak dla mnie Pedro na zmiennika to fajna opcja, ale wiecej niz 20 mln bym za niego nie zaplacil na dzis.

0

Loew to typowa niemiecka swinia. Jadl juz kozy z nosa, teraz grzebie w jajach. Nic mnie juz nie zdziwi.

1

W wolnej chwili polecam Marcina Dańca.




0

Tutaj się zgodzę. Sprzedajemy beznadziejnie, ale kupujemy dość normalnie jak na dzisiejsze realia.

0

Policz to tak, wydajemy 30 mln, sprzedajemy Bartrę za 8 więc z budżetu umyka 1/3. A mamy stopera 22 letniego który może też grać na skrzydle.

0

Jak dla mnie to nie jest wygórowana cena jak na te czasy. W dodatku chłopak jest młody.

5

Umtiti (Lyon): W przyszłym sezonie będę nosił koszulkę Barçy? Umiem trochę hiszpańskiego (śmiech).

Barcelona spotkała się wczoraj z przedstawicielami Samuela Umtitiego. Porozumienie jest blisko. FCB zapłaci około 30-33M. [Le Dauphine]

Cena i tak spoko...

0

Luis Enrique przed wyjazdem Mascherano na CA przekonywał go do pozostania w FCB. Decyzja Argentyńczyka wydaje się jednak niezmienna. [Sport]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?