liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Argentyna gra rewelacyjny futbol, Messi jest prawdziwym liderem tej ekipy. Jakby to były Mistrzostwa Świata to Messi i spółka byliby moim pewniakiem to zwycięstwa.
Myślę, że w tym roku Leo się uda! On już od dawna zasługuje na to trofeum! Dodatkowo został najlepszym strzelcem Argentyny...
0
Mam pytanie, ktoś potrafi przeliczyć ranking FIFA? Wygraliśmy z wyżej notowanymi Irlandczykami, Ukraińcami i zremisowaliśmy z Niemcami. Do tego jakbyśmy pokonali Szwajcarów na którym miejscu moglibyśmy się znajdować w tym dziwnym rankingu?
10
Nie wierze... ten serial byl krecony 15 lat temu! Starych dobrych miodowych lat juz nie bedzie ;)
3
Dla mnie dobra lawka byloby miec Nolito, Denisa Suareza, Arde Turana, Rafinhie do tego lerspektywistyczny Munir plus kogos do obrony i lawka jest dosc ciekawa
0
O czym ty moisz? Jezeli gralby w PSG, zdecydowanie to dobry krok. Ile mozna grac w Sevilli o nic? Na mistrzostwo nie ma szans, na Lige Mistrzow tez, a Puchar Europy juz Krycha zdobyl. Trzeba isc do przodu.
1
Zdecydowanie racja. Jednak najwiekszym minusem Bale jest jego bardzo duza sklonnosc do kontuzji. 1/3 sezonu zawsze kontuzjowany. Dla mnie rowniez Bolt jest ciekawszym zawodnikiem ;)
0
W memach z Pereze zawsze jest ten sam obrazek - Dzwoniacy Fiorentino. Dodac do tego dobry napis i nic dodac nic ujac ;)
Chcialoby sie powiedziec taki prosty mem a tyle w nim prawdy...
21
Messi podczas Copa América 2016: 3 mecze, 4 gole, 3 asysty.
Messiemu należy się to Copa America jak przysłowiowemu psu buda!
1
Barcelona rozważa transfer 18-letniego Cristo Gonzáleza (Tenerife) za 3M (klauzula). Piłkarzem interesuje się też Real i Villarreal. [MD]
3 mln powinni lekko wyłożyć, wypożyczyć i za 2-3 lata możemy na nim zyskać. A jak stracimy te 3 mln to też tragedii nie będzie.
0
Nie zgadzam sie, Robben na tej imprezie ma wieksza skutecznosc!
0
Czyli się nie pomyliłem :) Dziękuję.
0
Ma ktoś może jakąś stronę ze statystykami EURO? Ciekawi mnie ile Grzmot oddał już strzałów w tej imprezie. Jestem ciekawy ilu jeszcze będzie potrzebował aby strzelić bramkę.
Myślę, że już z 15-20 strzałów mógł oddać w obu meczach. Dalej nie strzelił gola. No nie ma co, skuteczność na Złotą Piłkę jak nie wiem.
P.S. A Milika w Polsce po jednej setce hejtowali...
0
Rozmawiam z moja kobieta (blondynka) i mowie jej "Wszyscy zachwycaja sie gra Iniesty" a ona na to "No przeciez nie od dzisiaj gra swietnie"
Nawet polskie kobiety wiedza jak dobrym grajkiem jest Iniesta ;)
0
Nie ogladalem meczu z Holendrami. Jednak uwazam, ze caly udany sezon w Serie A powinien zobowiazac Nawalke do dania kolejnej szansy Zielinskiemu w meczu z Ukraina.
3
Rozkminiam sobie jedna rzecz, mam nadzieje, ze Nawalka sprobuje tego wariantu z Ukraina.
Krychowiak jest naprawde swietnym defensywnym i troche nie potrafie zrozumiec czemu w pomocy mamy jeszcze defensywnego Maczynskiego. Nie wiem czemu ale ja nasz sklad widzialbym tak, ze Krycha sam gra na defensywnym a przed nim ustawiam Zielnskiego ktory potrafi obsluzyc fajnym podaniem Milika albo Lewego. Troche nie rozumiem tego podejscia. Z Niemcami jeszcze ok silny rywal ale tak samo gralismy z Irlandia. Ten ofensywny Zielinski chyba dalby wiecej niz Maczynski, a Krychowiak sam z tylu dalby rade.
Co sadzicie?
0
Nolito ma umiejetnosci, doswiadczenie i jezeli jego cena nie bedzie wyzsza niz te 18 mln jak najbardziej widze go w Barcelonie. Poziomem Messiego czy Suareza nie bedzie ale nie oszukujmy sie, wielu napastnikow boi sie konkurencji MSN. Nolito to bardzo ciekawa opcja.
0
Fifa 16 polecam
0
Czas jest wolny, jedynym wspolnym momentem jest wyjscie na mecz. Wtedy wszyscy jada metrem pod Camp Nou.
0
Hmm swietna atmosfera (pelny autobus polskich kibicow) do tego piekne miasto. Barcelona, muzeum Barcy, Camp Nou. Stary nic tylko moge polecic. Malo tego sam sie wybieram na ten superpuchar.
0
To polecam. Ja pewnje tez sie wybiore ale kogos znajomego musze jeszcze zabrac
0
Jeżeli jest ktoś na La Rambli z osób które rok temu były na Superpucharze Hiszpanii a wybierałyby się i w tym roku proszę o wiadomość.
Oczywiście mowa o wycieczce organizowanej przez FCB Polska.
0
Hmm Kahn powtorzyl moje slowa. Jak na niemca to madry facet jest. Powiedzial cala prawde o CR7.
0
Jak dla mnie Pedro na zmiennika to fajna opcja, ale wiecej niz 20 mln bym za niego nie zaplacil na dzis.
0
Loew to typowa niemiecka swinia. Jadl juz kozy z nosa, teraz grzebie w jajach. Nic mnie juz nie zdziwi.
1
W wolnej chwili polecam Marcina Dańca.
0
Tutaj się zgodzę. Sprzedajemy beznadziejnie, ale kupujemy dość normalnie jak na dzisiejsze realia.
0
Policz to tak, wydajemy 30 mln, sprzedajemy Bartrę za 8 więc z budżetu umyka 1/3. A mamy stopera 22 letniego który może też grać na skrzydle.
0
Jak dla mnie to nie jest wygórowana cena jak na te czasy. W dodatku chłopak jest młody.
5
Umtiti (Lyon): W przyszłym sezonie będę nosił koszulkę Barçy? Umiem trochę hiszpańskiego (śmiech).
Barcelona spotkała się wczoraj z przedstawicielami Samuela Umtitiego. Porozumienie jest blisko. FCB zapłaci około 30-33M. [Le Dauphine]
Cena i tak spoko...
0
Luis Enrique przed wyjazdem Mascherano na CA przekonywał go do pozostania w FCB. Decyzja Argentyńczyka wydaje się jednak niezmienna. [Sport]