liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tutaj taki sukces a wszyscy i tak w Polsce w najbliższym czasie będą trąbić o Euro... O niespodziewanej wygranej Portugalii... Zamiast napisać o lekkoatletach piszących historię przed IO!
21
Dla mnie smieszne jest to co mowisz. Musisz bardzo nie lubiec futbolu, ze nie ogladasz Finalu Mistrzostw Europy. Ja z mila checia obejrze.
1
Zawraca glowe, zeby byla czytalnosc... takie artykuly wzbudzaja sensacje a informacje sensacyjne ludzie czytaja.
0
Ten turniej prezentuje slaby poziom, dlatego nie zdziwilbym sie jakby slaba Portugalia wygrala go ;) Jak dla mnie to jest bardzo smieszne, jak latwo mozna dojsc do finalu, konpletnie na niego nie zaslugujac.
2
Rewelacyjnym stworem sa Miodowe Lata! Wszystkie odcinki znam na pamiec a i tak zawsze jak je znajde w tv ogladam.
0
Gra druzyna, bo gwiazdy maja przerosniete ego.
1
Bez szału jak dla mnie.
1
A jak dla mnie to dwa inne typy defensywnych pomocników. Busqets jest lepszy ale przede wszystkim perfekcyjnie pasuje do stylu Barcy. W innej drużynie nie byłby na tak wysokim poziomie.
Krycha to jeszcze level niżej, ale jest bardziej uniwersalny. Do kilku typów drużyn się potrafi wpasować.
0
Jesli ma do nas isc to za maks 10 mln. Dzis jak ladnie to ujales jest cieniem samego siebie, niewartym wiecej niz 10 mln.
0
Slucham, posiadam tam konto dlugi czas.
0
Jak u niego z kontraktem? Moze niedlugo wygasa, dlatego cena poszla w dol? Czesto kluby tak okazyjnie kupuja.
1
Jak to powiedziala moja Natalia "Zagrali to jak Barca!"
0
Kluby wiecej zarabiaja, to i wiecej placi sie za byle jakies transfery. Dzis Ronaldinho kosztowalby 100-120 mln.
0
Boruc mowca ;) ;)
0
Ja ogladalem w lokalu, z trzech TV korzystalo 80 osob.
0
Haha idac takim tokiem rozumowania, to nigdy nie przegralismy 1/2 i finalu... bo przeciez nigdy na tym etapie nie gralismy ;)
2
Tort piekny, ale ja bym go chyba nie pokroil ;)
Wszystkiego Najlepszego!
0
To byl jeden z lepszych biznesow Barcy. Kupic takiego obronce za 14 mln? I w dodatku tak mlodego? Jeden z niewielu dobrych transferow ;)
0
Licze na wyeliminowanie Portugalii i awansik na 14-12 miejsce. Pozniej dobre Eliminacje MS i na Mistrzostwach dobre losowanie bysmy mieli utrzymujac sie w pozycjach 10-15.
20
A jak dla mnie to sa problemy z AFA. Wielu zawodnikow narzekalo juz na Argentynska Federacje, Leo rowniez.
0
Pilkarze odchodza od gry w reprezentacji co pewnie w duzej mierze spowodowane jest flustracja zachowan AFA. Messi nie czesto krytykuje a AFA krytykowal ostatnio dwa razy. Cos w tym musi byc. Teraz konczy Masche, mowi sie o Aguero. AFA musialo sie do tego przyczynic.
1
Sedziowanie, sedziowaniem ale ktos powie jakie ma odczucia po grze w pierwszej polowie?
O pracy sedziego komentatorzy powiedza wszystko. Licze nadal na Argentyne, chcialbym aby Leo strzelil.
0
Ja wszystko rozumiem, ale pan Mirek mowi o nerwach arbitra a sam dal sie poniesc emocja i papla o tych bledach sedziego od 25 minuty. Tragedia.
11
Mam pytanie, czy Ci komentatorzy nie potrafią komentować meczu? Im płacą za ocenianie pracy sędziego? Ja rozumiem, gość jest słaby dziś, sędziuje beznadziejnie ale ten Mireczek cały czas jak coś mówi to o tym arbitrze.
Bardzo źle mi się ich słucha, ktoś ma podobne odczucia?
Sam mecz wysokie tempo, wyrównana gra. Myślę, że Higuain powinien na 1-0 strzelić. Ale i tak liczę, że Argentyna wygra.
8
Dla mnie 12 mln to powinna byc ostatnia oferta. Ten gosc jest mlodym perspektywistycznym zawodnikiem ktory jak na razie nic wielkiego nie pokazal. 12 mln ok, wiecej na razie nie wart.
1
Barcelona przygotowała nową ofertę za Mauricio Lemosa z Las Palmas, za którego zaoferuje około 12M-14M. [MD]
Dobry ruch? Chyba za dużo kasy...
0
Już na spokojnie wrzucę link określający naszą drużynę.
http://ofsajd.onet.pl/memy/euro-2016-polska-wygrala-ze-szwajcaria-memy-po-meczu/5k4jnf
0
Klasa Kuby. Nic dodać nic ująć.
0
Nie pasuje do Realu mi coraz bardziej...
2
Proste, ze klepie bez sensu. Inaczej by nie pisal aby Francja i Niemcy odeszli z Unii.