liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nooo i cudownie :) Odrazu TVP Sport skoczy oglądalność :) Dzięki
0
xxanotherdayxx
Wreszczie nie będę musiał słuchać tego komentarza nie po polsku...
A to pewne info?
0
Widać jak ten chłopak chce grać! Jest strasznie ambitny, dlatego jest taki świetny. Ciężko pracuje, choć wcale nie musi. Mam nadzieje, że z Espanyolem zagra i udowodni swoją klasę.
0
No szkoda tylko, że nie ma kogoś kto regularniej strzelałby bramki. Sam Messi bije wszelkie rekordy ale na pewno jakby miał wsparcie to jeszcze umocniłoby Barce. Mam nadzieje, że ktoś z trójki Pedro, Villa, Alexis zacznie strzelać na rok po 20-30 bramek. To byłoby bardzo dobre dla tego zespołu.
0
Nie dziwię się, że tyle klubów się nim interesuje. Jego tegoroczne statystyki pokazują ile jest wart. Nie gra wiele a mimo wszystko bramki strzela i w dodatku po tak długiej przerwie. Mam nadzieje, że Barca go nie odda, bo może jeszcze dużo zdziałać.
0
No niezły, niezły... Teraz Messi, za dziesięć lat ten mały a za dwadzieścia lat Thiago Messi ;d
0
Zdobył już tak dużo, że nie musi więcej zdobyć.
0
Messiego nie skuszą żadne pieniądze. Nawet jakby miał dostać w innym klubie 100 mln euro za rok. Barcelona dała mu wszystko dlatego on Barcelonie da wszystko co będzie w stanie dać na boisku. Jest temu klubowi oddany, zarabia w nim i tak dużą kasę a w dodatku gra na najwyższym poziomie.
0
Leo jest cudowny! Oglądałem wszystkie bramki na żywo i ten filmik kilka razy ale dalej mogę to oglądać. Mega lekkość w zdobywaniu bramek!! On tak jakby od niechcenia strzela te gole i w dodatku jakiej urody. Albo okienko, albo podcinka no poezja. No i rzecz jasna liczba goli jaką ustrzelił jest ogromna w dodatku 24 asysty. I jakoś mam wrażenie, że on ten rekord pobije.
Pięknie się na to patrzy. Messi niszczy :))
0
Dobry skład. Szkoda, że nie ma Puyola zamiast Masche ale nie jest źle. Ważne, że w pomocy Thiago
0
Katalończyk99
Dokładnie. W Polsce powinni tak uczyć piłkarzy. Jakby taki Milk zachowywał się tak jak nie jeden piłkarz Barcy to byłby dla mnie dużo bardziej wartościowym piłkarzem.
0
punisher229
Tak masz rację, ale ja osobiście uważam, że David Villa jest świetnym piłkarzem w dobrej formie ale on powinien grać po max 45 minut. Jest 4 dobry skrzydłowych i jak dla mnie powinno być więcej rotacji na skrzydłach. Bardzo mało grają Viila i Tello a ciągle grają Pedro i Alexis, nie mówię, że to źle ale napewno minimum po 30 minut w każdym meczu powinien dostawać albo Tello albo Villa.
0
Barcelona_fanatic2809
Święte słowa!! Są wielkimi, piłkarzami, wielkimi sportowcami oraz wielkimi ludźmi. Są bardzo sławni, popularni, wiele już lat na największej arenie a mimo to nie odbija im woda sodowa do głowy. To jest świetne i uważam, że tak jest dlatego, iż La Masia wpaja im to od najmłodszych lat. "Jakim piłkarzem byś nie był, zawsze bądź dobrym człowiekiem" i teraz są tego piękne efekty na boiskach oraz po za nimi. Pięknie.
0
Według mnie taki skład będzie.
Valdés; Alba; Piqué, Puyol, Alves; Busquets, Xavi, Thiago; Alexis, Messi, Pedro.
Asystent nie będzie robił eksperymentów, będzie chciał zagrać tym składem którym ostatnio grał Tito, ale dlatego, że Iniesta jest lekko kontuzjowany wystawi Thiago od początku i jak będzie potrzeba wyniku to Anders wejdzie a jak nie to dziś będzie miał zasłużone wolne.
0
Chciałbym żeby Villa jeszcze pograł trochę dla Barcy bo wraca do formy i strzeli dla tego zespołu jeszcze bramki, tylko musi więcej grać.
0
Mam nadzieje, ze Tito wyzdrowieje. Jest potrzebny temu klubowi i tym piłkarzom. Jeszcze nic nie osiągnął ale ja wiem, że Tito zdobędzie wiele trofeów w swoim życiu!
0
Pewne jest, że kilku mocnych faworytów do zwycięstwa odpadnie...
0
I♥Barca
też bym tego chciał żeby go z Barcy nie podkradli... Bo chętni są xd
0
Bardzo ciekawe pary... Barca z Milanem myślę, że spokojnie wygra. W Mediolanie remis, a u siebie zwycięstwo dwoma bramkami. A po za tym Real czeka ciężkie zadanie. Ogólnie to strasznie ciężkie losowanie dla drużyn z Hiszpanii. Będzie co oglądać w zimowe wieczory... Oczywiście mecze Barcy będą najlepsze.
0
Szkoda bardzo, że nie zagrają. Ostatnio i Adriano i Iniesta są w bardzo dobrej formie i na pewno daliby dużo Barcy w meczu z Valladolid. Mam nadzieje, że za to zagra Thiago
0
Mam nadzieje że to nic poważnego!! Tito musi być zdrowy jak najszybciej!!
0
Bardzo dobry meczyk, miło było to oglądać!! Tylko dlaczego mecze Barcy trwają tylko 90 minut? :(( Atletico się szarpało ale w drugiej połowie było widać kto rządzi i dzieli w BBVA :) Kolejne 3 pkt, kolejne zwycięstwo, większa przewaga, kolejne wyśrubowanie ważnych rekordów Messiego i całej drużyny (na myśli mam najlepszy start w historii ligi). Świetnie!
0
Szkoda tylko ze nie gra David... Zobaczymy co pokażą Pedro i Alexis u boku Messiego :)
0
kwestia jest tego jak zagra barca :) jak zagra dobry mecz to bedzie zwyciestwo ale skromne a jak zagra bardzo dobry mecz to moze byc pogrom
0
ładnie, ładnie
0
Bardzo ladne zachowanie bo akurat tym graczom hold sie nalezy ;) wiele sukcesow, wiele swietnych meczow ktorymi przysluzyli sie do swietnych wynikow Barcy
0
3-1 dla Barcy
0
ja widzę skład tak:
Valdes-Alba, Pique, Puyol, Adriano - Busi, Xavi, Thiago - Iniesta, Messi, Pedro
W tej chwili najmocniejsza jedenastka Barcy
0
Alexis jest dobrym piłkarzem ale w chwili obecnej jego forma nie daje korzyści dla zespołu. Co pokazują statystyki :)
0
Alexis jest w Barcie bezproduktywny :)