liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny chłopak z ogromnym potencjałem. Tylko, żeby charakter pozwolił mu na zrobienie wielkiej kariery rzecz jasna w barwach Barcy. :) On razem z Thiago to przyszłość Barcy i mam nadzieje, że spełnią swoje oczekiwania :)
0
No przydałby się Fernando za swoich najlepszych czasów w Liverpoolu :) Tego z Chelsea (szczególne na początku) to raczej nie widzę w wyjściowej 11. :) A dawać kogoś 20 mln euro żeby nie grał? Raczej bez sens. Torres to wielka niewiadoma :)
0
Ter Steien dużo lepszy kandydat :)
0
Lepiej żeby został. Barca będzie miała w przyszłości z niego wiele korzyści. :)
0
Medialna nagonka na Messiego :)
0
No kasa się wraca i dobrze :)
0
Znowu ;/ Współczuję, że w 21 wieku trzeba grać w takich warunkach.
0
No ja uważam, że jak Barca miałaby dać do 20 mln euro to spoko, więcej to nie dawałbym. Szkoda wydawać kasy na i tak uważam mocną linię ataku. Lepiej zakupić jakiegoś stopera więcej.
0
Zmiany jak najbardziej na plus w dodatku bardzo fajna grafika :) Strona dostaje u mnie jeszcze więcej pkt :)
0
Wypożyczenia jak najbardziej z kaluzulą określonej liczby minut, niech się chłopak ogrywa :)
0
Trzeba jechać do Gdańska :) Co prawda cała polska do przejechania ale jechać trzeba!
0
Ma ktoś dobrą transmisję?
0
Cochise dypolomato :)
No poeta jak się patrzy :)
Chyba odzyskaliśmy wolną przestrzeń, bo gość oddał się w ręce psychoterapeutów :)
0
xname
Ograniczony jesteś ty. :)
Nie pasuje Ci coś to znajdz sobie inne forum a nie napinaj się tutaj.
0
xname
Barca to jest styl, gracja i elegancja w futbolu!
Mówisz nieefektywność? Pokaż mi drugą drużynę która 6 razy z rzędu jest w najlepszej 4 europy? Bo na pewno nie Real Madryt :)
0
0
Dziś Barca dostała kubeł lodowatej wody na głowę! Teraz trzeba się szybko pozbierać :) Jestem dobrej myśli!!
0
Nie wiem co się stało. Ale to co zrobił dzisiaj Tito było po prostu czymś niewyobrażalnym. Nie mogę pojąć jak Tito mógł się tak zachować. Nie wystawiać najlepszego zawodnika na świecie w meczu w którym Barca ma zdobyć min 4 bramki? Nie umiem tego zrozumieć, nie da się chyba. Z pierwszym gwizdkiem sędziego, a nawet już wcześniej gdy zobaczyłem, że Messiego nie ma załamałem się. Czas na drastyczne zmiany, zmianę głównie trenera. Bo tak być nie może. Cała Barca stawała na głowię, żeby Messi w tym meczu mógł zagrać na 100% od pierwszej minuty a on nie pojawił się nawet na boisku. Jestem tym meczem dwumeczem załamany. Tragedia, tragedia, tragedia. Trzeba się obudzić Barco! Zmienić coś.
Visca el Barca! Zawsze i wszędzie!
0
Damy radę! 2-1 dla Barcy!
0
Leo grac musi w tak waznym meczu. Jest najlepszym pilkarzem swiata i Barca potrzebuje Messiego!
0
To moglby byc final ale jest polfinal... Chcac wygrac Lige Mistrzow trzeba pokonywac najlepszych ;)
0
Jak dla mnie skład:
Pinto- Montoya, Bartra, Song, Abidal - dos Santos, Cesc, Thiago - Tello, Alexis, Deulofeu. Jak najbardziej taki skład powinien być. :)
0
Zdrowia Tito!!! Jesteś potrzebny w Barcelonie!! Jeszcze raz dużo zdrowia!!!
0
Kun na pewno by się przydał. Bardzo dobry zawodnik pasujący chyba do stylu Barcy. A w dodatku świetnie rozumiejący się z Leo :) Mogli by stworzyć potężną siłę rażenia. Ale szczerze to na razie wolałbym Davida. Chyba, że sprzedać Alexisa a kupić za niego Aguero :)
0
Zdecydowanie jestem za młodymi. Pep nie bał się stawiać na młodych i nigdy go nie zawodzili. Dlaczego, też Tito miałby nie spróbować? Barca ma naprawdę dobrą szkółkę. Więcej szans dla młodych. Nawet w ważnych meczach.
0
Bardzo fajny wywiad. Sporo ciekawych rzeczy. Myślę, że Valdes powinien zostać, ale jeżeli tego nie zrobi no cóż, za te lata w Barcelonie każdy cules powinien mu podziękować. Też uważam, że Busqets jest już na poziomie Xavi, Iniesta, Leo ;) Bardzo dojrzał. Nie jest już typowym defensorem który nie umie nic więcej niż przejąć piłkę. Sergio pokazał, że potrafi już zagrać piękną piłkę oraz asystować.
0
Bardzo dobry mecz. Szkoda tylko, ze nie bylo zera z tylu oraz wyzej z przodu. No ale coz, Barca wrocila do wielkiego grania. A wspolpraca Messi & Villa to cos pieknego. Zaluje tylko troche, ze od poczatku nie gral Pedro zamiast Alexisa. No albo, ze Pedro nie dostal chociaz 30 minut za Sancheza. Taka Barce milo sie oglada!
0
Panowie po 3 pkt! Dobry skład i cieszy regularna gra Villi od pierwszej minuty! Wreszcie Tito!
0
Kapitalny mecz! W ten dzień Barca była wielka, największa! Zmiażdżyłaby każda drużynę na świecie. Świetnie jest oglądać tak grający zespół! Teraz, po tym co zrobili z Milanem Barca sięgnie po Ligę Mistrzów! Wierzę w to gorąco!!
0
Musi być awans!