liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kogo bramka bedzie?
0
Messi wygra ze sporo przewagą nad Iniestą a Anders minimalnie nad Cristiano
0
http://www.realtv.com.pl/realtv.html
0
Bardzo dobrze, należało się Vicente!
0
Za Alvesa powinien być Alba! świetne mistrzostwa Europy i bardzo dobra gra w Valencii i Barcie. Dziwie się, że nie ma też Pirlo. Może dlatego, że Andrea nie osiągnął w tym roku na wiele.
0
Bardzo mocny skład. Byle po 3 punkty!!
0
Valdes- Adriano, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busqets, Cesc - Pedro, Messi, Iniesta :)
0
Bardzo ładnie. Mądra decyzja, TVP stawia na piłkę nożną w najlepszym wykonaniu. Dają Barcę i od razu oglądalność skacze jak szalona. A kibice Barcy mogą sobie oglądnąć mecz swojej drużyny. Ładnie.
0
Bardzo dobrze. Adriano i Fabs na pewno będą dużym wzmocnieniem na derby Barcelony. Mam nadzieje, że Tito z nich skorzysta :)
0
Świetna wiadomość. Dużo zdrowia i sukcesów!
0
Dobry rok dla Barcy, oby następny był jeszcze lepszy :)
0
Bardzo dobrze. Taki zawodnik to skarb, nie ma sensu go oddawać. Nie powinni go ani wypożyczać ani sprzedawać.
0
Bardzo dobrze gada. Stary ale jary Buffi na pewno nie chciałby zagrać przeciw Barcie w Lidze Mistrzów. Dobrze wie czym by to groziło i po mimo tego, że jest wielkim bramkarzem Messiego by raczej nie zatrzymał. Szacunek dla takich słów, dla takiego zawodnika.
0
Znajdzie swój swego... Znalazł Mou Deco... Gość gada głupoty i broni swojego rodaka. To co Guardiola zrobił dla Barcy to jest wielka rzecz, wiele cennych trofeum, wiele wygranych meczy.
0
No ja już na Camp Nou byłem ale trochę wysoko siedziałem... No ale na taki trening chętnie bym poszedł.
0
messaldo
na pewno więcej niż Ronaldo
0
Nooo i cudownie :) Odrazu TVP Sport skoczy oglądalność :) Dzięki
0
xxanotherdayxx
Wreszczie nie będę musiał słuchać tego komentarza nie po polsku...
A to pewne info?
0
Widać jak ten chłopak chce grać! Jest strasznie ambitny, dlatego jest taki świetny. Ciężko pracuje, choć wcale nie musi. Mam nadzieje, że z Espanyolem zagra i udowodni swoją klasę.
0
No szkoda tylko, że nie ma kogoś kto regularniej strzelałby bramki. Sam Messi bije wszelkie rekordy ale na pewno jakby miał wsparcie to jeszcze umocniłoby Barce. Mam nadzieje, że ktoś z trójki Pedro, Villa, Alexis zacznie strzelać na rok po 20-30 bramek. To byłoby bardzo dobre dla tego zespołu.
0
Nie dziwię się, że tyle klubów się nim interesuje. Jego tegoroczne statystyki pokazują ile jest wart. Nie gra wiele a mimo wszystko bramki strzela i w dodatku po tak długiej przerwie. Mam nadzieje, że Barca go nie odda, bo może jeszcze dużo zdziałać.
0
No niezły, niezły... Teraz Messi, za dziesięć lat ten mały a za dwadzieścia lat Thiago Messi ;d
0
Zdobył już tak dużo, że nie musi więcej zdobyć.
0
Messiego nie skuszą żadne pieniądze. Nawet jakby miał dostać w innym klubie 100 mln euro za rok. Barcelona dała mu wszystko dlatego on Barcelonie da wszystko co będzie w stanie dać na boisku. Jest temu klubowi oddany, zarabia w nim i tak dużą kasę a w dodatku gra na najwyższym poziomie.
0
Leo jest cudowny! Oglądałem wszystkie bramki na żywo i ten filmik kilka razy ale dalej mogę to oglądać. Mega lekkość w zdobywaniu bramek!! On tak jakby od niechcenia strzela te gole i w dodatku jakiej urody. Albo okienko, albo podcinka no poezja. No i rzecz jasna liczba goli jaką ustrzelił jest ogromna w dodatku 24 asysty. I jakoś mam wrażenie, że on ten rekord pobije.
Pięknie się na to patrzy. Messi niszczy :))
0
Dobry skład. Szkoda, że nie ma Puyola zamiast Masche ale nie jest źle. Ważne, że w pomocy Thiago
0
Katalończyk99
Dokładnie. W Polsce powinni tak uczyć piłkarzy. Jakby taki Milk zachowywał się tak jak nie jeden piłkarz Barcy to byłby dla mnie dużo bardziej wartościowym piłkarzem.
0
punisher229
Tak masz rację, ale ja osobiście uważam, że David Villa jest świetnym piłkarzem w dobrej formie ale on powinien grać po max 45 minut. Jest 4 dobry skrzydłowych i jak dla mnie powinno być więcej rotacji na skrzydłach. Bardzo mało grają Viila i Tello a ciągle grają Pedro i Alexis, nie mówię, że to źle ale napewno minimum po 30 minut w każdym meczu powinien dostawać albo Tello albo Villa.
0
Barcelona_fanatic2809
Święte słowa!! Są wielkimi, piłkarzami, wielkimi sportowcami oraz wielkimi ludźmi. Są bardzo sławni, popularni, wiele już lat na największej arenie a mimo to nie odbija im woda sodowa do głowy. To jest świetne i uważam, że tak jest dlatego, iż La Masia wpaja im to od najmłodszych lat. "Jakim piłkarzem byś nie był, zawsze bądź dobrym człowiekiem" i teraz są tego piękne efekty na boiskach oraz po za nimi. Pięknie.
0
Według mnie taki skład będzie.
Valdés; Alba; Piqué, Puyol, Alves; Busquets, Xavi, Thiago; Alexis, Messi, Pedro.
Asystent nie będzie robił eksperymentów, będzie chciał zagrać tym składem którym ostatnio grał Tito, ale dlatego, że Iniesta jest lekko kontuzjowany wystawi Thiago od początku i jak będzie potrzeba wyniku to Anders wejdzie a jak nie to dziś będzie miał zasłużone wolne.