0

Cesc chce hatricka :D

0

Cesc asysta ney... piekna piłka na nogę i śliczne uderzenie :)

0

Messi powinien już ze 3 zdobyć...

0

Widać, że zostali wprowadzeni jakcyś rezerwowi? :D Obraz gry się nie zmienił po tylu zmianach

0

Coś pięknego :) Widać, zmiany jakie narzucił Tata. :) Ta Barca funkcjonuje tak jak powinna. Z każdego zawodnika wyciągane jest 110% i to widać na boisku. Świetnie. Czekamy na drugą połowę.

0

Leo z głowy... haha

0

Lepiej się ustawiają, bardziej pracują w obronie przez co bardzo szybko rozbijają ataki :) A z kontrą też szybko wychodzą, te ich podania wreszcie prowadzą dużo bardziej gre do przodu. pięknie.

0

Pique...haha

0

Chce się im grać, mają pomysł, koncepcję i mecz się świetnie ogląda

0

nr 3 Alexis :)

0

Bronią w 9 i Messi oddalony :D

0

Piękny meczyk w wykonaniu Barcy

0

4-0 Pedro... pokazuje Neymarowi, że łatwo nie bedzie

0

Nowa świetna jakoś starej dobrej Barcy :)

0

Coś pięknego :) Witaj Tato!

0

0

Dobra transmisja :

http://www.futbolhd.pl/stream2.php

Dla tych co nie oglądają jest już 2-0. Messi oraz samobój. :)

0

Czekał na ten debiut, czekał ale się doczekał. Trochę mało zagrał ale będzie grał więcej

0

Ciekawy sezon przed nami. Szkoda Tello bo problemy mięśniowe lubią się powtarzać ;/

0

Szkoda

0

No musi być obrona mistrza :)

0

Ciężko będzie :) Ale trzeba się przygotować do obrony Mistrzostwa :)

0

Powinien odejść na wypożyczenie.

0

Bardzo dobrze, mam nadzieję, że zagra i pokaże się z dobrej strony. Barca powoli powinna mu robić miejsce w pierwszym zespole. Mam nadzieje, że to jest ostatni sezon Dongou w Barcelonie B a potem zostanie przeniesiony do pierwszego zespołu.

0

Pogawędka Leo i Taty haha.

Widać, że Alves powiedział Neyowi, żeby robił to co on. Chłopak musi chwilę potrenować aby złapać kontakt z chłopakami. Lecz w szatni Barcy panuje bardzo dobra atmosfera i myślę, że szybko się dogadają.

0

Fajnie, że młodzi strzelają po podaniach swoich starszych kolegów (mam na myśli Alexisa i Leo). Dla nich to wielka frajda móc grać z Messim, nawet w sparingu. No widać, że wielu graczy puka do pierwszego zespołu. I bardzo dobrze, silna ławka to podstawa.

0

Mam nadzieje, że Barca przekona go do gry w młodzieżowych zespołach. Może być to wielki piłkarz który wielki potencjał ma już dzisiaj. Dobrze byłoby w niego zainwestować.

0

Powinien grać najwięcej jak to tylko możliwe. Jest to wielki talent i powinno się go już wprowadzać do pierwszej jedenastki.

0

Może być to ciekawy zawodnik. Mamy dobrą szkółkę dlatego musimy z niej ciągle dobierać kilku młodych chłopaków. Pep nie bał się stawiać na młodego Tello, Cuence, Thiago w ważnych meczach i bardzo często go nie zawodzili. Dlaczego Tata miałby nie stawiać na młodych?

0

Nie wiem co prezentuje sobą. Ale uważam, że Afellay w wysokiej formie może dać wiele Barcelonie. Pytanie jest jedno, czy jest możliwość osiągnięcia przez Ibrahima wysokiej formy? Nie wiem tego. Dlatego może nie głupim wyjściem byłoby go wypożyczenie na rundę do Malagi. Jeżeli on grałby tam regularnie i grał na wysokim poziomie, wtedy można go ściągnąć w zimie do Barcy. W innym przypadku przedłużyć wypożyczenie o pół roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?