liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No święty CR :)
0
No i dobrze mu tak :D
2
Co można tutaj napisać?
Dziękujemy, pamiętamy, spoczywaj w spokoju.
0
Parodia, śmiech, parodia :) To co FIFA robi jest śmieszne. Oni mają prawo oskarżyć kogokolwiek? Niech najpierw swoje podwórko wyczyszczą bo teraz wychodzi jak ta instytucja działa... Śmiechu warte.
1
Dokładnie, mam nadzieję, że wykaże się cierpliwością i to nie na marne. Ta durna sankcja zostanie anulowana i ter Stegen będzie mógł przyjść do Barcy.
0
Moim zdaniem Rafinha powinien wrócić. Jednak co Deulofeu oraz Bojana to nie wiem czy byłby to najlepszy pomysł. Niech Deulofeu jeszcze się ogrywa, na razie sprowadzenie kolejnego skrzydłowego nie jest najważniejsze :)
0
I wszystko jasne...
0
Bardzo dobrze! Faus ma 100% racji. Ktoś (Perez moim zdaniem) chce bardzo mocno zaszkodzić temu klubowi. Dlaczego? Nie może przeżyć, że Barca nie wydaje ogromnych pieniędzy a jest lepsza od Realu. Bardzo dobrze, że ktoś nie wziął tego jako kolejny brud w stronę klubu. To już nie jest przypadek, a artykuł typu "Real i Atletico też zostaną kontrolowane" to tylko ściema. Może i kontrola będzie jednak jak już teraz znam jej wynik. Widzę, że niektórzy muszą uciekać się do nieczystych zagrań. Właśnie dlatego nie mam szacunku do pewnych klubów. Zrobią wszystko aby oczernić lepszych, bo wiedzą, że w równorzędnej walce polegną. Na szczęście Barca jest inna. To różni ten klub od innych.
Barca sobie poradzi na i po za boiskiem. Bo Barca to więcej niż klub! Mes que un club!
0
Bardzo dobrze, że broni Barcy. Nie dziwi mnie to, bo to jego klub. Oddał mu serce i chwała mu za to.
0
Parodia, śmiech na sali, nie wiem jak dalej to komentować. Ktoś bardzo solidnie chce zaszkodzić Barcelonie. Najpierw wyciąganie historyjek z Leo, potem afera z transferem Neya, teraz to... haha ktoś chce strasznie zaszkodzić kibicom i całemu klubowi. Jednak niestety Panie Perez, na boisku dalej Real przegrywa... :)
0
Mi wydaje się, że Real po prostu nie mógł znieść faktu, że Hallilović mógł wybrać Barcę, po mimo, że Real też się nim interesował... No cóż Perez zawsze będzie mieszał. Mam nadzieję, że ten młody chłopak w razie odrzucenia przez FIFE apelacji zostanie w Chorwacji i za rok przeniesie się do Barcy.
0
Bardzo dobrze, myślę, że ten chłopak zasłużył na to aby móc grać w pierwszym zespole. Przyda się ktoś do Cesca, Xaviego, Iniesty i Roberto. Myślę, że na razie w najważniejszych meczach zbyt wiele nie pogra, jednak na ligę spokojnie może się sprawdzić, co z resztą pokazuje w Celcie. Również Deulofeu powinien w zimie następnego sezonu wrócić.
0
Haha bardzo śmieszne. Klub nie może kupować ale może sprzedawać? Bardzo rozsądne FIFO. Po co klub ma sprzedawać? Żeby mieć 15 zawodników w kadrze? Haha jak zwykle FIFA musiała się ośmieszyć. Przypomina się jak decyzja FIFA gdy pewien klub miał kłopoty finansowe... Aby im pomóc FIFA nałożyła na nich jeszcze karę finansową. :) Decyzje tych ludzi są po prostu czasami nawet nie śmieszne a żałosne... Pytanie co mają na celu?
0
Kurde dlaczego zawsze próbują na siłę wyciągnąć jakieś absurdalne oskarżenia? Zaraz jak się obróci plecami do kibiców to będzie, że nie szanuje kibiców... Trochę niepoważne :)
1
Valdes trzymaj się! Powodzenia w dalszej karierze :)
0
Cesc i Bartra nie mają takiej formy jakiej bym oczekiwał. Reszta w porządku, nawet Ney się przełamał.
Dobry mecz, szkoda, że VV miał takiego pecha.
Trzymaj się i szybkiego powrotu do zdrowia!
0
No przynajmniej nie wypowiada się tak jak Mourinho.
Szacunek do rywala to jest coś co powinien mieć każdy trener.
Mecz będzie niezwykle ciekawy, po dwu meczu z City Barca jest w stanie ograć każdą drużynę, nawet Real na Bernabeu. Oby tak było.
Myślę, że w przypadku wygranej Barcy Mistrzostwo jest raczej pewne, wy przypadku remisu są duże szanse, lecz nie wszystko w nogach Barcy, a porażka przekreśla szansę na Mistrza.
0
Jak dla mnie w ataku powinien zagrać Alexis ewentualnie Pedro. Ney jak na tą chwilę nie jest gotowy na mecz z Realem na Bernabeu.
Pedro czy Alexis obecnie są w lepszej formie, mam nadzieję, że któryś z nich wygra rywalizację na mecz z Realem.
0
Niepotrzebne jest takie gadanie o wielkich zakupach. Inne drużyny nie śpią, widząc, że Barca jest chętna wydać dużą kasę podniosą ceny piłkarzy. Najlepsze i najskuteczniejsze działanie to cichy postęp w sprawach. Lepiej takie rzeczy załatwiać bez takich medialnych informacji.
W dodatku lepiej działać niż gadać, że się działać będzie.
0
Dokładnie, jednak Tata nie ma tego czegoś co ma Pep. Nie wiem czy się orientujecie ale jak Guardiola przyszedł do Bayernu, zmienił treningi o 180 stopni. Nikt tam nie wiedział co robić, trening był tak odmienny. Jednak widać już tego efekty, jak na początku Bayern miał lekkiej problemy, tak teraz niszczy rywali. Myślę, że Martino powinien wprowadzić cięższe treningi. Profesjonalizm piłkarzy to jedno jednak swoje wybiegać się powinno.
1
Dokładnie a po za tym to sam Martino narzekał, że nie mają czasu aby poćwiczyć coś nowego bo ciągle mają zajęcie regeneracyjne...
0
Teraz tylko można zobaczyć jak wielkim trenerem jest Pep Guardiola. Barca za jego czasów grała bajkowo, teraz jest coraz gorzej. A co gra Bayern Pepa? 16 zwycięstwo z rzędu w lidze i chyba z 50 strzelonych goli. Szkoda, że Pep odszedł z Barcy. Bo to najlepszy trener teraz na świecie, jest w stanie to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Mam nadzieję, że Pep wróci do Barcy jeszcze.
0
Bardzo podoba mi się wypowiedz Xaviego (poniżej). Powiedział szczerze, że grali beznadziejnie.
Xavi Hernandez przyznał po porażce z Valladolid, że Barcelona nie może podjąć żadnych pozytywów z zakończonego właśnie meczu.
Wczesna bramka Fausto Rossiego wystarczyła gospodarzom do zdobycia trzech punktów, a pomocnik przyjezdnych zaznaczył, że ze strony jego zespołu było bardzo słabo: "Nie możemy wyciągnąć pozytywnych wniosków z tego wyniku i występu".
- Musimy spróbować poprawić się przed środą [z Manchesterem City w Lidze Mistrzów] - dodał.
34-latek nie potrafi się pogodzić z przegraną: "To po prostu nie miało być dzisiaj. To bardzo bolesna porażka - zdecydowanie krok wstecz dla nas".
0
Zdecydowanie brak zaangażowania. Wszystko jest tylko nie ma chęci. Być może Barca za dużo zdobyła w ostatnich latach i teraz potrzebują rok bez sukcesów? Może to da im ponownego kopa walki.
0
Mam nadzieję, że tylko teraz po kolejnym (w krótkim okresie czasu!!!) całe Barcelonissimo wyciągnie wnioski.
Nie chcę oglądać takiej Barcy! Oni zawsze cieszyli się grą a teraz, grają jakby mieli wszystko gdzieś.
0
Nie wiem co dzieje się z tą Barca... Kompletne dno. Dawno nie widziałem tak słabej Barcy co w tym 2014 roku. Nie wiem dlaczego tak jest ale ta drużyna mi się nie podoba. To co dziś prezentowali Alves, Ney oraz Adriano to kompletne dno. Reszta też szału nie robiła. Bardzo, bardzo słaba gra. Teraz potrzeba znaleźć winnych... Na pewno nie jest nim Martino. Zrobił co mógł, bardzo mi się spodobały dwie zmiany na wynik. Wprowadzenie napastnika za pomocnika oraz pomocnika za obrońcę. To jak najbardziej plus. Nic więcej zrobić nie mógł, coś jest nie tak z tą ekipą. Bardzo nie podoba mi się ich ostatnia gra. Nie myślę tutaj tylko o tym meczu ale jeszcze o kilku innych. Między innymi o meczu z Sociedad, Valencia, czy nawet ostatnią wygraną z Almerią.
Musi się coś zmienić i to nie chodzi mi o piłkarzy, trenerów, filozofię klubu tylko o nastawienie piłkarzy. Chłopaki tutaj od 20 minuty powinni gryźć trawę a oni grali jakby prowadzili 3-0. Jestem tym bardzo zawiedziony. Szkoda tego meczu bo jak Real jutro wygra Mistrzostwo chyba ucieknie. A był taki świetny początek sezonu. Boli mnie to bardzo jako długo letniego kibica Barcy.
Mam nadzieję, że już w tym sezonie takich meczy nie obejrzę, choć niestety tak samo myślałem po meczu z Sociedad czy Valencią.
0
Pomyśleć. że niektórzy skreślili go już w tamtym sezonie. Bardzo mnie cieszy, że Alexis tak się odbudował i daje zespołowi to co powinien dawać. Strzela wiele bramek i ma duży wpływ na grę, bardzo fajnie.
0
Jak nie ma? Numer 8 , 182 cm wzrostu :)
0
http://dogry.pl/r/318048
0
Myślę, że jakby stadion był zmodernizowany (trybuny w całości zadaszone) to bez problemu nawet na takim meczu pojawiłoby się 40-50 tysięcy.
Inna sprawa, że powinny być na takie mecze obniżone bilety jeszcze bardziej, wszystko po to aby rzeczywiście była wysoka frekwencja co za tym idzie lepsza atmosfera.