0

On w cale nie jest zły.
Potrzebuje minut, które powinien łapać do stycznia. Potem Lucho powinien ocenić jego grę. Jeżeli chłopak by się coś rozwinął to super, jak nie to wypożyczenie aby łapał grę.

0

Oczywiście, ławka mogłaby być bardziej doświadczona ale kiedy Ci młodzi chłopcy mają to doświadczenie łapać?
Nolito w Barcy jak najbardziej, ale nie za wszelką kasę (max 10-12 mln).

0

Tak, dla mnie świetna ławka.
Większe znaczenie w grze będą odgrywali młodzi.
Jeżeli chodzi o rezerwowego obrońcę to nie mamy Grimaldo, Edgara Le w Barcy B? Do tego też są Gumbau, Cámara czy wielu innych.
Niech oni też się pokazują.

Do stycznia będzie może 5 ważnych meczy, w których mamy mocny skład. W reszcie mogą być rotację.

0

Spokojnie, przez drugie pół roku ważniejsze ( chodzi mi o trudniejszą cześć LM oraz PK)

0

Tak, dlatego jak kupimy go za 10 to będzie dobry biznes.
Nie potrzebujemy go na gwałt, jak będzie super, jak nie to też tragedii nie będzie.
Jakby udało się go kupić za 10 mln i dać na roczne wypożyczenie np sergio roberto czy jeszcze jakiegoś innego zawodnika to jak najbardziej niech go kupią, ale za 16+ ja bym go nie kupował. Tym bardziej, że ma 29 lat już :)

2

Kwestia kasy, do 10 mln bym za niego dał.

3

Dlatego trzeba mu podziękować za te wszystkie lata!

0

Oczywiście, ale jego już w Barcelonie ciałem nie ma.
Na jego pozycji będzie mógł grać Turan, dlatego zastępcą wielkiego mistrza mam nadzieję, że będzie godnym

2

Czytam te komentarze i czytam, dochodząc do wniosku, że większość ludzi tutaj oszalało.

Nie rozumiem stękania, pisania, jak to Barca ma słaby skład.

Barcelona się ani trochę nie osłabiła! Xavi odszedł to fakt, ale w jego miejsce przyszedł Arda Turan. Jeżeli chodzi o Pedro, tam w jego miejsce jest nawet Vidal,

Mamy bardzo mocny skład z bardzo młodą ławką co dla mnie jest wielką zaletą.



Jeżeli Lucho będzie stosował mądre roszady, skład Barcy w każdym meczu nie będzie tracił na sile, ale będzie uzupełniany młodością która ma duże szanse wypalić.



Ja jestem pełen optymizmu, mamy naprawdę świetny skład, a odejście Pedro za te pieniądze dla mnie jest dobrym rozwiązaniem.

0

Nie dowierzam, nie rozumiem o co chodzi.
FIFA robi sobie po raz kolejny kpiny.
Jak La Masia ma dawać nowych młodych graczy jak na każdym kroku blokuje się ich rozwój.
Tak być nie powinno i Barca powinna zająć się tym porządnie bo inaczej będą z tego same, coraz większe problemy.

2

Należy Pedro podziękować za to, co zrobił dla Barcy.
Strzelił wiele ważnych goli, dawał z siebie zawsze wszystko.
Decyzji zawodnika nie sposób nie zrozumieć - chce grać, w Barcy by był zmiennikiem.

Cena którą Barca otrzyma za niego jest jak najbardziej w porządku (wreszcie).
To też super okazja, do tego aby młodzi łapali więcej minut. Hallilović fajnie będzie się ogrywał w Gijon, a Munir i Sandro będą łapać więcej minut w pierwszym zespole. Jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie.

0

Duże wzmocnienie Barcy.
Ciekawą ekipę sobie robią a w tym mają polaka :)
Świetna sprawa :)

0

A moje zdanie jest takie, że Bravo powinien grać w większości meczy ligowych, ale jednak ogrywałbym ter Stegena w meczach mniej ważnych.

Puchar Króla tak samo ter Stegena, jednak mecze Ligi Mistrzów również powinny być mieszane.

Uważam, że gdy bramkarz do ostatniej chwili nie będzie wiedział, czy będzie bronił jeszcze bardziej się zaangażuje w treningi. To wyjdzie tylko na dobre zespołowi.

1

Należy Pedro podziękować za to, co zrobił dla Barcy.
Strzelił wiele ważnych goli, dawał z siebie zawsze wszystko.
Decyzji zawodnika nie sposób nie zrozumieć - chce grać, w Barcy by był zmiennikiem.

Cena którą Barca otrzyma za niego jest jak najbardziej w porządku (wreszcie).
To też super okazja, do tego aby młodzi łapali więcej minut. Hallilović fajnie będzie się ogrywał w Gijon, a Munir i Sandro będą łapać więcej minut w pierwszym zespole. Jak dla mnie bardzo dobre rozwiązanie.

0

Super, nie dość, że będzie w La Liga to jeszcze dostanie minimum 60% minut Sportingu.
Jest to dla niego świetna okazja aby się pokazać, ograć na dobrym poziomie.
Nic tylko niech nasza perełka się rozwija na miarę swojego talentu.

2

EDIT: 0-1, 1-1, 2-1, 3-1,4-1, 4-2, 4-3, 4-4, dogrywka, 5-4.
Tak padały bramki...

0

Moje zdanie jest takie, że Pedro powinien odejść w styczniu za 30 mln.

Jeżeli chodzi o Adriano, ja zawsze mu kibicowałem. Lubię jego grę. Niestety na swojej pozycji ma bardzo dobrego i młodszego konkurenta, dlatego jeżeli chce, niech odejdzie. Jednak moim zdaniem minimalne oferty jakich Barca powinna słuchać to 10-12 mln. Biorąc pod uwagę jego wiek to zbyt wiele już nie nadziała, a kwota rzędu 10-12 mln będzie satysfakcjonująca.
Tym bardziej, że jego wartość według transfermarkt.de wynosi 8 mln.

0

Manuel Neuer shit :D

2

Moja opinia jest taka - Puchar Krola do zdobycia mozliwy, La Liga rowniez, Real straci punkty to prawie pewne. Liga Mistrzow bedzie najciezszym wyzwaniem, jak to Liga Mistrzow. Dwumecz z Bayernem bedzie na styku. Chociaz Barca pokonala w tym sezonie juz Mistrza Anglii, Hiszpanii, Francji... Do kolekcji pasowaloby Mistrza Niemiec w polfinale i Mistrza Wloch w finale... Ale to moje marzenia, reala nie sa najgorsze. Cules maja podstawy do myslenia o trofeach, oby tryplet!

0

Dobry mecz, dobra skutecznosc, pelna kontrola nad meczem. Wynik zasluzony, rewanzem trzeba dopelnic formalnosci. Cieszy wreszcie dobra postawa Neymara i Suareza jak i calego zespolu.

1

Jezeli chodzi o Andresa moim zdaniem to nie jest koniec jego kariery. Jednak uwazam, ze teraz potrzebujemy pomocnika, mlodszego z wiekszymi checiami zdobywania tytulow. Najlepsza jednak mozliwa opcja dla Barcy byloby posiadanie mieszanki mlodosci (Rakitic, Rafinha, Pogba, Koke) i dojrzalosci Xavi, Iniesta. To byloby moje marzenie. Xavi i Andres sa w Barcy niezbedni, powinni jeszcze grac. Oni tworza atmosfere, budza szacunek w szatni. Jednak Iniesta juz nie jest zawodnikiem ktory powinien byc brany pod uwage w kazdym meczu. Jego rola dalej powinna byc duza, jednak juz nie tak jak kiedys.

0

Moim zdaniem musimy wzmocnic srodek pola i to szybciej niz pilnie. Pogba zdecydowanie tak, a do tego przydalby sis tez Koke. Duzo kasy by na nich poszlo als to bedzie pomoc na wiele, wiele lat. Zakladajac, ze Iniesta i Rakitic plus ogrywajacy sie Rafinha to mamy porzadne zaplecze pomocnikow.

1

Zgadzam sie, Ivan nie jest taki zly, daje bardzo wiele w defensywie, jeszczs tylku ciut wiecej kreatywnosci w ofensywie i bedzie idealnie.

0

Kolego powiem Ci, ze chyba Messiego w pomocy ogladac nie bedziemy. On robi wiele w lini pomocy wystepujac w ataku. Powiem Ci, ze ja bym zaryzykowal sciagniecie Koke, jest rowniez fanem jego talentu. Ciezko jest powiedziec czy w Barcelonie by sie sprawdzil. Ja uwazam, ze on bylby najlepszym nastepca Andresa. Isco chyba nie do wyrwania, Veratti tez nie zla opcja.

0

Dani to ambitny zawodnik, zaoferowal bym mu 3- letni kontrakt. Jestem pewny, ze przez te 3 lata bedzie pokazywal dobry poziom i pelne zaangazowanie. Po za tym teraz to Barca jest uziemiona. Nie zalatwil tego wczesniej Zubi to teraz trzeba za to placic.

0

No i dobrze sie stalo. Final u siebie to dobra sprawa. Najwazniejsze, ze nie gramy na San Mames, tam byloby najciezej. Latwo nie bedzie z Athletic ale mysld, ze Puchar Krola zostanie w Barcelonie po finale na Camp Nou.

0

No to wtedy mysle, ze byloby dobre polaczenie. Cesc, Busi, Ivan. Ja osobiacie widzialbym w miejsce Iniesty Koke, Isco albo Verattiego. No chyba, ze Messi chce zmienic pozycje...

1

Na wstepie trzeba podziekowac autorowi za ten tekst. Dobra robota.
Moje zdanie jest takie, co do tesknoty za Alexisem - bardzo dobry zawodnik, jednak uwazam iz przyjscie Suarez jest bardzo duzym wzmocnieniem. Luis to po prostu Killer, gosc kogo Barca potrzebowala. Jezeli chodzi zas o Cesca, tutaj pojawia sie pytanie czy Rakitic moze go zastapic? Na pewno, Rakitic jest pilkarzem ktory majac u boku czlowieka ktory nim pokieruje potrafi wrzucic swoj najwyzszy poziom. Jednak jezeli ktos liczy, ze w czasis gdy Iniesta i Xavi zblizaja sie na emeryture Ivan bedzie ciagnal gre w pomocy to moze sie zdziwic. Rakitic jest doskonalym uzupelnienem pomocy, dobrym balastem miedzy defensywa a ofensywa. Trzeba jednak szukac krola srodka pola, nie zapominajac o rozwoju Rafinhi. Ten chlopak ma wielki talent i uwazam, ze do 2-3 lat bedzie on naszym najlepszym pomocnikiem. Na ten moment trzeba znalezc uzupelnienie pomocy do Rakiticia i Busiego, nie zapominajac o Rafinhi.
Odnoszac sie do Cesca, nie potrafil odnalezc w Barcy Fabsa z Arsenalu, takiego pana srodka pola. Dlatego ja za nim osobiscis tez nie tesknie.

0

Wygrana w meczu z besposrednim rywalem o tytul na pewno jest wielkim krokiem w strone mistrzostwa, jednak na ten moment nie jest to pewne mistrzostwo. Na pewno oprocz roznicy punktowej jaka teraz jest, na obie druzyny zadziala aspekt psychologiczny. To Barca wyslala Realowi znak, to bedzie nasza liga, my ja wygramy a Real nie umial sobie na boisku z tym poradzic. Mysle, ze to zdecysowanie przyblizylo Barce do triumfu w La Liga, jednak swoje w tej lidze trzeba jeszcze wygrac.
Visca el Barca!

0

Co myślicie o składach? Ja normalnie bym postawił dziś na Rafinhę od początku... Z nim albo Rakitić, albo Iniesta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?