0

Fajnie, że Lucho zaprasza na treningi zawodników z Barcy B. Na pewno lepiej mogą się oni na tych treningach rozwijać.

1

Naszym atutem jest to, że nasze tridente jest bardzo wyrównane. Oczywiście Messi przewodzi tej ekipie, jednak nie jest to różnica ogromna. Każdy z trójki MSN może przechylić szalę zwycięstwa. Aż z ochotą czekam na kolejne mecze Barcy!

0

No a chwile wczesniej reka w polu karnym?

0

Drugi raz powtarzam, byl nieregularny ;)

0

Ale to jest dla mnie powod do dumy, wtedy to kolejne Mistrzostwo Barcy ma jeszcze wiekszy smaczek ;)

0

Tamten sezon nie ma znaczenia a o tym sie wypowiadac nie mozna bo dopiero sie rozpoczal. Jednak Realowi bardzo czesto sie pomaga ;) znacznie czesciej niz innym druzynom La Liga.

0

Hmm zobacz sobie statystyki z tamtego sezonu ;)

0

Nie, jego czas w Barcelonie dobiegł końca, dlatego powinien zmienić zespół.

Jednak w styczniu powinien zmienić zespół. Barca musi szukać następcy na LO, a nie przedłużać kontrakt z 30 latkiem.

0

Oczywiście, tutaj się zgodzę. W każdym razie zagrał udany mecz, czego odebrać mu nie można. A liczby to tylko liczby, jak ktoś oglądał mecz, to statystyka tutaj jest mniej istotna i jak bardzo często bywa nie jest obiektywna.

2

Bronił świetnie, a potem puszczał mega szmate. U VV zawsze brakowało mi regularności.

0

Tutaj można by polemizować, jednak wybicie to też odbiór. Piłkę rywalowi odebrał również wybiciem.
Chociaż z drugiej strony wybicie to taki trochę nie barceloński odbiór piłki.

0

Nie ważne, obrońca ma bronić bramki. Bronił jej jak powinien bo Barca gola nie straciła.
Jakby tak grał w pierwszym meczu Superpucharu Hiszpanii to na rewanżu (który oglądaliśmy na żywo z trybun Camp Nou) cieszylibyśmy się może z pucharu :)

3

No tak chciał nowych wyzwań, tak bardzo chciał grać w innej lidze. A tutaj proszę bardzo, skończy w lidze tureckiej... Za bardzo kombinował i wyjdzie mu to na niekorzyść.
Chociaż uważam, że zrobił przysługę Barcelonie... Bo pewnie żaden trener nie odważyłby się go wycofać z bramki a ostatnia jego gra w Barcelonie pozostawała wiele do życzenia. Teraz mamy dwóch dobrych bramkarzy, którzy muszą pracować na treningach o miejsce w składzie :)

0

Moje zdanie jest takie, że fajnie jakby wrócił na Atletico. Ciężko będzie, aby się przychylili do odwieszenia kary nawet o jeden mecz, ale przecież jak nie spróbują to się nie przekonają.

Z drugiej strony, uważam, że Pique nie powiedział tego co pisałby media.
Słyszałem, że tego typu słowa w Hiszpanii są najbardziej obraźliwe, a skoro by tak było nie dostałby najniższej kary, a pewnie z 6-8 meczy. Ale mogę sobie tylko pogdybać.

2

Mamy najlepszego strzelca, najlepszego asystenta i najlepszego bramkarza Ligi w Barcelonie! Co za duma :)

A tak ogólnie to bardzo lubię te posty o statystykach La Liga. Na razie sezon się zaczął ale za parę kolejek to świetna rzecz.

0

No przecież w wywiedzie nie mógł powiedzieć, że sędziowie są skorumpowani... Ale widać to, jak się pomaga Realowi... Szczególnie gwizdanie karnych w niezliczonej ilości :)

0

Wow, 22 odbiory Vermaelena... Brawo!
Reszta pozytywnie.

0

Oni sa slabi ;)

0

No tak, tak awaryjny steam trzeba mieć :D

1

Tam nie zawsze jest Eleven Sports. Oni nie regularnie włączają te kanały. Już nie raz się tak naciąłem z weeb.tv. Ale fakt, jakość dobra i mało zacina.

0

No tak, właśnie tak wyczułem :)

2

No chyba Eibaru transmitować nie będą... Też będą chcieli mieć oglądalność to będą transmitować Barce, Real, Atletico, Seville, Valencie...

0

Gość chyba live komentuje, albo pomylił Pique z Busqetsem...
Mówię o retransmisji na Eleven Sports...

0

Tam nie zawsze jest Eleven Sports. Oni nie regularnie włączają te kanały. Już nie raz się tak naciąłem z weeb.tv. Ale fakt, jakość dobra i mało zacina.

2

Żadna ironia, ja oglądam na komputerze i naprawdę świetna jakość.
Chyba kupie sobie monitor 37 calowy i będę tam mecze oglądał :D

0

Świetna jakość

0

Zdecydowanie ja ich lubiłem :)

1

Ołłowski i Laboga :D

0

Haha dobra oferta, ale po co Neymar miałby pójść do gorszej ligi, gorszego zespołu którego ambicją jest dostanie się wgl do Ligi Mistrzów... A przecież MU jakby wyłożyło 190 mln na transfer, wielkiej podwyżki by nie dali Neymarowi...

0

Losowanie LM już? Szybko, jestem ciekawy jaką grupę dam wylosują, jakieś propozycje? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?