liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie, że Lucho zaprasza na treningi zawodników z Barcy B. Na pewno lepiej mogą się oni na tych treningach rozwijać.
1
Naszym atutem jest to, że nasze tridente jest bardzo wyrównane. Oczywiście Messi przewodzi tej ekipie, jednak nie jest to różnica ogromna. Każdy z trójki MSN może przechylić szalę zwycięstwa. Aż z ochotą czekam na kolejne mecze Barcy!
0
No a chwile wczesniej reka w polu karnym?
0
Drugi raz powtarzam, byl nieregularny ;)
0
Ale to jest dla mnie powod do dumy, wtedy to kolejne Mistrzostwo Barcy ma jeszcze wiekszy smaczek ;)
0
Tamten sezon nie ma znaczenia a o tym sie wypowiadac nie mozna bo dopiero sie rozpoczal. Jednak Realowi bardzo czesto sie pomaga ;) znacznie czesciej niz innym druzynom La Liga.
0
Hmm zobacz sobie statystyki z tamtego sezonu ;)
0
Nie, jego czas w Barcelonie dobiegł końca, dlatego powinien zmienić zespół.
Jednak w styczniu powinien zmienić zespół. Barca musi szukać następcy na LO, a nie przedłużać kontrakt z 30 latkiem.
0
Oczywiście, tutaj się zgodzę. W każdym razie zagrał udany mecz, czego odebrać mu nie można. A liczby to tylko liczby, jak ktoś oglądał mecz, to statystyka tutaj jest mniej istotna i jak bardzo często bywa nie jest obiektywna.
2
Bronił świetnie, a potem puszczał mega szmate. U VV zawsze brakowało mi regularności.
0
Tutaj można by polemizować, jednak wybicie to też odbiór. Piłkę rywalowi odebrał również wybiciem.
Chociaż z drugiej strony wybicie to taki trochę nie barceloński odbiór piłki.
0
Nie ważne, obrońca ma bronić bramki. Bronił jej jak powinien bo Barca gola nie straciła.
Jakby tak grał w pierwszym meczu Superpucharu Hiszpanii to na rewanżu (który oglądaliśmy na żywo z trybun Camp Nou) cieszylibyśmy się może z pucharu :)
3
No tak chciał nowych wyzwań, tak bardzo chciał grać w innej lidze. A tutaj proszę bardzo, skończy w lidze tureckiej... Za bardzo kombinował i wyjdzie mu to na niekorzyść.
Chociaż uważam, że zrobił przysługę Barcelonie... Bo pewnie żaden trener nie odważyłby się go wycofać z bramki a ostatnia jego gra w Barcelonie pozostawała wiele do życzenia. Teraz mamy dwóch dobrych bramkarzy, którzy muszą pracować na treningach o miejsce w składzie :)
0
Moje zdanie jest takie, że fajnie jakby wrócił na Atletico. Ciężko będzie, aby się przychylili do odwieszenia kary nawet o jeden mecz, ale przecież jak nie spróbują to się nie przekonają.
Z drugiej strony, uważam, że Pique nie powiedział tego co pisałby media.
Słyszałem, że tego typu słowa w Hiszpanii są najbardziej obraźliwe, a skoro by tak było nie dostałby najniższej kary, a pewnie z 6-8 meczy. Ale mogę sobie tylko pogdybać.
2
Mamy najlepszego strzelca, najlepszego asystenta i najlepszego bramkarza Ligi w Barcelonie! Co za duma :)
A tak ogólnie to bardzo lubię te posty o statystykach La Liga. Na razie sezon się zaczął ale za parę kolejek to świetna rzecz.
0
No przecież w wywiedzie nie mógł powiedzieć, że sędziowie są skorumpowani... Ale widać to, jak się pomaga Realowi... Szczególnie gwizdanie karnych w niezliczonej ilości :)
0
Wow, 22 odbiory Vermaelena... Brawo!
Reszta pozytywnie.
0
Oni sa slabi ;)
0
No tak, tak awaryjny steam trzeba mieć :D
1
Tam nie zawsze jest Eleven Sports. Oni nie regularnie włączają te kanały. Już nie raz się tak naciąłem z weeb.tv. Ale fakt, jakość dobra i mało zacina.
0
No tak, właśnie tak wyczułem :)
2
No chyba Eibaru transmitować nie będą... Też będą chcieli mieć oglądalność to będą transmitować Barce, Real, Atletico, Seville, Valencie...
0
Gość chyba live komentuje, albo pomylił Pique z Busqetsem...
Mówię o retransmisji na Eleven Sports...
0
Tam nie zawsze jest Eleven Sports. Oni nie regularnie włączają te kanały. Już nie raz się tak naciąłem z weeb.tv. Ale fakt, jakość dobra i mało zacina.
2
Żadna ironia, ja oglądam na komputerze i naprawdę świetna jakość.
Chyba kupie sobie monitor 37 calowy i będę tam mecze oglądał :D
0
Świetna jakość
0
Zdecydowanie ja ich lubiłem :)
1
Ołłowski i Laboga :D
0
Haha dobra oferta, ale po co Neymar miałby pójść do gorszej ligi, gorszego zespołu którego ambicją jest dostanie się wgl do Ligi Mistrzów... A przecież MU jakby wyłożyło 190 mln na transfer, wielkiej podwyżki by nie dali Neymarowi...
0
Losowanie LM już? Szybko, jestem ciekawy jaką grupę dam wylosują, jakieś propozycje? :)