liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobre te wzmocnienia. Do tego dojdzie Arda i Alex w styczniu i naprawdę będziemy mieć bardzo fajną kadrę. Myślę, że Roberto w razie wielkie konieczności mógłby zagrać nawet na skrzydle w ofensywie.
Bardzo fajnie się nam Ci młodzi zawodnicy wpasowali w skład. Ucieszyłbym się jakby Roberto wygrywał rywalizację z Danim.
8
Jak dla mnie to z Roma duet Masche-Pique a w lidze Mathieu-Bartra. Na skrzydle obrony Alba i Roberto w obu meczach ;) W Rzymie chcialbym zobaczyc Rafinhe z Iniesta w pomocy a Rakieta niech odpocznie chwile. Moze to go wstrzasnie i w lidze zagra tak jak powinien.
33
Człowiek z innej planety. 77 bramek w 99 meczach. On zagra pewnie z 150 meczy i strzeli z 120 bramek... Jest najlepszy w historii!
0
No tak, tak ale w końcu nie ma ideałów... Zbyt wiele oczekujesz od ludzi.
0
Ciekawe te statystki. Jednak Roma w porownaniu z Pucharem Gampera to mocniejszy zespol. W Rzymie nie bedzie z nimi lekko ale mysle, ze powinnismy wygrac.
11
Suarez byl strzalem w dziesiatke. Strzela co nie miara, asystuje a jak nawet wydarzy sie mecz bez gola czy asysty to jego praca jest nieoceniona. Potrafi sciagnac obroncow na siebie robiac tym samym miejsce dla Messiego czy Neymara. Dodatkowo chemia jaka jest miedzy zawodnikami tridente to cos niepowtarzalnego.
0
No trzeba dobrze rozpocząć w Lidze Mistrzów. Forma piłkarzy widać rośnie, więc zwycięstwo musi być.
0
To naprawde pokazuje progres jaki wykonal z druzyna Luis Enrique. Atletico w europie jest ekipa ktora stoi na wysokim poziomie, a my ja regularnie ogrywamy. Ktos moglby powiedziec, ze wyniki sa na styku ale z przebiegow meczy mozna powiedziec jedno - Barca zdominowala Atletico, co sam potwierdza Simeone.
Mistrzowie tytul musza obronic, najlepiej tez takimi zwyciestwami z mocnymi rywalami.
VeB!
0
Barca jest liderem a to najwazniejsze. Popisy strzeleckie Realu nie przyniosly im kompletu punktow. A to wlasnie mistrzem zostaje druzyna z najwieksza iloscia punkcikow nie bramek.
1
Niech tam gra jak najlepiej. W Barcelonie zawsze bedzie legenda. Mozemy podziekowac Xaviemu i zyczyc powodzenia, zdrowia kapitanie!
0
No tak, ale koszulki Pogby w Barcelonie przyniosa duzo wieksze zyski niz koszulka Gundogana... Gdzies czytalem o poteznej sumie jaka Barca zarobila za koszulki Turana w Turcji... A przeciez on nawet nie zagral w Barcelonie, numeru nie ma jeszcze ale koszulki juz przynosza klubowi wielka kase. Marketing to marketing.
0
Kolejny swietny felieton. Messi jest juz najlepszy na swiecie, a ma tyle gry przed soba. Swietnie jest moc go ogladac.
13
Potrafi przyznac, ze jego zespol byl slabszy. Nie szuka wymowek jak Mourinho.
3
Sa bardziej wartosciowi pilkarze, ktorych pozyskac mozemy za duzo nizsza kase. Niech Bartmeu nie bawi sir w transfery "ala Perez"
0
Czas obronic trofeum!
0
I kiedys tez jebnal w poprzeke ;) w kazdym razie brakuje niewiele ale dalej brakuje.
0
Tak, tak ale jak Messi wszedł na boisko to nie wiedzieli co mają robić... Jakby te 60 minut bez niego wymazało im pamięć.
23
Cały Masche każdą złą informację odbiera jako motywację.
5
No kat nie kat, najwazniejsze, ze w tym meczu strzelil o jedna bramke za malo ;)
Jednak trzeba docenic klase Torresa, jeszcze kilka lat temu byl jednym z najlepszych srodkowych napastnikow. Zgasl razem z reprezentacja Hiszpanii.
13
Iniesta sie odradza. W kazdym meczu ma wiecej swoich genialnych przeblyskow. Oby jak najwiecej jego dobrej gry, bo jest nam potrzebny.
0
Gra coraz lepiej, czekam na zwieczenie jego gry w postacie asysty ;D
4
Super się to dziś oglądało. Jakoś cały dzień dziś czułem to zwycięstwo. Fajna sprawa, że Lucho dziś postawił na Rafinhę. Widać, że jest w gazie i to dziś pokazał. Jak on tak dalej będzie grał, niedługo zostawi swojego brata z tyłu. Messi to Messi a najlepszym podsumowaniem jego gry były słowa mojej kobiety "On nie trenował kilka dni? I dlatego nie grał? Przecież on już nie musi trenować i tak jest najlepszy". Przebłyski geniuszu Iniesty też dobrze wróżą i oczywiście prawy defensor... Bardzo dobry mecz Roberto, oby takich więcej.
1
Nie podobała mi się dziś gra Neya. Fakt strzelił rewelacyjną bramkę z wolnego ale po za tym to słabo. Dużo lekkomyślnych strat, brak jakieś Neymarowskiej kreacji w ataku. Nie porwał mnie dziś. Jednak na wielką formę czas przyjdzie a skuteczność się liczy :)
0
Niech ktoś powie, że mamy słabą ławkę...
Gratulacje Leo, niech młody rośnie nam, bo ktoś tatę musi zastąpić :)
1
Super mecz, bardzo mi się podobała gra Barcy na tle bardzo mocnego rywala. Oczywiście tak jak myślałem, sędzia musiał dołożyć swoje pięć groszy. No nic, najważniejsze 3 punkty na bardzo ciężkim terenie. Cieszy mnie niesamowicie bardzo dobra gra Rafinhi oraz coraz więcej przebłysków Andresa Iniesty. Szkoda Vermaelena, ale Mathieu też dawał radę. Terminarz ciężki ale początek świetny.
0
Szkoda, że nie napisaliście coś o jego golach... Liczbie asyst. W każdym razie jego statystyki w Barcelonie nie są takie złe. Neymar się nam rozkręca, a jak patrzę na chemię naszego tridente... Rozkosz dla oka :)
9
Szkoda mi go, bo naprawdę łapał formę i mógł wbić się do pierwszego składu pod nieobecność Pique... A teraz gdy wypadnie to ciężej będzie mu wrócić i znów się złapać rytm. Pechowiec z niego ogromny.
9
Podobno świetny z niego bramkarz. Jeszcze bardzo młody ale ma wielki talent. Myślę, że warto byłoby go przejąć i ogrywać na początek w Barcelonie B. Jak tam się sprawdzi to za parę lat może być konkurentem dla ter Stegena.
0
Jakby udało się im go kupić za 20 mln to jak najbardziej. Jednak kwota znacznie większa od tych 20 baniek nie wiem warto. Chłopak ma 23 lata, więc może w tym sezonie coś jeszcze pokaże.
0
Właśnie dlatego napisałem, że Ronaldo to w większości trening. Talent oczywiście też musi mieć, jednak dużo mniejszy niż ma Messi.