0

Barcelona otrzymała dzisiaj oficjalne potwierdzenie od FIFA, że zakaz transferowy zakończył się 31 sierpnia. [Ser]

Zakaz transferowy Barcelony zakończył się. Nie powinno być problemu, aby zarejestrować Ardę do meczów ligowych i pucharu króla. [Ser]

Źródła Barcelony twierdzą, że klub w ciągu 10 dni złoży do Federacji Hiszpańskiej wniosek o zarejestrowanie Ardy Turana. [MD]

0

Ja jestem autorem tego komentarza i to ja go kieruje do kogo chce. Jezeli sie nie podoba nie czytaj, nie komentuj. Masz mnostwo innych komentarzy.

0

Luis Suarez jest najlepszą dziewiątką na świecie. Nie dość, że strzela jak na zawołanie to jeszcze bardzo dużo asystuje. Nie mówię o grze której liczby nie mówią - otóż Luis jeszcze bardzo często odciąga bardzo umiejętnie obrońców przez co robi miejsce dla Neymara i Messiego.
Idealny nabytek dla Barcy.

0

No Ci podstawowi to wiele się nie nabiegali :) kilku miało wolne, reszta na niższych obrotach.

0

Madryckie dzienniki zawsze szukaja tematu aby nie napisac o zwyciestwie Barcy... Ale czuje, ze jakby Barca przegrala to pol okladki by zajela...

0

Racja, nic dodac nic ujac ;)

0

Brakuje mu koncentracji i doswiadczenia. Jednak potencjal ma ogromny i uwazam, ze w tym sezonie bedzie jeszcze rezrwowym z duza iloscia gry. Za 2-3 sezony powinnismy miec Marca juz jako pierwszego bramkarza.

0

Dani ty zawsze duzo mowiles i szczerze jego wypowiedzi sa bardzo ciekawe i madre. Tylko ostatnio wiecej mowisz niz dzialasz. Mow dalej ale graj na wyzszym poziomie koncentracji, bo chyba tylko tego Ci ostatnio brakuje.

0

Ja tez bylem w wielkim szoku jak siedzialem tam na trybunach. Moc tam zagrac to juz byloby naprawde cos ogromnego. Camp Nou ma swoja specyfike i magie!

5

Postraszyc to on sobie moze i to byloby na tyle. Jak Katalonia sie odlaczy to i tak Barca bedzie grala w La Liga. Bez nich ta liga straci poziom sportowy, marketingowy i widowiskowy. Mecze Realu z Barca to najpopularniejsze na swiecie widowisko pilkarskie wiec o czym tutaj mowa... W interesie La Liga jest utrzymanie Barcy w lidze, nawet jakby Katalonia byla niepodlegla.

2

Messi jest magicznym killerem a poziom jego zrozumienia z Neymarem jest ogromny. Super sie dogaduja na boisku i po za nim. Widac chemie miedzy nimi. Do tego jest Suarez, kolejny punkty zabojczego tridente. Super jest ogladac ich gre. To nie jest zwykla pilka nozna, to cos wiecej.

0

No tak, ale probowac trzeba. Bledy popelnia kazdy, a Lucho wyciaga z nich wioski. To jest w tym wartosciowe.

1

Najgorzej, że uraz w głowie zostanie na zawsze. A potem najmniejsze ukłucie w kolanie będzie powodowało powrót do tego cierpienia, długiej, ciężkiej i żmudnej rehabilitacji. Oby z tym sobie poradził, bo taka kontuzja odciska wielkie piętno na psychice piłkarza.

2

3 punkty są za to na 100% a to najważniejsze.
Kilku zawodników złapało pare minut a kilku podstawowych wypoczęło.

0

Ciężko będzie z tą Celtą na wyjeździe... Bo Las Pamlas znowu będzie pewnie meczem roszad :)

0

Messi po prostu najlepiej gra i wykonuje karne czy wolne pod presją :D jak jest dobry wynik to już mu tak nie zależy na tych golach, dlatego nie raz się zdekoncentruje i przestrzeli. Ale ja bym z tego afery nie robił bo przecież nic wielkie się nie stało, że wygraliśmy 4-1 a nie 5-1... A z resztą Barca ostatnio dostaje karne jak prowadzi 2-3 bramkami więc dlatego Leo pudłuje. Jak wynik jest stykowy karnych Barcie się nie daje.

1

Fajnie, niech gra bo ja lubię styl jego gry. Pech trafił, że ma bardzo ciężką konkurencje na stoperze.

28

Mądrze gada i pomimo wąskiej kadry (okraszonej dodatkowo kontuzjami i sankcją) potrafi stosować ciekawe roszady kadrowe. Dziś odpoczęło nam kilku podstawowych graczy a zwycięstwo zapisaliśmy na koncie.
Bardzo podoba mi się styl prowadzenia drużyny przez Lucho. Ma moje zaufanie w 120%.

1

Autor zdecydowanie ma racje - Rakitic jeszcze nie odpalil. Czekam ciagle na Rakitica z Sevilli. Taki zawodnik jest nam bardzo potrzebny. A sankcja FIFA jest najbardziej korzystna dla niego. Dlatego, ze gdyby jej nie bylo Rakitic w tym sezonie moglby stracic swoje miejsce w skladzie na rzecz Turana. A tak to Rakirta ma jeszcze kilka meczy w ktorych moze przekonac Lucho do swojej gry. Jesli do stycznia tego nie zrobi moze miec problemy z rywalizowaniem z Arda.

0

No tak, Suarez jest gwarancja goli i asyst. Ma Luis tego nosa, wie gdzie i kiedy ma sie ustawic. Jest napastnikiem z najwyzszej polki i jego transfer byl trafiony w 100%. Kosztowal ogromna sume pieniedzy ale to swietnie wydana kasa. Niech gra i strzela, zdobywajac kolejne trofea.

0

Niech Alves zagra ale wtedy widze Roberto w pomocy. Chcialbym dzis zobaczyc jak gra Bartra ;)

3

Uwazam, ze Barca nie jest w swojej optymalnej formie. Jednak jeseli chodzi o mecz z Levante to 3-4 bramki powinny pasc. Barca na piekne granie jeszcze bedzie miala czas, a teraz najwazniejsze sa punkty - a w tym Barca w La Liga nie zawodzi. Oby tak dalej.

0

Standardowo sie pomaga Realowi... No tak, bardzo czesto ich trzeba popychac po punkty. Mam nadzieje, ze dzis Barca wygra z Levante.

0

Czyli komedia "FIFA" trwa ;)

3

I tak Cumbau i Camara mają jedynie szansę na występ w rewanżu z BATE, jeżeli Barca będzie miała pewny awans.

0

A co to ich interesuje? La Liga ma tyle kibicow w polsce, ze od miliona osob po 20 zl to sie im robi 20 mln.

0

Niech trenuja, los im nie sprzyja - szpital sie zacyna robic w Barcelonie. Sklad mielismy waski i jeszcze wypada nam Rafina na tak dlugo.

0

Bardzo ciezka sprawa.

3

Ja tego nie rozumiem. Zawsze bylo tak, ze jak pilkarz lapie kontuzje wykluczajaca go z gry na 6 miesiecy albo dluzej to klub ma prawo zarejestrowac nowego zawodnikanawet po zamknieciu okienka transferowego. Logiczne byloby zarejestrowanie Ardy Turana. Zobaczymy co bedzie z ta sprawa. W kazdym raziem musimy miec jakiegos zawodnika do srodka.

0

No i super. Jestem ciekawy ile znow wymysla oplaty za ten program... Bo znajac zycie pewnie z 20 zl dodatkowo... Za dwa kanaly.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?