0

Lekarz chyba ma wieksza wiedze, w dodatku jest blizej Messiego...

Moze tylko tak czaruje, aby Real nie skupial taktyki na Messim. Moze Barca chce spowodowac chaos w taktyce Realu?

0

A ja uwazam, ze ocena Iniesty jest ok. Mial za duzo strat, kilka kontr po jego stratach bylo. Na szczescie w drugiej polowie po jego stratach Alba z Busim kasowali ataki Villarrealu w zarodku. Te straty glownie braly sie z zakiawania sie Iniesty.


Jak zwykle ostatnio swietny Busi, swietny Ney i skuteczny Suarez. Do tego Roberto slabiej ale Munir lekko do przodu.

0

5 krajow, z czego tylko 3 z europy...

1

A ja bym go juz podkupil, jednak wypozyczyl do Ajaxu na sezon-dwa. Masz racje, on musi grac a w Barcy za wiele by nie gral. Ale kupno z natychmiastowym wypozyczeniem do Ajaxu uwazam, ze zle by nie bylo.

5

Zdecydowanie. Nie ma kraju o tak pieknej historii jak nasz, szkoda tylko, ze tak malo polakow ja szanuje. Mamy piekny kraj z dostepem do morza i gor. Mamy tez jeziora. Powinnismy byc potega w europie.

1

Co wy tak z tym Nolito? A moze tak Milik? Nie glupia i nie droga opcja, do tego mlodosc i polskosc.

0

ANGLIA Jürgen Klopp poprosił komitet transferowy Liverpoolu o sprowadzenie Cristiana Tello. 24-latek jest obecnie wypożyczony z Barcelony do FC Porto, ale w klubie z Camp Nou nie ma raczej przyszłości i wydaje się, że bez problemu dostanie zgodę na odejście. Tello miałby kosztować 11 milionów euro.

Co myslicie o tym? 11 mln to dobra cena chyba.

1

Nie Messi. To strasznie inteligentny człowiek, uczy się na błędach. Myślę, że z tamtej sytuacji wyciągnął wnioski.

2

No tak, tak ale dziś wiarygodne źródła podały informacje, ze biega z piłką. To czy wróci na GD to inna rzecz, najważniejsze, że wraca do zdrowia tak jak przewidywano.

0

Znając życie Eleven. Oni mają 100% praw, jak ktoś od nich odkupi to będzie mieć. Ale z tego co wiem Eleven można mieć na platformie NC+ za odpłatą bodajże 12 zł.

27

Media są zgodne. Messi od zeszłego tygodnia odbywa zajęcia z piłką. Leo wczoraj, w dniu wolnym, pojawił się w ośrodku szkoleniowym.

Coraz lepsze i pewniejsze informacje :)

0

Komentarz usunięty

1

Oczywiście, to jest minus każdej statystyki. Jednak tutaj chodzi o suche liczby, które Neymar ma najlepsze.

3

No tak, ale na szczęście mamy MSN :)

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Co się dziwisz? Mamy najlepszy atak na świecie, a nie jakiegoś Ronaldo, Ibrahimovicia czy Lewandowskiego z Mullerem :)

0

Mogę Ci podać jedynie bramki z klubów:
Cristiano 42
Messi 41
Neymar 38
Suarez 35
Lewego nie mam :)

0

To jest kpina, ile oni moga przeciagac takie sprawy? Ja rozumiem, tydzien dwa... Ale to juz trwa pewnie dwa miesiace... Messi juz jest kontuzjowany 6 tydzien a Rafinha przrd nim jakos tydzien dwa wczesniej kontuzje zlapal.

5

Porównanie Messiego, Neymara i Cristiano w wieku 23 lat:

1. Neymar 317 meczy, 183 gole, 0,57 bramki na mecz
2. Messi 268 meczy, 150 goli, 0,55 bramki na mecz
3. Cristiano 327 meczy, 118 goli, 0,36 bramki na mecz

12

Barcelona poinformowała, że w dalszym ciągu czeka na odpowiedź od FIFA ws. rejestracji Ardy Turana w miejsce kontuzjowanego Rafinhi.

0

Ten artykul to mala ironia do pana z bialej czesci Madrytu. Jednak uwazam, ze Lucho kocha sport i w kazdej wolnej chwili oddaje sie swojej pasji. To wazna sprawa, Lucho w ten sposob odcina sie od presji jaka ciazy na trenerze Barcy. Najwazniejsze, ze ma swoje pasje.

3

Jakby ktoś chciał stronę z bardzo dużą ilością skrótów meczy to proszę bardzo.
http://footyroom.com/

Dobra jakość i do tego bardzo szybko dodają te skróty. Można sobie powtórzyć zwycięstwo Barcy i porażkę Realu :)

0

I najlepszy mozliwy scenariusz przed Gran Derbi. Real przegral z Sevilla i na klasyk Barca wyjdzie z przewaga 3 pkt, super uklad.

0

Haha koledzy nie wyczuli szydery ;)

54

Kolejny Messi na trybunach to super rzecz. Leo musi zaszczepiac milosc do fulbolu w Thiago. A lepiej niz na Camp Nou tego nie zrobi.

1

Dla mnie ten sedzia jest mocno dziwny. Sposob w jaki sedziowal dzisiejszy mecz i ten incydent z opaska jeszcze potwierdzilo mnie w moich przekonaniach.

0

Kolejny slaby mecz Neymara, Suareza, Iniesty i calej druzyny. Cieszy kolejne zero z tylu i kontrola nad meczem przez cale spotkanie. Barca sie nam wolno rozpedzala ale juz sie rozpedzila. Do tego Leo Messi na skrzydle i znow mamy ekipe ktora swoja gra aspiruje do tytulow.

3

Jak dla mnie to nawet może lepiej... Iniesta wraca do formy, a miejsce Rakitica zajmie będący w dobrej formie Roberto... Tylko zmiennika niestety juz brak :)

0

Kolejny slaby mecz Suareza ktory nie jest w formie, do tego Neymar tez slabo.

Jednak juz tak na powaznie, kolejny fajny mecz Barcy, kolejny na zero z tylu i tylko szkoda Rakiety. Oby nic powaznego z nim nie bylo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?