1

Facet zawsze byl szczery. Czesto za to obrywa ale ja to w nim cenie. Piqej to dobry gosc i licze, ze a tym roku z Vermaelenem stworza pare stoperow nie do przejscia. Z Claudio na bramce i tridente MSN mamy szanse bez udzialu pomocy osiagnac wiele w tym sezonie.

0

Cos w sobie ma... Ter Stegen broni, dwa mecze 8 puszczonych bramek. Broni Bravo, 2 mecze i czyste konto. Rywali mial slabszych ale wynik miazdzaco lepszy.

0

Chlopak ma wielki talent, oby jego rozwoj w Sportingu nabral tempa. Uwazam, ze kiedys bedzie z niego wielki pozytek.

0

Uwazam, ze Nolito bylby w porzadku jednak nie drozej niz 15 mln.

0

Przescignac go przescignie, kwestia kiedy ;)
A ktos wie, w ilu meczach uzyskal te 48 goli?

0

Tak, tak ale to tylko dwie imprezy. A jak na jego wiek moglby miec wieksze doswiadczenie.

0

Martino jest niezwykle madrym trenerem. Niestety jedyne czego mu brakuje to doswiadczenie na wysokim poziomie. Jednak kibicuje mu aby razem z Argentyna osiagnal wielki sukces. Lubie go jako czlowieka.

8

Fajna sprawa. Dosc pozno ten fanclub ale lepiej pozno niz pozniej. Super, ze bedac tez pomagac mlodym zawodnikom.

0

Najwazniejsze, ze Messi troche mniej zagral. Nir musi w kazdym meczu grac 90 minut. Dobrze, ze Barca ma swojego trenera w reprezentacji Argentyny.

0

Verma jest bardzo rownym obronca, nie robi takich strasznych bykow. W dodatku potrafi wiele dac przy stalych fragmentach gry. Swietna sprawa, ze wrocil po kontuzji i w dodatku w takiej formie. Niech gra tak caly sezon a bedzie pierwszym wyborem Lucho.

3

Parodia z tą FIFĄ. Największa mafia XXI w w dodatku jedyna która się nie ukrywa..

0

Super, jak dla mnie bomba.

1

Nie myslalem, ze to kiedys powiem chociaz chcialem - uciesze sie Sergi Roberto zagra z Atletico Madryt!

7

Z ostatniej chwili:
Sergi Roberto co prawda doznał kontuzji, ale uraz nie jest groźny. Piłkarz będzie mógł zagrać przeciwko Atletico Madryt. [CatRadio]

Sergi Roberto trenuje indywidualnie z powodu problemów mięśniowych.
[Weloba]

3

No mam nadzieję, że Lucho nie będzie ślepo wpatrzony w Alvesa... Liczę, że to Roberto będzie grał (jak zachowa formę) bo przecież Lucho jest fanem talentu Roberto...

0

Najważniejsze, że Sergi Roberto gra na tej prawej stronie bo naprawdę w tym sezonie prezentuje się tam dużo powyżej moich oczekiwań. Mam nadzieję tylko, że ta kontuzja poważna nie będzie i zagra z Atletico oraz w pozostałych meczach do powrotu Alvesa. A po powrocie Dani będzie miał konkurenta w oczach Lucho w postaci Roberto.

0

Vermaelen i Iniesta najlepsi co dawno się nie zdarzało... Dodatkowo tridente na dobrym poziomie w pierwszym wspólnym meczu. Forma musi rosnąć bo ciężkie mecze przed nami!

1

Najgorszy początek i koniec tych maratonów... Atletico na start a na finish Sevilla i to oba wyjazdy... W LM też, dwaj najciężsi rywale na wyjazdach... To będzie jeden z gorszych okresów w sezonie Barcelony. Ale jak go pokonają to będzie świetnie.

0

Dobry chwyt marketingowy nie jest zly... Haha czlowiek wymysli wszystko byleby zarobic ;) czekamy na polska rzezbe Messiego

0

Kurde, czemu graja w sobote i jeszcze tak wczesnie? Jak juz jest mecz o takiej porze to moglyby byc w niedziele? Szkoda, ze LFP tak nie uwaza.

0

Jezeli Verma nie bedzie lapal kontuzji, ja widze go w obronie razem z Pique. Wreszcie duet postawnych stoperow. Pewnosc siebie tez jest u niego wazna.

0

Niech trenuja, ja dalej podziwiam Leo, ze jezdzi na kadre ;) ale to jest caly Leo Messi, nigdy nie odpuszcza.

0

Super, lubie gre Alcantarow. Rafinha prezentuje poziom dobry, ale uwazam, ze w tym roku jak bedzie gral wiecej minut (a wiem, ze bedzie) to jego talent sie rozwinie i bedziemy miec z niego pozytek.

1

Jezeli nawet Masche mowi, ze nie
moglby byc Messim to cos w tym musi byc. Moje zdanie jest takie, ze Messi w Argentynie gra bardzo podobnie jak w Barcy. Tylko w Barcelonie potrafia korzystac z uslug Leo, czego w Argentynie nie ma.

1

A moje zdanie jest takie, ze Thiago poszedl na latwizne. W momencie wyboru reprezenfacji przez Thiago Hiszpania dominowala na kazdej imprezie. Nie ciezkk bylo ich wybrac. Jednak to jest sytuacja w ktorej decyzje podejmuje sam zawodnik. Thiago wybral Hiszpanie, Rafinha Brazylie. Wspolczuje tylko ich ojcu ;)

0

Wątpię, wydaje mi się, że Messi będzie grał w reprezentacji a potem mecz z Atletico więc też grać będzie.
Najważniejsze, że kontuzje ma za sobą.

2

Będzie popijawa :D

0

Nie dziwię się, że są nietykalni. To co dają drużynie jest niepodważalne.

1

Kolejne wypozyczenie... No tak swietny biznes. Kupujemy goscia, gra niecaly sezon, potem reszta kontraktu na wypozyczeniu i ktos sobie go wezmie za darmo... Co to za polityka? Nie rozumiem. Powinni go od razu po pierwszym sezonie sprzedac, chociaz za 6-10 mln...

0

W Hiszpanii chyba nie ma dobrych sedziow... Tutaj tylko sedzia moze byc zly, albo bardzo zly. Oby tylko sedziowal sprawiedliwie i mylil sie w obie strony, a nie w jedna. Bo w to, ze sie mylil bie bedzie nie wierze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?