0

Bardzo czesto jest tak, ze jak ktos sie pokaze w wieku 17-18 lat w wieku 20 jest wypalony. Dzisiejszy sport jest bardzo wymagajacy, nie latwo jest odkryc mlodego pilkarza. Lepiej jest szkolic od mlodszych lat, uczac wartosci przekazywanych przez La Masie.

0

No tak, ale chcial Pedro a jakby Barca chciala Herrere to mogliby sie dogadac. W kazdym razie mozemy sobie gdybac. Na razie na taki transfer nic sie nie zapowiada ;)

0

Dla mnie w Bilbao Mascherano z Bartra. Masche pokieruje potencjalem Bartry.

0

Mysle, ze jego cena nie bedzie maksymalnie wykorzystana. Uwazam, ze Barca mogla go wymienic za Pedro z jakas doplata MU.

0

A ja wlasnie pomyslalbym o Bartrze. Ten gosc caly tamten sezon jak gral trzymal poziom. W tyk roku popelnil pare bykow i juz jest spalony. Mial pecha, ze jego bledy zostaly wykorzystane przez rywali, ale ja bym go nie skreslal, a napewno nie tak szybko.

1

Fajna wiadomosc, Alba sie przyda przy absencji Mathieu i Pique.
Jezeli chodzi o sklad, fajna ekipa. Kilku mlodych, kilku wyjadaczy. Oby mlodzi nam odpalili bo pasuje odmlodzic sklad powoli.

0

Jak najbardziej to jego szansa. Moim zdaniem ma wielki potencjal, a alternatywa skrzydlowego umozliwia mu wiecej szans na gre. Plusem jest to, ze bardzo fajnie wymienial sie pozycjami z Iniesta.

0

No to czas na drugie zwyciestwo. Nie widze innej mozliwosci niz start z 3 punktami. Trzeba odegrac sie za ten Superpuchar.

0

No to wszystko jasne ;)

0

Jakis wielkich nazwisk nie ma, to az takie dziwne. Czyzby Perezowi przyszedl rozum do glowy, ze wielka kasa z Barca nie wygra? Haha

0

Napisales, ze nie wierzysz w Munira...

1

Troche dziwi mnie az taka roznica jezeli chodzi o prawa telewizyjne. Liga angielska moze i jest bardziej konkuremcyjna, ale wcale nie o tyle lepsza. W koncu to Hiszpanie moga miec 5 druzyn w LM.

0

Teoretycznie kazdy moze byc lepszym od Leo. A w praktyce moze bedzie ktos za 100 lat kto bedzie lepszym od niego.
Neymar napewno moze miec wspaniala kariere, ale pobic Leo bedzie ciezko. Na razie niech nie rywalizuja a graja razem.

0

Fajna opcja, bo bedzie gral conajmniej w 60% meczy Sportingu. To duzo bedzie znaczylo dla jego rozwoju. W koncu gra w La Liga.

0

Niech tam mu sie wiedzie, niech sie rozwija i wraca aby wzmocnic Barce!

0

Typowe polskie podejście... Chłopaki mają po 19 lat, ale już się nie nadają... No tak, bo Pique, Cesc, Busqets w ich wieku też się nie nadawali... bo przecież w wieku 19-20 lat w Barcie nie grali...
Porównujesz wszystkich pod kątem Xaviego, Iniesty czy Messiego... Ale oni są niepowtarzalni! A Sandro, Munir czy Rafinha mają czas jeszcze...

0

Źle zrozumiałeś.

0

No tak adaptacja, adaptacją. Jeżeli transfer Nolito byłby już teraz, to wtedy adaptacja na boisku również będzie w styczniu...

1

Nie wspominałem o Bartrze nic...

1

Mam nadzieję, że będzie tak jak z Puyolem. Gdy Carles odszedł Pique przejął władzę nad obroną i dawał radę. Często grał tak jakby chciał pokazać kibicom, że Puyi dalej z nami jest. Mam nadzieję, że tak będzie z Iniestą, że i on będzie chciał grać za Xaviego i za samego siebie.

0

A może dasz najpierw trochę czasu tej naszej ławce?
Weź pod uwagę fakt, że ławka sama nie gra - są tylko 3 zmiany... ławka z połączeniem doświadczonych graczy nie jest wcale taką złą opcją.
Daj im najpierw pograć a potem komentuj. Oceniać coś co się nie wydarzyło jest łatwo...

0

Niestety takie czasy przyszły. Moje zdanie jest takie, że Barca musi kupować, ale powinna dalej korzystać z La Masii - chociaż już niestety nie w takim samym podziale jak kiedyś.

2

No bez przesady, akurat z Pedro na ławce nie mieliśmy (ostatnio) faceta który wchodzi i zawsze ma odpowiedni poziom. Ostatnim takim rezerwowym był Xavi, on zawsze prezentował zawsze odpowiedni poziom.
Młode chłopaki mają pół roku aby się pokazać, jak to nie wypali trzeba ich sprzedać.
Kupować teraz Nolito to bez sens, bo będzie grał dopiero od stycznia. A do tego czasu brak gry.
Uważam, że jak młodzi się nie sprawdzą transfery będą w zimie.

1

A ja musze powiedziec, ze oceny tego meczu sa dla mnie mniej istotne. Tego wieczoru mialem niesamowita przyjemnosc ogladac ten mecz na zywo z Camp Nou. Atmosfera tego wydarzenia byla tak fantastyczna, ze wynik nie byl dla mnie najwazniejszy. Wielka szkoda, tylko wykluczenia. Bez tego moglo byc ciekawie. Wierzylem w dobry wynik, ale niestety to nie ta forma.

No nic, ten mecz za nami, teraz czas na La Liga!

0

Mecz a piatek? Dosc dziwne ;) niedziela dla mnie najlepszym terminem, choc ja w kazdy dzien Barce bede ogladal ;)

0

Oczywiacie, ale to sa pojedyncze rzeczy, nie regula ;)
Sezon ligowy trwa rok.

0

Moje zdanie jest zupelnie inne. W kazdym meczu pojedynczy mlodzi zawodnicy moga pomoc druzynie.
Oczywiscie, obecna La Masia nie jest juz ta zlota, ale to nie oznacza, ze Ci zawodnicy nie sa nic warci. Oni potrafia wiele, a laczac ich z doswiadczonymi graczami wiele moga sie nauczyc.
Jestem dalej za dawaniem sznasy mlodym.

0

Super, głodny gry Neymar przyda się szczególnie w 3 kolejce w meczu z Atletico Madryt.
Świetna wiadomość :)

0

Na zasadzie wypożyczenia oczywiście.

0

Niech go kontrolują, przynajmniej będą wiedzieli, że jest najlepszy nie dlatego, że się wspomaga :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?