0

Najważniejsze, że Sergi Roberto gra na tej prawej stronie bo naprawdę w tym sezonie prezentuje się tam dużo powyżej moich oczekiwań. Mam nadzieję tylko, że ta kontuzja poważna nie będzie i zagra z Atletico oraz w pozostałych meczach do powrotu Alvesa. A po powrocie Dani będzie miał konkurenta w oczach Lucho w postaci Roberto.

0

Vermaelen i Iniesta najlepsi co dawno się nie zdarzało... Dodatkowo tridente na dobrym poziomie w pierwszym wspólnym meczu. Forma musi rosnąć bo ciężkie mecze przed nami!

1

Najgorszy początek i koniec tych maratonów... Atletico na start a na finish Sevilla i to oba wyjazdy... W LM też, dwaj najciężsi rywale na wyjazdach... To będzie jeden z gorszych okresów w sezonie Barcelony. Ale jak go pokonają to będzie świetnie.

0

Dobry chwyt marketingowy nie jest zly... Haha czlowiek wymysli wszystko byleby zarobic ;) czekamy na polska rzezbe Messiego

0

Kurde, czemu graja w sobote i jeszcze tak wczesnie? Jak juz jest mecz o takiej porze to moglyby byc w niedziele? Szkoda, ze LFP tak nie uwaza.

0

Jezeli Verma nie bedzie lapal kontuzji, ja widze go w obronie razem z Pique. Wreszcie duet postawnych stoperow. Pewnosc siebie tez jest u niego wazna.

0

Niech trenuja, ja dalej podziwiam Leo, ze jezdzi na kadre ;) ale to jest caly Leo Messi, nigdy nie odpuszcza.

0

Super, lubie gre Alcantarow. Rafinha prezentuje poziom dobry, ale uwazam, ze w tym roku jak bedzie gral wiecej minut (a wiem, ze bedzie) to jego talent sie rozwinie i bedziemy miec z niego pozytek.

1

Jezeli nawet Masche mowi, ze nie
moglby byc Messim to cos w tym musi byc. Moje zdanie jest takie, ze Messi w Argentynie gra bardzo podobnie jak w Barcy. Tylko w Barcelonie potrafia korzystac z uslug Leo, czego w Argentynie nie ma.

1

A moje zdanie jest takie, ze Thiago poszedl na latwizne. W momencie wyboru reprezenfacji przez Thiago Hiszpania dominowala na kazdej imprezie. Nie ciezkk bylo ich wybrac. Jednak to jest sytuacja w ktorej decyzje podejmuje sam zawodnik. Thiago wybral Hiszpanie, Rafinha Brazylie. Wspolczuje tylko ich ojcu ;)

0

Wątpię, wydaje mi się, że Messi będzie grał w reprezentacji a potem mecz z Atletico więc też grać będzie.
Najważniejsze, że kontuzje ma za sobą.

2

Będzie popijawa :D

0

Nie dziwię się, że są nietykalni. To co dają drużynie jest niepodważalne.

1

Kolejne wypozyczenie... No tak swietny biznes. Kupujemy goscia, gra niecaly sezon, potem reszta kontraktu na wypozyczeniu i ktos sobie go wezmie za darmo... Co to za polityka? Nie rozumiem. Powinni go od razu po pierwszym sezonie sprzedac, chociaz za 6-10 mln...

0

W Hiszpanii chyba nie ma dobrych sedziow... Tutaj tylko sedzia moze byc zly, albo bardzo zly. Oby tylko sedziowal sprawiedliwie i mylil sie w obie strony, a nie w jedna. Bo w to, ze sie mylil bie bedzie nie wierze...

0

Smiechu warte to co robi Fiorentino. Teraz widze, ze transfer "wielkiego nazwiska" juz mu nie wystarcza. Teraz potrzebuje wielkiego show, zamykajac transfer przed zakonczeniem okienka transferowego. A tutaj niestety nie udalo sie. Jaka wielka szkoda mi tego tak sympatycznego prezesika Realu...

3

Jak dla mnie to ten transfer jest idealny. Po za wiekiem Ardy to nie ma on wad. W obronie twardy, nieustepliwy i skuteczny. W ofensywie rowniez dajacy duzo. Potrafi zgrac na srodku, ma skrzydle. Turan potrafi zagrac prostopadla pilke, potrafi ladnie ja rozegrac. Dobry przeglad pola, mysle, ze moze byc duzym wzmocnieniem. Mam tylko nadzieje, ze kilka lat pogra na wysokim poziomie. Czekam goraco na jego debiut.

0

Ma szanse napisac historie wieksza niz ta ktora napisal Guardiola. W kazdym razie prowadzenie Barcy przez kilka lat jest naprawde bardzl ciezkie. Z pewnoscia system zatrudniania trenerow w Barcelonie (glownie ludzie ktorzy grali jako pilkarze w niej) jest dobrym rozwiazaniem. Mam nadzieje, ze nastepca Lucho za pare lat bedzie Xavi albo Puyol.

1

Duże wzmocnienie, to świetny gracz.

0

Dużo tego wolnego daje im Lucho, zdaję sobie sprawę, że sezon jest ciężki i długi.

0

No, no, no ładny początek ligi w wykonaniu Romy. Pokonać mistrza to nie lada wyczyn.
W każdym razie nasza grupa słaba nie jest, mocna uważam też - mamy bardzo wyrównaną grupę. Myślę, że po ca Barcą faworytem ciężko wytypować drużynę na drugą pozycję. Roma, Bayer i BATE są dość wyrównane. Wielkich osiągnięć te ekipy nie mają w LM, jednak z każdą trzeba zagrać na 100%. Wtedy awans mamy spokojnie.

0

I zaś będzie bez gry.

43

A ja uważam, że teraz Rafinha odpali. Będzie miał naprawdę wiele okazji do gry. Jest absolutnie pierwszym rezerwowym, dlatego liczba jego minut do stycznia powinna być duża. Ma w sobie potencjał, mam nadzieję, że go pokaże w tej rundzie.

0

Jak dla mnie on był zdecydowanie nie potrzebny. Mamy teraz kilku świetnych stoperów (Masche, Pique, Verma, Mathieu, Bartra) więc wydawać 20 mln albo więcej to głupota. Ale Valencia się bardzo ładnie wzmacnia.

0

Szkoda też, że Masche nie strzelił bramki. Miał okazję strzelić głową. A tak w ogóle nie pamiętam, kiedy (mam wątpliwości czy strzelił jaką kolwiek) bramkę dla Barcy. A za ta wszystkie mecze należałoby mu się. Tytan pracy, człowiek niezniszczalny.

2

Ligę wygrywa się zwycięstwami, nie goleadami. Jak dla mnie mogą wygrać 38 spotkań po 1:0 i zdobyć mistrzostwo.
W każdym razie, na piękną grę jeszcze forma przyjdzie, na razie ważne są zwycięstwa, a nie styl w jakim się gra.
Najważniejszy komplet punktów.

0

Świetny występ (kolejny) tym razem z piękną wisienką na torcie w postaci bramki. Super.

0

Wystarczą im 292 minuty.

3 punkty są najważniejsze.

9

Dobrze, że Messi nie jest pierwszym kapitanem, ciężko byłoby mu zaprezentować oba trofea.

2

Jak gość myli Munira z Rafinha, Busqetsa z Vermaelen, Neymara z Albą to dla niego Barca grała słabo.
Jaki komentator taka opinia.
Barca nie grała cudownie, ale zdecydowanie lepiej niż Malaga. Zwycięstwo niskie ale zasłużone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?