liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wreszcie powrocily te statystyki. Super, sa bardzo ciekawe i pomagaja zorientowac sie w sytuacji w La Liga.
0
Trzeba mieć konto :)
0
Świetny skład, wszyscy gracze obecnie są w świetnej formie, niewiadomą Douglas. Ale skoro Mister go wystawia to mu ufa, jest godny tego występu.
2
Trzeba jeszcze podsumowac tegoroczne (moim zdaniem) swietne transfery. Uwazam, ze zakup Vermalena i Mathieu to swietna opcja do podwyzszenia obrony. Obaj obroncy dadza tez sile fizyczna obronie. Tymi transferami zyska tez pozycjs defensywnego pomocnika. Teraz Busi ma konkurencje na najwyzszym poziomie. Nie bedzie juz takim pewniakiem do gry. Kolejny transfer Rakiticia. Kreatywny, silny pomocnik z swietnym przegladem pola. Idealne uzupelnienie srodka pola. Uskuteczni gre w defensywie, a w ofensywie tez ma sporo do zaoferowania. Na koniec Suarez. Wielkie nazwisko. Mysle, ze on zrobi pole Messiemu i Neymarowi sciagajac na siebie nie jednego obronce. Przy nim Messi wroci, Neymar wejdzie na swoj poziom. w dodatku Luis Suarez bedzie potrafil wykorzystac blysk geniuszu swoich kolegow. Same plusy trnsferow ;)
0
Moje zdanie ter Stegen na bramce. Alves, Bartra, Mathieu, Alba - Busi, Iniesta, Rakitic - Messi, Suarez, Neymar.
W razie potrzeby mamy sporo rezerwowych ktorzy po wejsciu utrzymaja poziom. Mowa o Adriano, Montoi. Pique, Vermalenie, Masche, Xavim, Rafinhi, Pedro i Munirze.
Enrique mysle, ze bedzie podobnym trenerem do Pepa. Nie bedzie mial jednej 11 przez caly rok tylko w zaleznosci od potrzeby bedzie uzywal calej kadry.
1
Jestem ciekawy jak tam będzie sobie radził Ivan :)
2
Myślę, że Xavi dalej może grać na najwyższym poziomie, takim jaki prezentował kilka lat temu, jednak już nie we wszystkich spotkaniach. Jednak jego umiejętności mogą się przydać podczas stosowania różnych taktyk. Dlatego uważam, że taka legenda powinna być w klubie do końca kariery :)
1
No cóż można dodać do Twojego komentarza, chyba mógłbyś zrobić felieton o sprawie z Messim.
6
Zdecydowanie ma szansę stać się stoperem numer dwa w Barcelonie. Uważam, że razem z Pique tworzyliby świetny duet.
19
Dziękujemy Martino za pracę jaką wykonałeś dla klubu. Rok nie był łatwy, jednak ja postawę Taty odbieram jako dobrą. To był jego pierwszy sezon w Europie, widać było, że brakuje mu doświadczenia. Szkoda, że tak się kończy jego historia.
Jeszcze raz dziękuję.
2
Piękny mecz, pamiętam go doskonale. Świetne czasy :)
2
Moim zdaniem taki kontrakt mu się należy. Zdecydowanie. Uważam, że Leo prezentuje swój poziom, tylko brakuje mu zespołu, który będzie mógł prowadzić do zwycięstw. Jednak myślę, że po dobrze przepracowanym lecie, jesień i cały następny sezon będzie taki jaki wszyscy chcemy aby był.
1
Żeby każdy młody strzelał w najlepszej formie tyle co Messi truchtający bez formy...
8
Nie ma co gadać, Barca dostała taką szansę, że grzechem byłoby to zepsuć. Jeżeli to zrobią to znaczy, że nie należało im się Mistrzostwo.
Jednak ja gorąco w nich wierzą. Muszą wygrać dla Tito, dla Valdesa i Puyola którzy żegnają się z Barcą i dla wszystkich kibiców którzy cierpieli w tym sezonie patrząc na grę swojego zespołu. Chłopaki bardzo chcą i ja wierzę, że wygrają. Byłem już pogodzony z przegranym Mistrzostwem ale piłka jest piękna, Barca ma szansę i ją wykorzysta!! Dla Tito, Carlesa i Valdesa!!
Visca el Barca!
1
Mam mieszane uczucia. Z jednej strony Lucho zna Barcę od środka, wie jak to wszystko działa. Jest mądrym gościem, ma charakter, więc myślę, że w drużynie też pojawią się "jaja". Z drugiej strony, Tata dostał tylko jeden sezon, po którym ciężko go ocenić. Po za jednym bardzo, bardzo słabym tygodniem pokonał dwa razy Real, pokonał dwa razy Mistrza Anglii czyli Manchester City, wygrał dwumecz z Atletico na samym wstępie. Tak na prawdę w tych meczach Barca naprawdę grała bardzo ładną piłkę. Oczywiście były mecze bardzo słabe ale tutaj nie winiłbym tylko Tatę.
Bardzo ciężko jest mi się wypowiedzieć jednoznacznie, Jednak jestem ciekawy transferów. Myślę, że one będą kluczowe a Lucho i Tata to jeden poziom trenerów, tylko Enrique ma tą przewagę, że zna DNA Barcy, dlatego chyba padło na niego.
3
Kurde tak bardzo będzie mi szkoda jak Tata odejdzie.
On jest naprawdę dobrym trenerem, a to jego dopiero pierwszy sezon w Europie... Myślę, że lekko mu nie było, ale z czasem potrafiłby odnaleźć się w Barcelonie idealnie, bo to naprawdę mądry trener. Szkoda, że zarząd mu nie ufa, bo ja tak to widzę. On prosił o kilka transferów, nikt go nie wysłuchał a teraz obwinia się jego o brak trofeum... To trochę dziwne i niesprawiedliwe moim zdaniem.
3
Szkoda, że ma tyle kontuzji bo naprawdę jest bardzo dobry technicznie. Lata lecą, a on się nie rozwija, a wielka szkoda. Myślę, że Barca powinna załatwić mu wypożyczenie w dobrym klubie aby mógł się ograć, wrócić do formy. Na razie nie próbowałbym się go pozbywać, choć jego podatność na kontuzje jest niestety za duża ;/
4
Roni, gość z chyba najlepszą techniczną nogą w świecie futbolu. Szkoda, że czas tak szybko leci. Dobrze, że chłopak jeszcze sobie gra w Brazylii bo on kocha piłkę. Szkoda, że nie zagra na MŚ u siebie :) Szczerze to ja bym go powołał, żeby uczcić jego karierę. Każdy Brazylijczyk marzy o grze na Mistrzostwach u siebie, ja dałbym mu tą szansę jako podziękowanie za jego karierę.
5
Myślę, że 25 mln za 27 latka to trochę sporo, jednak gość jest dobrym stoperem. Moim zdaniem Barca powinna dogadać się z Romą, że odda Cuence czy Tello z dopłatą 10-12 mln :)
1
Napisze cos od siebie.
Po pierwsze nie byles sam nie wierzacy, ciezko bylo wierzyc w tak malo prawdopodobne wydarzenie, jednak jak wiadomo pilka jest nieprzewidywalna.
Czytalem wiele komentarzy na temat zakonczenia tego sezonu i moje zdanie jest takie, ze Barca pogodzila sie z porazka i transfery beda, i to nie jeden-dwa a sporo wiecej. Dlatego, niech chlopaki walcza przede wszystkim po to aby cale Barcelonissimo patrzylo w przyszlosc z podniesiona glowa.
Zmiany sa potrzebne, jednak mocny trzon zespolu mamy nadal, jezeli go madrze uzupelnimy bedziemy znow wielcy.
A o kazde trofeum trzeba walczyc, a wygranie la liga na ostatnia chwile, nie bedzie oznaczalo dobrego sezonu ;)
0
No ładny sezon, wielu strzelców i wreszcie ktoś odciążył Messiego... Jest pierwszy co nie dziwi, ale Pedro i Alexis trochę pomogli a po za tym Cesc z tego co wiem ma sporo asyst do tego Neymar też trochę asystował. Ładnie, jednak szkoda tylu meczy bez bramek albo z małą ilością :)
Jednak mam nadzieję, że ten sezon będzie jednym z tych w którym Barca tankowała paliwo na kilka następnych sezonów...
0
Messi byłby pierwszy jakby był w takiej formie fizycznej w pierwszej części sezonu co chociażby jest w drugiej :)
Jednak ja patrzę na średnią, a tą ma na swoim bardzo dobrym poziomie, więc jak najbardziej jestem zadowolony :)
0
12 trofeum, ładnie, ładnie :D
Sto lat, świetnych meczy :)
0
No przecież tak musiało być. Barca i Messi to jedno, nie ma obecnej Barcy bez Leo, tak jak nie wiadomo, gdzie byłby Messi jakby nie Barca :)
Dlatego uważam, że Messi będzie grał w Barcelonie do końca swojej świetności :)
0
No święty CR :)
0
No i dobrze mu tak :D
2
Co można tutaj napisać?
Dziękujemy, pamiętamy, spoczywaj w spokoju.
0
Parodia, śmiech, parodia :) To co FIFA robi jest śmieszne. Oni mają prawo oskarżyć kogokolwiek? Niech najpierw swoje podwórko wyczyszczą bo teraz wychodzi jak ta instytucja działa... Śmiechu warte.
1
Dokładnie, mam nadzieję, że wykaże się cierpliwością i to nie na marne. Ta durna sankcja zostanie anulowana i ter Stegen będzie mógł przyjść do Barcy.
0
Moim zdaniem Rafinha powinien wrócić. Jednak co Deulofeu oraz Bojana to nie wiem czy byłby to najlepszy pomysł. Niech Deulofeu jeszcze się ogrywa, na razie sprowadzenie kolejnego skrzydłowego nie jest najważniejsze :)