liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę, że Mascherano nie odejdzie. Dobrze czuje się na Camp Nou i dobrze tutaj gra. A z reszta Barca potrzebuje stoperów i sprzedawanie jednego z nich byłoby nieporozumieniem.
0
Wreszcie polak w Barcelonie :) czekam teraz na jakiegoś piłkarza :)
0
Kolejna nagonka na Messiego :)
0
Cesc chce hatricka :D
0
Cesc asysta ney... piekna piłka na nogę i śliczne uderzenie :)
0
Messi powinien już ze 3 zdobyć...
0
Widać, że zostali wprowadzeni jakcyś rezerwowi? :D Obraz gry się nie zmienił po tylu zmianach
0
Coś pięknego :) Widać, zmiany jakie narzucił Tata. :) Ta Barca funkcjonuje tak jak powinna. Z każdego zawodnika wyciągane jest 110% i to widać na boisku. Świetnie. Czekamy na drugą połowę.
0
Leo z głowy... haha
0
Lepiej się ustawiają, bardziej pracują w obronie przez co bardzo szybko rozbijają ataki :) A z kontrą też szybko wychodzą, te ich podania wreszcie prowadzą dużo bardziej gre do przodu. pięknie.
0
Pique...haha
0
Chce się im grać, mają pomysł, koncepcję i mecz się świetnie ogląda
0
nr 3 Alexis :)
0
Bronią w 9 i Messi oddalony :D
0
Piękny meczyk w wykonaniu Barcy
0
4-0 Pedro... pokazuje Neymarowi, że łatwo nie bedzie
0
Nowa świetna jakoś starej dobrej Barcy :)
0
Coś pięknego :) Witaj Tato!
0
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
0
Dobra transmisja :
http://www.futbolhd.pl/stream2.php
Dla tych co nie oglądają jest już 2-0. Messi oraz samobój. :)
0
Czekał na ten debiut, czekał ale się doczekał. Trochę mało zagrał ale będzie grał więcej
0
Ciekawy sezon przed nami. Szkoda Tello bo problemy mięśniowe lubią się powtarzać ;/
0
Szkoda
0
No musi być obrona mistrza :)
0
Ciężko będzie :) Ale trzeba się przygotować do obrony Mistrzostwa :)
0
Powinien odejść na wypożyczenie.
0
Bardzo dobrze, mam nadzieję, że zagra i pokaże się z dobrej strony. Barca powoli powinna mu robić miejsce w pierwszym zespole. Mam nadzieje, że to jest ostatni sezon Dongou w Barcelonie B a potem zostanie przeniesiony do pierwszego zespołu.
0
Pogawędka Leo i Taty haha.
Widać, że Alves powiedział Neyowi, żeby robił to co on. Chłopak musi chwilę potrenować aby złapać kontakt z chłopakami. Lecz w szatni Barcy panuje bardzo dobra atmosfera i myślę, że szybko się dogadają.
0
Fajnie, że młodzi strzelają po podaniach swoich starszych kolegów (mam na myśli Alexisa i Leo). Dla nich to wielka frajda móc grać z Messim, nawet w sparingu. No widać, że wielu graczy puka do pierwszego zespołu. I bardzo dobrze, silna ławka to podstawa.
0
Mam nadzieje, że Barca przekona go do gry w młodzieżowych zespołach. Może być to wielki piłkarz który wielki potencjał ma już dzisiaj. Dobrze byłoby w niego zainwestować.