0

Myślę, że Mascherano nie odejdzie. Dobrze czuje się na Camp Nou i dobrze tutaj gra. A z reszta Barca potrzebuje stoperów i sprzedawanie jednego z nich byłoby nieporozumieniem.

0

Wreszcie polak w Barcelonie :) czekam teraz na jakiegoś piłkarza :)

0

Kolejna nagonka na Messiego :)

0

Cesc chce hatricka :D

0

Cesc asysta ney... piekna piłka na nogę i śliczne uderzenie :)

0

Messi powinien już ze 3 zdobyć...

0

Widać, że zostali wprowadzeni jakcyś rezerwowi? :D Obraz gry się nie zmienił po tylu zmianach

0

Coś pięknego :) Widać, zmiany jakie narzucił Tata. :) Ta Barca funkcjonuje tak jak powinna. Z każdego zawodnika wyciągane jest 110% i to widać na boisku. Świetnie. Czekamy na drugą połowę.

0

Leo z głowy... haha

0

Lepiej się ustawiają, bardziej pracują w obronie przez co bardzo szybko rozbijają ataki :) A z kontrą też szybko wychodzą, te ich podania wreszcie prowadzą dużo bardziej gre do przodu. pięknie.

0

Pique...haha

0

Chce się im grać, mają pomysł, koncepcję i mecz się świetnie ogląda

0

nr 3 Alexis :)

0

Bronią w 9 i Messi oddalony :D

0

Piękny meczyk w wykonaniu Barcy

0

4-0 Pedro... pokazuje Neymarowi, że łatwo nie bedzie

0

Nowa świetna jakoś starej dobrej Barcy :)

0

Coś pięknego :) Witaj Tato!

0

0

Dobra transmisja :

http://www.futbolhd.pl/stream2.php

Dla tych co nie oglądają jest już 2-0. Messi oraz samobój. :)

0

Czekał na ten debiut, czekał ale się doczekał. Trochę mało zagrał ale będzie grał więcej

0

Ciekawy sezon przed nami. Szkoda Tello bo problemy mięśniowe lubią się powtarzać ;/

0

Szkoda

0

No musi być obrona mistrza :)

0

Ciężko będzie :) Ale trzeba się przygotować do obrony Mistrzostwa :)

0

Powinien odejść na wypożyczenie.

0

Bardzo dobrze, mam nadzieję, że zagra i pokaże się z dobrej strony. Barca powoli powinna mu robić miejsce w pierwszym zespole. Mam nadzieje, że to jest ostatni sezon Dongou w Barcelonie B a potem zostanie przeniesiony do pierwszego zespołu.

0

Pogawędka Leo i Taty haha.

Widać, że Alves powiedział Neyowi, żeby robił to co on. Chłopak musi chwilę potrenować aby złapać kontakt z chłopakami. Lecz w szatni Barcy panuje bardzo dobra atmosfera i myślę, że szybko się dogadają.

0

Fajnie, że młodzi strzelają po podaniach swoich starszych kolegów (mam na myśli Alexisa i Leo). Dla nich to wielka frajda móc grać z Messim, nawet w sparingu. No widać, że wielu graczy puka do pierwszego zespołu. I bardzo dobrze, silna ławka to podstawa.

0

Mam nadzieje, że Barca przekona go do gry w młodzieżowych zespołach. Może być to wielki piłkarz który wielki potencjał ma już dzisiaj. Dobrze byłoby w niego zainwestować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?