0

No i oby Thiago został. Kolejny raz potwierdza, że jest wielkim zawodnikiem.

0

Piękny mecz i Urugwaj nie istniał przez 2/3 meczu. :)

0

No młody obrońca można byłoby go kupić i wypożyczyć niech się ogrywa

0

Żeby w Barcelonie takie bramki zdobywał

0

Uważam, że to medialne prowokacje. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić jeżeli chodzi o Leo to wymyślają jakieś bzdury aby go oczernić. No cóż, na to nic nie można poradzić ale uważam, że jest niewinny.

0

Messi zaraz pobije tego Batistute i będzie numerem jeden :) Brakuje mu jeszcze 20 goli i uważam, że do dwóch lat Messi będzie pierwszy.

0

No z nim dałbym sobie spokój. Jak dla mnie bardzo słaby stoper już chyba bardziej wolałbym dać szansę Bartrze :)

0

Świetny chłopak z ogromnym potencjałem. Tylko, żeby charakter pozwolił mu na zrobienie wielkiej kariery rzecz jasna w barwach Barcy. :) On razem z Thiago to przyszłość Barcy i mam nadzieje, że spełnią swoje oczekiwania :)

0

No przydałby się Fernando za swoich najlepszych czasów w Liverpoolu :) Tego z Chelsea (szczególne na początku) to raczej nie widzę w wyjściowej 11. :) A dawać kogoś 20 mln euro żeby nie grał? Raczej bez sens. Torres to wielka niewiadoma :)

0

Ter Steien dużo lepszy kandydat :)

0

Lepiej żeby został. Barca będzie miała w przyszłości z niego wiele korzyści. :)

0

Medialna nagonka na Messiego :)

0

No kasa się wraca i dobrze :)

0

Znowu ;/ Współczuję, że w 21 wieku trzeba grać w takich warunkach.

0

No ja uważam, że jak Barca miałaby dać do 20 mln euro to spoko, więcej to nie dawałbym. Szkoda wydawać kasy na i tak uważam mocną linię ataku. Lepiej zakupić jakiegoś stopera więcej.

0

Zmiany jak najbardziej na plus w dodatku bardzo fajna grafika :) Strona dostaje u mnie jeszcze więcej pkt :)

0

Wypożyczenia jak najbardziej z kaluzulą określonej liczby minut, niech się chłopak ogrywa :)

0

Trzeba jechać do Gdańska :) Co prawda cała polska do przejechania ale jechać trzeba!

0

Ma ktoś dobrą transmisję?

0

Cochise dypolomato :)
No poeta jak się patrzy :)

Chyba odzyskaliśmy wolną przestrzeń, bo gość oddał się w ręce psychoterapeutów :)

0

xname
Ograniczony jesteś ty. :)
Nie pasuje Ci coś to znajdz sobie inne forum a nie napinaj się tutaj.

0

xname
Barca to jest styl, gracja i elegancja w futbolu!
Mówisz nieefektywność? Pokaż mi drugą drużynę która 6 razy z rzędu jest w najlepszej 4 europy? Bo na pewno nie Real Madryt :)

0

0

Dziś Barca dostała kubeł lodowatej wody na głowę! Teraz trzeba się szybko pozbierać :) Jestem dobrej myśli!!

0

Nie wiem co się stało. Ale to co zrobił dzisiaj Tito było po prostu czymś niewyobrażalnym. Nie mogę pojąć jak Tito mógł się tak zachować. Nie wystawiać najlepszego zawodnika na świecie w meczu w którym Barca ma zdobyć min 4 bramki? Nie umiem tego zrozumieć, nie da się chyba. Z pierwszym gwizdkiem sędziego, a nawet już wcześniej gdy zobaczyłem, że Messiego nie ma załamałem się. Czas na drastyczne zmiany, zmianę głównie trenera. Bo tak być nie może. Cała Barca stawała na głowię, żeby Messi w tym meczu mógł zagrać na 100% od pierwszej minuty a on nie pojawił się nawet na boisku. Jestem tym meczem dwumeczem załamany. Tragedia, tragedia, tragedia. Trzeba się obudzić Barco! Zmienić coś.

Visca el Barca! Zawsze i wszędzie!

0

Damy radę! 2-1 dla Barcy!

0

Leo grac musi w tak waznym meczu. Jest najlepszym pilkarzem swiata i Barca potrzebuje Messiego!

0

To moglby byc final ale jest polfinal... Chcac wygrac Lige Mistrzow trzeba pokonywac najlepszych ;)

0

Jak dla mnie skład:
Pinto- Montoya, Bartra, Song, Abidal - dos Santos, Cesc, Thiago - Tello, Alexis, Deulofeu. Jak najbardziej taki skład powinien być. :)

0

Zdrowia Tito!!! Jesteś potrzebny w Barcelonie!! Jeszcze raz dużo zdrowia!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?