liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zatkało mnie jak przeczytałem nick. Taka wiadomość od kobiety? Szacunek.
0
Spalony, spalonym ale czerwien Ramosa w koncowce... Wyobrazasz sobie Real w obronie z Pepe bez Ramosa? Dostaliby w dogrywce 3 bramki od malo strzelajacego Atletico ;D
0
dZIŚ będę Hala Madrid nie? Oczywiście Hala Atetlico Madrid! :D
0
Te kwoty są z kosmosu. Taki gracz powinien kosztować max 40 mln i to tylko ze względu na wiek.
0
Jak dla mnie to jest następca Busiego. Powinniśmy go w tym sezonie wypożyczyć a w następnym odciążyć nim trochę Busqetsa na defesywnym.
0
Oficjalnie: Transfer Adriano do Lazio - kwota 0 mln plus 2 mln zmiennych!
Zrodlo rzeczywistosc ;)
2
Jemu wakacje sie naleza jak przyslowiowemu psu buda!
31
Wychowalismy stopera, ktory w innym klubie, grajac regularnie bedzie naprawde dobrym obronca i oddamy go za 8 mln. Czasami nie potrafie zrozumiec polityki transferowej Barcelony.
3
My Ciebie też nie widzieliśmy po za Barca!
0
Pewną masz dziś pogodę, idź na spacer. Zostaw bukmacherke na chwilę :)
0
Messiego, Neymara albo Suareza :)
12
Kolego niech rzucą 3 mln i chcą wziąć :D
3
Bez obserwowania na pewno nie kupią.
0
Jeśli Douglas nie odejdzie z Barcelony, w przyszłym sezonie najprawdopodobniej nie zostanie w ogóle zarejestrowany do rozgrywek. [MD]
No tego bym się nie spodziewał. Jak zostanie to po prostu masakra..
2
Skauci Barcelony 10 razy w tym sezonie obserwowali Hectora Bellerina, który jest pierwszą opcją do zastąpienia Alvesa. [ARA]
31
Jak dla mnie to ten gość nie gra jakiś fajerwerków, jednak zawsze prezentował dobry poziom. Dałbym mu więcej szans, może jego talent się rozwinie.
1
Jak dla mnie to najlepszy transfer tego lata.
0
Ktoś się tym zdziwił? Logika Cristiano jest nie logiczna. Nic nowego.
1
"Z kim się zadajesz takim się stajesz..." Przebywa Gareth z CRem i się pomieszało.
0
Brakuje mi czasami transferów w Barcelonie takich młodych piłkarzy za 5-10 mln :)
Kupić takiego młodego (ogrywać gdzieś w klubach) i po roku-dwóch albo zostawiać albo sprzedawać z zyskiem :) Zawsze klub mógłby w taki sposób inwestować :)
0
Kolego, to nie jest Leszek a Lesek. Jego komentarzy oraz ciekawostek "z dupy wziętych" to mi cholernie brakuje na meczach Barcy! On jest niemożliwy :)
0
Tak, a Barca od kilku lat ma przychody rzędu 600 mln...
0
Dla mnie Iniesta, Pique, Messi, Mascherano :)
2
Dwa razy musieliśmy wygrać ligę, tak samo było z Pucharem Króla. Świetny Iniesta z Pique i przebłyski geniuszu Messiego. Cieszę się z kolejnego trofeum! Visca el Barca!
0
weeb.tv jak dla mnie
1
Zgadzam się, do kadencji Lucho grywał, później to sami wiecie jak było. Można go było sprzedać 2 sezony temu i zrobić miejsce w pierwszej drużynie chociażby dla Grimaldo,
0
Mam tą z chin dość "dobrą"podróbkę z sezonu 14/15 i oryginał z 15/16. Stary nie ma porównania. Teraz wolałbym zdecydowanie kupić później, dołożyć ale nie bawić się w chińszczyznę. Z resztą wspierasz w ten sposób Barce :P
O wiele lepsza jakość jest w oryginale.
0
Lazio złożyło formalną ofertę za Adriano. Włoski klub czeka na odpowiedź Barcelony. Piłkarzem interesuje się także Roma. [Messaggero]
Kwoty transferu nikt nie ujawnia no cóż... Dobrze, że odchodzi, jednak na jego miejsce już dawno wolałbym aby był jakiś nasz młody wychowanek. Zabierał kasę a ostatnio praktycznie bez gry.
0
Lacoste Pour Homme polecam :)
0
Jak na razie nasz umowa może być satysfakcjonująca. Szczerze, wątpię, że Real dostanie więcej od Adidasa. Real ma większą konkurencję, a Nike za wszelką cenę chciał Barce utrzymać przy sobie.