lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam.
Są tu jakieś osoby,które grają w FIFE (PS4) i byłyby chętne pograć w wirtualne kluby?
Mega ochota wzięła mnie na ten tryb,miałem kiedyś w starszych fifa fajna ekipę(z czasem się rozpadła) i się pykało.Teraz z sentymentu chętnie bym wrócił do tego trybu.
0
@msmsms A Norwich-City?
Niby pewniak a jednak coś nie pyklo
0
@msmsms Pewniaczki?
A co to takiego?
1
@michal26 Mem tylko dla osób,które widziały „Jokera”.
1
@matirix20 No fajnie a potem znów przyjdzie mecz wyjazdowy i...no właśnie.
0
@Coldi89 Zdecydowanie La Rambla.
Co chwile podchodzi ktoś natrętny i zaprasza do np:klubu nocnego.
4
@SHIBA Los Santos ;)
3
@ulik10 Można normalnie,sam tak zawsze robiłem.
3
@koksik2700 Może panu jest wszystko jedno
1
@MichalZZZ Pewnie chodzi o te kody z dodatkowa zawartością np: skorki do broni albo jakieś ubrania
1
@PatrychoO Drogba,Zidane i Koeman!
Co za karty 0.0
0
Ma ktoś skrót z komentarzem Ćwiąkały?
Może być nawet cały mecz.
0
Wie ktoś ile wcześniej powinno się być na Camp Nou,żeby na spokojnie wejść i zobaczyc rozgrzewkę?
9
Trochę mi smutno ze jadę na swój pierwszy mecz Barcy i prawdopodobnie nie zobaczę Leo :(
0
@Yakoob Może jakiś tymczasowy problem z ich strony.
Ja kupowałem 2 dni temu i wszystko było ok.
0
Wie ktoś kiedy można się spodziewać sprzedaży biletów na mecz z Betisem?
2
@Barcelismo Od jutra Ronaldo będzie najlepszy ;)
0
@Gaucho Oby go tylko kontuzje omijały!
5
@BykFCB jak dla mnie 4 zjada poprzednie części.
Ogólnie jedna z lepszych gier jakie powstały na PS.
1
@barcanawieki serio.
0
Ten moment kiedy do wygranej 6000zl brakuje 1 wygranej :(
Dzięki Francja...
3
Tak,tylko ze tych zdjęć nie wrzucił Ivan.
0
Piłka nożna w tym sezonie to jedna wielka suka
0
Mane.
1
Miałem dokładnie tak samo,mam wrażenie ze rozwój fabuły poszedł nie po mojej myśli;)
2
MATS-Alba-Pique-Van dijk-Cancelo-Arthur-Pogba-Bernardo Silva-Messi-Mbappe-Mane
0
Kto po Avengers?
Ja wyszedłem z kina z bardzo mieszanymi uczuciami
0
Ja na Avengers ide jutro i juz teraz mam taki hype,ze nie wiem czy wytrzymam ;D
0
Gra o tron,Breaking bad,skazany na smierć.
6
Znów ćwierćfinał i znów Messi taki sobie :(