0

Witam.
Są tu jakieś osoby,które grają w FIFE (PS4) i byłyby chętne pograć w wirtualne kluby?
Mega ochota wzięła mnie na ten tryb,miałem kiedyś w starszych fifa fajna ekipę(z czasem się rozpadła) i się pykało.Teraz z sentymentu chętnie bym wrócił do tego trybu.

0

@msmsms A Norwich-City?
Niby pewniak a jednak coś nie pyklo

0

@msmsms Pewniaczki?
A co to takiego?

1

@michal26 Mem tylko dla osób,które widziały „Jokera”.

1

@matirix20 No fajnie a potem znów przyjdzie mecz wyjazdowy i...no właśnie.

0

@Coldi89 Zdecydowanie La Rambla.
Co chwile podchodzi ktoś natrętny i zaprasza do np:klubu nocnego.

4

@SHIBA Los Santos ;)

3

@ulik10 Można normalnie,sam tak zawsze robiłem.

3

@koksik2700 Może panu jest wszystko jedno

1

@MichalZZZ Pewnie chodzi o te kody z dodatkowa zawartością np: skorki do broni albo jakieś ubrania

1

@PatrychoO Drogba,Zidane i Koeman!
Co za karty 0.0

0

Ma ktoś skrót z komentarzem Ćwiąkały?
Może być nawet cały mecz.

0

Wie ktoś ile wcześniej powinno się być na Camp Nou,żeby na spokojnie wejść i zobaczyc rozgrzewkę?

9

Trochę mi smutno ze jadę na swój pierwszy mecz Barcy i prawdopodobnie nie zobaczę Leo :(

0

@Yakoob Może jakiś tymczasowy problem z ich strony.
Ja kupowałem 2 dni temu i wszystko było ok.

0

Wie ktoś kiedy można się spodziewać sprzedaży biletów na mecz z Betisem?

2

@Barcelismo Od jutra Ronaldo będzie najlepszy ;)

0

@Gaucho Oby go tylko kontuzje omijały!

5

@BykFCB jak dla mnie 4 zjada poprzednie części.
Ogólnie jedna z lepszych gier jakie powstały na PS.

1

@barcanawieki serio.

0

Ten moment kiedy do wygranej 6000zl brakuje 1 wygranej :(
Dzięki Francja...

3

Tak,tylko ze tych zdjęć nie wrzucił Ivan.

0

Piłka nożna w tym sezonie to jedna wielka suka

0

Mane.

1

Miałem dokładnie tak samo,mam wrażenie ze rozwój fabuły poszedł nie po mojej myśli;)

2

MATS-Alba-Pique-Van dijk-Cancelo-Arthur-Pogba-Bernardo Silva-Messi-Mbappe-Mane

0

Kto po Avengers?
Ja wyszedłem z kina z bardzo mieszanymi uczuciami

0

Ja na Avengers ide jutro i juz teraz mam taki hype,ze nie wiem czy wytrzymam ;D

0

Gra o tron,Breaking bad,skazany na smierć.

6

Znów ćwierćfinał i znów Messi taki sobie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?