0

Następny 8 Marca.

0

Wie ktoś co z Marcelo?

0

Ma ktos statystyki (bramki,asysty) Messiego i Ronaldo w 2018?

6

Gra bez farta ch**a warta.
Oto motto Realu.

1

Messi też się coś zaciął w lidze.

0

Own goal na lige mistrzów jest szykowany :D

1

Aż się początki internetu przypominają :D

15

?

0

Mam nadzieje ze Messi coś ustrzeli jutro bo z tego co widać maszyna nadciąga :D

0

1.Małysz
2.Stoch
3.Amman
4.Kasai
5.Morgenstern

1

WTF?! Co on robi :D?

6

Wydaje sie bardzo sympatyczny i myślę ze nie bedzie miał zadnych problemów z aklimatyzacją.

1

A może lepiej poczekać do końca sezonu i potem ewentualnie stwierdzic czy jest wart.

0

Już było zbyt pięknie...

8

Mogłaby Barca co tydzień prezentować zawodników, wtedy nawet poniedziałek wydaje się fajny.

0

Mam nadzieje ze jak najszybciej znajdzie się numerek dla Cou,bo nie ukrywam ze chętnie zobaczyłbym go choćby nawet na te 5 min z Celtą, tak by Camp Nou mogło go przywitać.

0

Kogo byście woleli Cou czy Isco?
Mysle ze obaj tu pasują jak ulał ale chyba jednak Isco ciut lepszy.

38

Semedo?

0

Taktyczny.

0

Coutinhooooo!!! Jak ja już chce to usłyszeć.
Szczęśliwego i przede wszystkim zdrowego roku.

20

Ale miałem koszmar, śniło mi się ze Umtiti przeszedł do PSG.
Chyba transfer Van Dijka tak na mnie podziałał.

0

Co do Dembele wydaje mi się ze nie powinien w ogóle zagrac z Celtą.
Wiadomo że Celta u siebie jest bardzo groźna i myśle że Levante bedzie idealnym zespołem na powrót.,

1

Myśle że gdyby nie kontrakt z konami to by dostał.

7

Valencia puchnie,Atleti traci punkty i jeszcze Real daleko z tyłu.
Gdyby nam sędziowie nie ukradli punktów z Valencią i Celtą to już w ogóle by było.
Wesołych Świąt!

3

Kurde boje się tego meczu.Dalej w pamięci mam mecz w Superpucharze i tam nas robili jak chcieli,ale mam nadzieje że jutro zobaczymy wielką Barce

0

Brakuje dzis tylko gola Leo.

3

Przejdzie do Realu to zmieni zdanie.

39

Pewnie po jednym dobrym meczu Ronaldo, zostaną zapomniane jego poprzednie słabe mecze.

6

Ten Casemiro to chyba tylko dlatego zeby bylo wiecej pilkarzy z Realu niz Barcy.

3

Lubić Ronaldo to nie lubiłem,ale zawsze szanowałem.Po dzisiejszej wypowiedz wiem ze on nawet nie zasługuje na żaden szacunek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?