lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Następny 8 Marca.
0
Wie ktoś co z Marcelo?
0
Ma ktos statystyki (bramki,asysty) Messiego i Ronaldo w 2018?
6
Gra bez farta ch**a warta.
Oto motto Realu.
1
Messi też się coś zaciął w lidze.
0
Own goal na lige mistrzów jest szykowany :D
1
Aż się początki internetu przypominają :D
15
?
0
Mam nadzieje ze Messi coś ustrzeli jutro bo z tego co widać maszyna nadciąga :D
0
1.Małysz
2.Stoch
3.Amman
4.Kasai
5.Morgenstern
1
WTF?! Co on robi :D?
6
Wydaje sie bardzo sympatyczny i myślę ze nie bedzie miał zadnych problemów z aklimatyzacją.
1
A może lepiej poczekać do końca sezonu i potem ewentualnie stwierdzic czy jest wart.
0
Już było zbyt pięknie...
8
Mogłaby Barca co tydzień prezentować zawodników, wtedy nawet poniedziałek wydaje się fajny.
0
Mam nadzieje ze jak najszybciej znajdzie się numerek dla Cou,bo nie ukrywam ze chętnie zobaczyłbym go choćby nawet na te 5 min z Celtą, tak by Camp Nou mogło go przywitać.
0
Kogo byście woleli Cou czy Isco?
Mysle ze obaj tu pasują jak ulał ale chyba jednak Isco ciut lepszy.
38
Semedo?
0
Taktyczny.
0
Coutinhooooo!!! Jak ja już chce to usłyszeć.
Szczęśliwego i przede wszystkim zdrowego roku.
20
Ale miałem koszmar, śniło mi się ze Umtiti przeszedł do PSG.
Chyba transfer Van Dijka tak na mnie podziałał.
0
Co do Dembele wydaje mi się ze nie powinien w ogóle zagrac z Celtą.
Wiadomo że Celta u siebie jest bardzo groźna i myśle że Levante bedzie idealnym zespołem na powrót.,
1
Myśle że gdyby nie kontrakt z konami to by dostał.
7
Valencia puchnie,Atleti traci punkty i jeszcze Real daleko z tyłu.
Gdyby nam sędziowie nie ukradli punktów z Valencią i Celtą to już w ogóle by było.
Wesołych Świąt!
3
Kurde boje się tego meczu.Dalej w pamięci mam mecz w Superpucharze i tam nas robili jak chcieli,ale mam nadzieje że jutro zobaczymy wielką Barce
0
Brakuje dzis tylko gola Leo.
3
Przejdzie do Realu to zmieni zdanie.
39
Pewnie po jednym dobrym meczu Ronaldo, zostaną zapomniane jego poprzednie słabe mecze.
6
Ten Casemiro to chyba tylko dlatego zeby bylo wiecej pilkarzy z Realu niz Barcy.
3
Lubić Ronaldo to nie lubiłem,ale zawsze szanowałem.Po dzisiejszej wypowiedz wiem ze on nawet nie zasługuje na żaden szacunek.