lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Składzik Ok.
Ja bym tu jeszcze nazbierał na Pogbe i Informa Alonso.
0
Działa wam transmisja na ipli?
edit: Już działa.
0
Czy on nie wystapił w jednym z odcinków "Szkoły Barcy"?
0
Jest z czego,w końcu 1 liga na 5 lat to duzy powod do radosci.
3
Mam nadzieje że Real znów przez 5 lat nie wygra Ligi.
Mimo wszystko warto im pogratulować,a wszystkim na tej stronie dziękuje że mogłem przeżywać razem z wami ten bądź co bądź niezły sezon ligowy.
0
A nie?
Wiadomo dalismy ciała grajać z sredniakami ale jednak sedziowie tez dolożyli cos od siebie.
0
Wolałbym pomoc Barcy : Iniesta Busi Xavi.
9
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=59543 Chłop miał 100% racji.
8
Nie bo ma tylko 4mln lików na facebooku,
18
Jeśli przyjdzie Valverde to bardzo bym chciał taki składzik.
http://www.futhead.com/17/squads/6336491/
2
Lubie Ajax ale mój kupon woli Lyon :D
22
W lidze nic nie gra.
W CdR nic nie grał,nawet po mecz z Celta był sprzedawany za to jak na pustaka nie trafił.
W LM 3 dobre mecze i nagle wielki faworyt.
No po prostu super...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
4
Jacyś Kibice Barcy zawsze będą mówic ze najlepszy jest Messi (5 ZP)
Jacyś Kibice Realu zawsze będą mówić ze najlepszy jest Ronaldo (4 ZP)
A ja zawsze będę mówic ze najlepszy był Ronaldinho który ma uwaga,uwaga..1 ZP
Czy tu jest ważne kto ile ma tych złotych piłek,ważne powinno być to kogo zapamietacie najbardziej jak ich już nie będzie.
Pozdrawiam i życze dobrej spokojnej nocy :D
1
XDD
2
Mi tam ona sie bardzo podoba :D
0
Dla mnie ta walka jest bez sensu,wystarczy popatrzeć na wiek (13 lat róznicy) wiadome było ze Kliczko przegra kondycyjnie.
0
Cazorla za mało ma kondycji i wgl jest słaby fizycznie.
0
Wiadomo jakie będą składy?
1
Valencia,Arsenal,Espanyol,Osasuna.
4
Dybala to może Messiemu...
0
Weź tez pod uwage in-form Mane 84 lub Shaqiri 86.
0
0
Oczywiście że tak,ale jakby jeszcze grał w pomocy to w ogóle byłaby miazga!
78
Messi Messim ale Umtiti to jest chyba najlepszy transfer w ostatnich latach w kategorii cena/jakość.MEGA KOCUR!
0
Bez wrzutek XDDD.
1
Chyba nie było El clasico przed którym byłbym tak niespokojny.Mam bardzo złe przeczucia,ale takie zwyciestwo bedzie smakowało jeszcze bardziej.
#Wierzę
1
Modrić też nie strzela goli a w drużynie roku jest.Jednak że nie strzelają za dużo goli sa po prostu najlepszymi pomocnikami na świecie (choc forma Andresa jest teraz nie najlepsza).
5
Ja pierdziele,niech oni lepiej nie kombinują bo sie skończy jakims walkowerem i bedą niezłe cyrki.
2
Modrić też nie strzela.