lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie zapomne jak co niedziele czekałem na skoki, teraz tez tak jest ale nie ma tej samej magii jak wlasnie za czasów Adama.
0
Dopiero teraz zobaczyłem na kanale YT Darka Żmudzkiego (od czwartku aż do dzis nie miałem prądu) co wydarzyło się pomiędzy adurizem a Umtitim i nawet niewiem jak to skomentować,jeden wielki boiskowy bandzior
0
Jak tak dalej będzie to nic nie wygramy w tym sezonie
1
Kante za Kroosa i nawet Ok ta drużyna
0
To nie może byc fart, jadą wszystkich jak chcą.Mam nadzieje że Real juz wiecej nie strzeli a bedzie dobrze bo Sevilla u siebie jednak grac potrafi.
0
Poczekaj troche na Gran Turismo,jak dla mnie najlepsze wyścigi obok Forzy w jakie grałem.
14
Aby Zidane nie ma takiego problemu :D
1
Ja dodam Alana Rickmana :(
0
Nie wierze :(
0
Złoty movember musi być.
1
Przez ten snieg nie widze 1 gwiazdki :D
3
Nie ma co się podniecać,Sevilla na wyjazdach jest tragiczna ale cieszy ze biali choć raz mieli gorsze losowanie od nas
2
1
http://fangol.pl/view/192324/ogromna-roznica-miedzy?barc Prawda!
4
PS4.The last of us , Uncharted , Until dawn, God of war
29
Bede grał w gre.
0
Bierz Wiedzmin 3 z dodatkami ( "Serca z Kamienia" i "Krew i wino") i gwarantuje że bedziesz miał zabawe na cholernie długi czas.
0
Witam.
Za niedługo bede w Barcelonie i chciałbym pod stadionem kupic koszulke,tylko mam dylemat z czyim nazwiskiem,opcje są dwie:Messi albo Iniesta.
Pomoże ktoś bo najchetniej wziąłbym obydwie ale troche one kosztują.
24
Teraz ktoś z France Football powinien isc do Ronaldo wziąść mu tą ZP i przynieść ją w zębach do Messiego.Ciesze sie że za żyje w erze Messiego,być może lepszego piłkarza juz nie bedzie.
0
Mi Luka Skywalkera z Przebudzenia mocy
0
Jestem pewny że Real w tym sezonie nie wygra nic wiekszego niz te KMS.
Grają po prostu słabo i myśle że ten fart też wraz z nowym rokiem sie skończy.
0
Ma wiecej goli od Paco,więc chyba nie jest tak żle.
0
Real - Juve a my z Porto
1
wchodzę na snap Neymara,patrzę a tu CS:GO.Fajnie by było przypadkowo trafić w meczu na Neya
1
Ta niech jeszcze 2 tryplety jebną.
0
szkoda ze w obronie nie jest taki dobry.
1
Oni już chyba nigdy nie przegrają
1
Czas na Legie :D
1
Swiat jest mały,tez tu mieszkam.
0
Jestes z TG?