4

Nie zapomne jak co niedziele czekałem na skoki, teraz tez tak jest ale nie ma tej samej magii jak wlasnie za czasów Adama.

0

Dopiero teraz zobaczyłem na kanale YT Darka Żmudzkiego (od czwartku aż do dzis nie miałem prądu) co wydarzyło się pomiędzy adurizem a Umtitim i nawet niewiem jak to skomentować,jeden wielki boiskowy bandzior

0

Jak tak dalej będzie to nic nie wygramy w tym sezonie

1

Kante za Kroosa i nawet Ok ta drużyna

0

To nie może byc fart, jadą wszystkich jak chcą.Mam nadzieje że Real juz wiecej nie strzeli a bedzie dobrze bo Sevilla u siebie jednak grac potrafi.

0

Poczekaj troche na Gran Turismo,jak dla mnie najlepsze wyścigi obok Forzy w jakie grałem.

14

Aby Zidane nie ma takiego problemu :D

1

Ja dodam Alana Rickmana :(

0

Nie wierze :(

0

Złoty movember musi być.

1

Przez ten snieg nie widze 1 gwiazdki :D

3

Nie ma co się podniecać,Sevilla na wyjazdach jest tragiczna ale cieszy ze biali choć raz mieli gorsze losowanie od nas

2

Fajny materiał o Miliku

4

PS4.The last of us , Uncharted , Until dawn, God of war

29

Bede grał w gre.

0

Bierz Wiedzmin 3 z dodatkami ( "Serca z Kamienia" i "Krew i wino") i gwarantuje że bedziesz miał zabawe na cholernie długi czas.

0

Witam.
Za niedługo bede w Barcelonie i chciałbym pod stadionem kupic koszulke,tylko mam dylemat z czyim nazwiskiem,opcje są dwie:Messi albo Iniesta.
Pomoże ktoś bo najchetniej wziąłbym obydwie ale troche one kosztują.

24

Teraz ktoś z France Football powinien isc do Ronaldo wziąść mu tą ZP i przynieść ją w zębach do Messiego.Ciesze sie że za żyje w erze Messiego,być może lepszego piłkarza juz nie bedzie.

0

Mi Luka Skywalkera z Przebudzenia mocy

0

Jestem pewny że Real w tym sezonie nie wygra nic wiekszego niz te KMS.
Grają po prostu słabo i myśle że ten fart też wraz z nowym rokiem sie skończy.

0

Ma wiecej goli od Paco,więc chyba nie jest tak żle.

0

Real - Juve a my z Porto

1

wchodzę na snap Neymara,patrzę a tu CS:GO.Fajnie by było przypadkowo trafić w meczu na Neya

1

Ta niech jeszcze 2 tryplety jebną.

0

szkoda ze w obronie nie jest taki dobry.

1

Oni już chyba nigdy nie przegrają

1

Czas na Legie :D

1

Swiat jest mały,tez tu mieszkam.

0

Jestes z TG?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?