1

https://www.easports.com/fifa/fifa-17-player-ratings-top-50?utm_campaign=fifa17_hd_ww_ic_ic_fb_top-50-fb-29-08-16&utm_source=facebook&utm_medium=social&cid=15513&ts=1472490005671&sf48418677=1#30to21 Nie wierze Kroos taki sam overall jak Iniesta, i wynika tez to że Modrić bedzie lepszy od Andresa. Nie mam pytań.
Niech dają jescze CR lepszego od Leo :(

0

Pique,Busquets i na razie Suarez

1

Tak mnie naszło na oglądanie starych reklam:D Mega!

8

0

gdzie to wyznała?

0

No ale 42, bez przesady

21

Marcelo 86 HAHAHA!
On w obronie powinien miec z 60.
A i jeszcze Busquets 42 tempa.

1

Jeśli chcesz na telefonie to polecam Player.pl, sam czesto oglądam i nigdy sie nie zacina.

0

Komentarz usunięty

1

Po co piszesz trzeci raz,jak ktoś pojedzie to ci napisze

0

Jedna wielka Reżyserka :D

1

Ronaldo najlepszy w Europie Xd.On nawet w swoim klubie nie jest najlepszy

0

Ile obstawiacie medali IO dla Polski?
Ja obstawiam : 4 ( 2 srebrne 2 brązowe )

0

Mainz > Liverpool >Barca > Real

0

Ała ale się wywaliła

7

No nie wcale a Kante, przecież jego gra w destrukcji to 50% sukcesu Leicester

0

Koledze chyba chodzi o oklejenie konsoli motywem FCB

67

Omg! Jak możesz to sprzedawać

0

Najgorszy mecz jaki pamietam był w LM, porażka 1:2 i ponad 80% posiadania piłki.

0

Antonella lepsza.
W sumie o gustach się nie dyskutuje :)

1

Na ten moment nikogo

0

Zimna kąpiel.

0

To ja dodam Mcdonald vs KFC

0

Neymar lubi to.

1

Serio? Mam do chechla 2km. Mieszkam w Tarnowskich Górach

0

Wiedźmin 3,GTA,Watch Dogs( słaba fabuła ale otwarty świat na wysokim poziomie),fallout 4

0

Chorwacja , trpanj. Najlepsze miejsce w jakim byłem, oprócz Barcy oczywiscie

0

WTF! czyżby juz oficjalnie?
http://imgur.com/uOfrYTe

1

Gdzie ten Lacazette? :D

0

Jakby przeszedł do nich to tutaj tez byś się spotkał z taka opinią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?