17

Niech sie juz konczy ten rok a wraz z nim fart Realu.
Cieszy ze wraca Iniesta i Busi

0

hejtuje

2

Ten Modric jest wszedzie

17

z MSN zrobiło sie M

0

Suarez...

1

Najbardziej na ten klasyk nakręcają mnie znajomi,boli mnie to ze 80% moich znajomych są za Realem

1

W destrukcji sie zgodze ale w kreowaniu sytuacji to jedno wielkie 0

2

sam Isco jest lepszy od Rakiticia i Gomesa, oby Busi miał forme.

0

Jak nas nie zdominuja w pomocy to bedzie cud.

5

Pokazuje wynik El clasico :D

0

2

No i co?

3


0:11-0:13 taka mała ciekawostka

0

A nie miał?

1

Klasyk nie jest grany na Anoeta

2

Jedna wielka bezbarwność

0

Asyst też nie ma.

0

Lukaku

1

A ja powiem ze chyba pierwszy raz jestem jakoś spokojny przed meczem na Anoeta

3

Lipa,lipa,lipa,lipa

1

?

0

Martwi postawa Stocha ale za to cieszy forma Maćka Kota, złapał niesamowita pewność siebie.

0

Zaraz ci powiedzą ze nie ze nie strzela ogórką bo władował 3 bramy Atletico

6

Może nie strzelają ale mecze wygrywają a u nas różnie to bywa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Kimmich serio?

0

Ja gram

0

Żeby tylko Real na nas nie wyszedł autobusem bo bedzie powtorka z wczoraj

13

Przy obecnej formie to niewiem czy tak bardzo chce

0

Aha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?