lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Niech sie juz konczy ten rok a wraz z nim fart Realu.
Cieszy ze wraca Iniesta i Busi
0
hejtuje
2
Ten Modric jest wszedzie
17
z MSN zrobiło sie M
0
Suarez...
1
Najbardziej na ten klasyk nakręcają mnie znajomi,boli mnie to ze 80% moich znajomych są za Realem
1
W destrukcji sie zgodze ale w kreowaniu sytuacji to jedno wielkie 0
2
sam Isco jest lepszy od Rakiticia i Gomesa, oby Busi miał forme.
0
Jak nas nie zdominuja w pomocy to bedzie cud.
5
Pokazuje wynik El clasico :D
0
https://www.instagram.com/p/BNewduhhCWU/?taken-by=grzegorz.krychowiak Czyżby ktos tu był w ciązy?
2
No i co?
3
0:11-0:13 taka mała ciekawostka
0
A nie miał?
1
Klasyk nie jest grany na Anoeta
2
Jedna wielka bezbarwność
0
Asyst też nie ma.
0
Lukaku
1
A ja powiem ze chyba pierwszy raz jestem jakoś spokojny przed meczem na Anoeta
3
Lipa,lipa,lipa,lipa
1
?
0
Martwi postawa Stocha ale za to cieszy forma Maćka Kota, złapał niesamowita pewność siebie.
0
Zaraz ci powiedzą ze nie ze nie strzela ogórką bo władował 3 bramy Atletico
6
Może nie strzelają ale mecze wygrywają a u nas różnie to bywa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Kimmich serio?
0
Ja gram
0
Żeby tylko Real na nas nie wyszedł autobusem bo bedzie powtorka z wczoraj
13
Przy obecnej formie to niewiem czy tak bardzo chce
0
Aha