3

Dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych.

1

Na chwile zobaczylem co sie dzieje na RM i zobaczylem tylko 1 komentarz "Messi i złota piłka hahahahahahahahaha" i wyszedłem.
Brak słow...

0

Prawda

14

Żeby jeszcze po El classico nie bylo -10

18

Prawie siatke rozerwało.

2

Jakie moje życie było by spokojniejsze gdyby nie piłka nożna, ale cóż i tak kocham ten sport i tak zawsze juz chyba będzie.
A co do meczu to mam nadzieje ze Simeone w szatni zrobi młyn i po przerwie zobaczymy inna druzyne.

4

Zajebista

2

Ja w to wierze co roku

0

Znów była szansa być liderem i znów cały misterny plan w pizdu

1

Aha

1

Chyba nie jego wina ze dostał urazu

0

Jakby głosowali obiektywnie patrząc na grę a nie na trofea,to by wygrał.

0

Zobacz połowa jak będzie nuda to idź spać

0

Też dziś kupiłem i na prawde jak na razie jest bardzo dobrze.

20

Jakby Portugalia była w naszej grupie do na 100% nie dostaliby sie na MŚ

0

Witam widziałem ostatnio w reklamie, zestaw yerba mate za chyba 70zł,tylko teraz nie umie sobie przypomnieć gdzie to było
Wie ktoś?

1

50.

4

Jak co roku :).

0

A co tam robi Bale i za co?

0

Jak myślicie czy w przypadku kiedy CR7 (nie daj Boże) dostanie ZP, to teraźniejsze wyczyny Messiego będą brane pod uwagę w tej edycji ZP czy do następnej tez się będą liczyć? Wydaje mie się ze pod uwagę brany jest rok kalendarzowy a nie sezon.jak myślicie?

0

Mnie tam w współczesnym footballu nic nie zdziwi

0

HEHEHEHE!!

0

Śmieszne...

6

Znowu jestesmy taktycznie zjedzeni

0

A Vidal na trybunach...

0

Ja tam mam gdzieś mecz Realu.
Pragnę przypomniec że dziś zagramy jeden z trudniejszych meczy w tym sezonie i radziłbym sie bardziej przejmowac naszym meczem bo strata punktów jest bardzo możliwa.

0

AHA XD

0

Dziś wygrywa inteligencja Guardioli

0

Tylko nie mów że sie nimi przejmujesz

0

Digne tragedia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?