lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dla Leo nie ma rzeczy niemożliwych.
1
Na chwile zobaczylem co sie dzieje na RM i zobaczylem tylko 1 komentarz "Messi i złota piłka hahahahahahahahaha" i wyszedłem.
Brak słow...
0
Prawda
14
Żeby jeszcze po El classico nie bylo -10
18
Prawie siatke rozerwało.
2
Jakie moje życie było by spokojniejsze gdyby nie piłka nożna, ale cóż i tak kocham ten sport i tak zawsze juz chyba będzie.
A co do meczu to mam nadzieje ze Simeone w szatni zrobi młyn i po przerwie zobaczymy inna druzyne.
4
Zajebista
2
Ja w to wierze co roku
0
Znów była szansa być liderem i znów cały misterny plan w pizdu
1
Aha
1
Chyba nie jego wina ze dostał urazu
0
Jakby głosowali obiektywnie patrząc na grę a nie na trofea,to by wygrał.
0
Zobacz połowa jak będzie nuda to idź spać
0
Też dziś kupiłem i na prawde jak na razie jest bardzo dobrze.
20
Jakby Portugalia była w naszej grupie do na 100% nie dostaliby sie na MŚ
0
Witam widziałem ostatnio w reklamie, zestaw yerba mate za chyba 70zł,tylko teraz nie umie sobie przypomnieć gdzie to było
Wie ktoś?
1
50.
4
Jak co roku :).
0
A co tam robi Bale i za co?
0
Jak myślicie czy w przypadku kiedy CR7 (nie daj Boże) dostanie ZP, to teraźniejsze wyczyny Messiego będą brane pod uwagę w tej edycji ZP czy do następnej tez się będą liczyć? Wydaje mie się ze pod uwagę brany jest rok kalendarzowy a nie sezon.jak myślicie?
0
Mnie tam w współczesnym footballu nic nie zdziwi
0
HEHEHEHE!!
0
Śmieszne...
6
Znowu jestesmy taktycznie zjedzeni
0
A Vidal na trybunach...
0
Ja tam mam gdzieś mecz Realu.
Pragnę przypomniec że dziś zagramy jeden z trudniejszych meczy w tym sezonie i radziłbym sie bardziej przejmowac naszym meczem bo strata punktów jest bardzo możliwa.
0
AHA XD
0
Dziś wygrywa inteligencja Guardioli
0
Tylko nie mów że sie nimi przejmujesz
0
Digne tragedia...