lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I like use mobile phone
0
Ale widac ze CR poprawił wolne
0
czekaj zaraz 90 minuta
1
Nikt nie musi sie zakładać bo kazdy wie ze tak bedzie,tylko pytanie kiedy.
Ja obstawiam +93
0
Ile razy on jeszcze powie "Książe Walii"?
0
Witam.Gra ktos w Fife 16 na PS4 i pomógł by mi zrobic 2 osiągniecia?
9
Te overalle to chyba Mirosławski robił https://www.easports.com/pl/fifa/aktualnosci/2016/fifa-17-player-ratings-top-20-goalkeepers
0
Porównanie statystyk pilkarzy Barcy i Realu w Fifie 17. Foch Ea na Barce jest widoczny.
FCB http://wefut.com/club/241/17
RM http://wefut.com/club/243/17
4
ale Umtiti ma karte w fifie 0.0!
http://wefut.com/player/17/7534/samuel-umtiti
0
Dotrze w doliczonym czasie
4
Tu jestem! Wystrczy dać mu trochę czasu
0
Kto według was zrobi większą karierę?
Rashford czy Iheanacho
8
Wolałbym zobaczyć Andre Gomesa,nie ukrywam że z wszystkich pomocnikow, mam w nim najwieksze nadzieje
0
i tak bedzie 5-0
0
Ja o 2 dni póżniej niż Messi. Pozdro wszystkich którzy są z 26 czerwaca ( o ile tacy tu są)
6
Jeśli ktoś ma snapchata to polecam zobaczyc jak Neymar gra z synkiem w GTA 5.
Nie wiem czy GTA jest idealna grą dla "dzieciaka".
1
Bo nie grają pięknie a mimo wszystko wygrywają + fart
0
Kurde, nigdy nie było sezonu w którym bałbym się Realu tak jak teraz
2
https://www.facebook.com/MarcoMaterazziOfficial/photos/a.309855219065283.90105.307773905940081/1222461867804609/?type=3&theater Legendy! Puyol obok figo 0.0
1
Ja też. PsPro jest robione pod VR a szczerze mam wywalone na tego VRa.
2
Ale będzie (oby) Sergii Roberto!
1
Norwegia.
19
Jak Pogba ma 5 , to Iniesta powinien miec z 10
1
Iem był w Katowicach.
Pozdro z Tarnowskich Gór :D
1
W każdym sklepie RTV AGD i mniejszych prywatnych sklepikach z grami
0
Nie gram kariery ,wole UT
0
No boli,bo jest to moja ulubiona gra i duzo czasu w niej spędzam, wiec troche dziwnie sie patrzy jak gracze Realu mają wiekszy Overall
0
No własnie taki typowe pracownik Ea zobaczy że Ramos strzela gola w finale i juz nie wazne jak gra. No cóz
2
Wracając do overall w FIFIE,nie rozumiem jednej rzeczy a mianowicie:
Barca rok temu zdobywa tryplet i ich overalle nie róznia sie praktycznie niczym od zawodników Realu,który wtedy nic nie wygrał, a teraz Barca ma 3 trofea , Real 1 i każdy zawodnik Realu jest ulepszony o +2 a nawet taki Pepe +4.
6
Kij z tym Modriciem,patrz na Pepe i Ramosa.
Jak Ramos 89 to Pique powinien miec 90