1

I like use mobile phone

0

Ale widac ze CR poprawił wolne

0

czekaj zaraz 90 minuta

1

Nikt nie musi sie zakładać bo kazdy wie ze tak bedzie,tylko pytanie kiedy.
Ja obstawiam +93

0

Ile razy on jeszcze powie "Książe Walii"?

0

Witam.Gra ktos w Fife 16 na PS4 i pomógł by mi zrobic 2 osiągniecia?

9

0

Porównanie statystyk pilkarzy Barcy i Realu w Fifie 17. Foch Ea na Barce jest widoczny.
FCB http://wefut.com/club/241/17
RM http://wefut.com/club/243/17

4

ale Umtiti ma karte w fifie 0.0!
http://wefut.com/player/17/7534/samuel-umtiti

0

Dotrze w doliczonym czasie

4

Tu jestem! Wystrczy dać mu trochę czasu

0

Kto według was zrobi większą karierę?
Rashford czy Iheanacho

8

Wolałbym zobaczyć Andre Gomesa,nie ukrywam że z wszystkich pomocnikow, mam w nim najwieksze nadzieje

0

i tak bedzie 5-0

0

Ja o 2 dni póżniej niż Messi. Pozdro wszystkich którzy są z 26 czerwaca ( o ile tacy tu są)

6

Jeśli ktoś ma snapchata to polecam zobaczyc jak Neymar gra z synkiem w GTA 5.
Nie wiem czy GTA jest idealna grą dla "dzieciaka".

1

Bo nie grają pięknie a mimo wszystko wygrywają + fart

0

Kurde, nigdy nie było sezonu w którym bałbym się Realu tak jak teraz

1

Ja też. PsPro jest robione pod VR a szczerze mam wywalone na tego VRa.

2

Ale będzie (oby) Sergii Roberto!

1

Norwegia.

19

Jak Pogba ma 5 , to Iniesta powinien miec z 10

1

Iem był w Katowicach.
Pozdro z Tarnowskich Gór :D

1

W każdym sklepie RTV AGD i mniejszych prywatnych sklepikach z grami

0

Nie gram kariery ,wole UT

0

No boli,bo jest to moja ulubiona gra i duzo czasu w niej spędzam, wiec troche dziwnie sie patrzy jak gracze Realu mają wiekszy Overall

0

No własnie taki typowe pracownik Ea zobaczy że Ramos strzela gola w finale i juz nie wazne jak gra. No cóz

2

Wracając do overall w FIFIE,nie rozumiem jednej rzeczy a mianowicie:
Barca rok temu zdobywa tryplet i ich overalle nie róznia sie praktycznie niczym od zawodników Realu,który wtedy nic nie wygrał, a teraz Barca ma 3 trofea , Real 1 i każdy zawodnik Realu jest ulepszony o +2 a nawet taki Pepe +4.

6

Kij z tym Modriciem,patrz na Pepe i Ramosa.
Jak Ramos 89 to Pique powinien miec 90

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?