lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stesknilem się za Szpakowskim.Och jak miło go usłyszeć
1
Mówisz o tym irokezie?
0
Xd.
0
Kto wpuścił na ksw te bydło?Uwazam się za kibica Mameda ale pierwszy raz widziałem go ta bezradnego i mam nadzieję że ta roczna przerwa dobrze mu zrobi.
0
Pobierz Ustream.
18
Oficjalnie: Społem nowym sponsorem Barcelony.
1
Jeśli Real wygra LM (puk puk) to radzę nie korzystać z internetu przez co najmniej tydzień.
0
Fajnie by było jakby Masche jeszcze gola dla nas strzelił.
1
https://www.twitch.tv/izakooo Izak trenuje przed meczem Polska-Holandia :D
13
Jak można nie lubić Danego?
Go się nie da się nie lubić :)
3
No i złota piłka poszła się jebać.
0
Warto powspominać :D
0
gdzie niby oficjalnie?
2
Jesli kogoś to zainteresuje to właśnie w Fifie trafilem TOTS Carvajal.
3
Perez posmarował :D A tak na serio jest do jak dla mnie żałosne.
2
https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/news/2016/fut-16-tots-la-liga?utm_campaign=fifa16_hd_ww_ic_ic_fb_fut-tots-la-liga-fb-052016&utm_source=facebook&utm_medium=social&cid=5762&ts=1463752986626 EA JEST ŻAŁOSNE !!
1
http://www.fcbarca.com/66836-florentino-w-2014-roku-suarez-nie-jest-bardzo-dobrym-pilkarzem.html Kto pamięta
5
Ta Azjatka zaraz tam orgazmu dostanie
2
Panda Antivirus
2
Coldplay-Viva la vida
0
LEWY 98 w Fifie!
1
Dla mnie jako fana tej serii i playstation to jest niesamowite.
0
Ja słyszałem ze ma byc 6 epizodów a nie misji.
0
Jak tak to sie zgadzam w tym roku tylko BF1 i DOOM.
0
Ja dodałbym jeszcze Uncharted 4 na które już czekam ponad rok. Nawet nie ukrywam że jestem wielkim fanem serii o Nathanie Drake'u.
Na szczeście jutro sobie pogram.
7
I tak juz wole to niż kosmos w COD :D
0
Toure i Navas najlepsi? Hahahaha
46
Bellerin innej opcji nie ma :D
1
Ronaldo cudowne uzdrowienie.
0
Ja bym pogral.Tylko jaka platforma bo ja na PS4.