1

Stesknilem się za Szpakowskim.Och jak miło go usłyszeć

1

Mówisz o tym irokezie?

0

Xd.

0

Kto wpuścił na ksw te bydło?Uwazam się za kibica Mameda ale pierwszy raz widziałem go ta bezradnego i mam nadzieję że ta roczna przerwa dobrze mu zrobi.

0

Pobierz Ustream.

18

Oficjalnie: Społem nowym sponsorem Barcelony.

1

Jeśli Real wygra LM (puk puk) to radzę nie korzystać z internetu przez co najmniej tydzień.

0

Fajnie by było jakby Masche jeszcze gola dla nas strzelił.

1

https://www.twitch.tv/izakooo Izak trenuje przed meczem Polska-Holandia :D

13

Jak można nie lubić Danego?
Go się nie da się nie lubić :)

3

No i złota piłka poszła się jebać.

0

Warto powspominać :D

0

gdzie niby oficjalnie?

2

Jesli kogoś to zainteresuje to właśnie w Fifie trafilem TOTS Carvajal.

3

Perez posmarował :D A tak na serio jest do jak dla mnie żałosne.

5

Ta Azjatka zaraz tam orgazmu dostanie

2

Panda Antivirus

2

Coldplay-Viva la vida

0

LEWY 98 w Fifie!

1



Dla mnie jako fana tej serii i playstation to jest niesamowite.

0

Ja słyszałem ze ma byc 6 epizodów a nie misji.

0

Jak tak to sie zgadzam w tym roku tylko BF1 i DOOM.

0

Ja dodałbym jeszcze Uncharted 4 na które już czekam ponad rok. Nawet nie ukrywam że jestem wielkim fanem serii o Nathanie Drake'u.
Na szczeście jutro sobie pogram.

7

I tak juz wole to niż kosmos w COD :D

0

Toure i Navas najlepsi? Hahahaha

46

Bellerin innej opcji nie ma :D

1

Ronaldo cudowne uzdrowienie.

0

Ja bym pogral.Tylko jaka platforma bo ja na PS4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?