lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
3
Grupa D zajebista.
1
http://www.elevensports.pl ten komentator jest gorszy od Zewłakowa
0
Jest jakaś szanse że ten eleven bedzie w CP??
1
Sportin Gijon : Sędzia 0:1
0
Komentarz usunięty
1
Jeszcze tylko wygrać na Anoeta i bedzie OK.
0
Najlepsi WG mnie : Vermaelen i Roberto
Najgorzej : Rakitić
0
skręcenie kostki na 100%
1
piękna akcja !
0
serioooooo !!!!!!!!!!!!!!!!
0
karny !!!!!
0
PO MECZU !!
0
Mieliscie chociaz raz jakis drop, bo ja wczoraj cobbla.
0
Powodzenia :D xd
0
Munir
0
co jest?
8
Simeone miał racja mówiąc że wszyscy chcą udupić barcelona i atletico a zeby real miał latwiej
1
hahahahahahahaha
0
Dzieki wam za odp, pytam bo lubie jakoś tego piłkarza i chciałbym aby zagrał
0
Wie ktos może czemu po stronie Athleticu nie ma Ikera Muniaina
0
1
Kibicuje Barcy od 13 lat, i nie mam zamiaru kibicowac nikomu innemu,po prostu nie zaczyna sie ten sezon najlepiej
1
Real teraz ma Kovacica a my 0:4 od Bilbao. sezon sie zajebiście zaczyna
0
Wieże w comeback ale to już chyba nie możliwe :(
0
Messi człap człap
0
http://fangol.pl/view/112550/nominowani-do-tytulu hihi
0
Lucho wielki minus za zmiany :(
0
ale Jaja !!
0
Japierdole to jest nie możliwe. sorry za przeklenstwa