0

Komentarz usunięty

3

Grupa D zajebista.

1

http://www.elevensports.pl ten komentator jest gorszy od Zewłakowa

0

Jest jakaś szanse że ten eleven bedzie w CP??

1

Sportin Gijon : Sędzia 0:1

0

Komentarz usunięty

1

Jeszcze tylko wygrać na Anoeta i bedzie OK.

0

Najlepsi WG mnie : Vermaelen i Roberto
Najgorzej : Rakitić

0

skręcenie kostki na 100%

1

piękna akcja !

0

serioooooo !!!!!!!!!!!!!!!!

0

karny !!!!!

0

PO MECZU !!

0

Mieliscie chociaz raz jakis drop, bo ja wczoraj cobbla.

0

Powodzenia :D xd

0

Munir

0

co jest?

8

Simeone miał racja mówiąc że wszyscy chcą udupić barcelona i atletico a zeby real miał latwiej

1

hahahahahahahaha

0

Dzieki wam za odp, pytam bo lubie jakoś tego piłkarza i chciałbym aby zagrał

0

Wie ktos może czemu po stronie Athleticu nie ma Ikera Muniaina

0

Przez ten hymn i jego wykonanie przez Gizele,jeszcze bardziej kocham ten klub

1

Kibicuje Barcy od 13 lat, i nie mam zamiaru kibicowac nikomu innemu,po prostu nie zaczyna sie ten sezon najlepiej

1

Real teraz ma Kovacica a my 0:4 od Bilbao. sezon sie zajebiście zaczyna

0

Wieże w comeback ale to już chyba nie możliwe :(

0

Messi człap człap

0

Lucho wielki minus za zmiany :(

0

ale Jaja !!

0

Japierdole to jest nie możliwe. sorry za przeklenstwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?