0

z czego masz?

0

kurde szkoda był to jeden z moich ulubionych kanałów na yt

0

co jest z kanałem Helirj?

0

jak sms to odrazu przysyłają ci kod i go wpisujesz a jak przelewem to 5 minut musisz poczekac

0

Miło będzie na pewno!ale najważniejsze żeby Barca wygrała:D

0

futbolHD kupuje co miesiąc i jest mega!! nie zacina sie , jest po polsku, jest też rezerwowy stream

1

Dzięki!

1

Mam pytanko był ktoś kiedyś na El Classico bo mam zaszczyt być w niedziele i niewiem ile godzin wczesniej udać się na stadion zeby tak na spokojnie bez żadnego przeciskania sie tam dostac.

5

Komentarz usunięty

1

Bardzo sie opłaca kupuje miesiąc w miesiąc i zawsze jest HD i bez zacinania a jak zacina to podkładają rezerwowy stream

0

Komentarz usunięty

5

Właściwie to losowanie jest dziś

1

Robiłem losowanie par ligi mistrzów na kartce i wyszło mi:
Juventus-Bayern
Barcelona-Atletico
Monaco-porto
Psg-Real

0

Nic się nie martw jesteś całkowicie normalny,też odliczam do meczu już niewiem co mam robić

0

tylko się zapytałem bo może komuś się nudzi tak jak mi,a na grach czas szybko leci

2

Gra ktoś w fife 15 na pc,tak do zabicia czasu

0

parking samochodowy

0

Nie na temat.
ostatnio widziałem że dużo sie pisze o Counter strike na tej stronce,wiec może ktoś chciałby zagrac jakiegos meczyka

2

0

0

A gracie w cs bo jak tak to można se kiedyś zagrac

0

*Messi

0

Deportivo ? a nie czasem Rayo

0

może być,tylko jeszcze Suarez coś musi strzelić

0

Neymar jutro nie zagra!

0

Mam szczęście że będe jutro na meczu! Być możę będe świadkiem awansu na 1 miejsce.

1

koniec ku*wa!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?