lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z czego masz?
0
kurde szkoda był to jeden z moich ulubionych kanałów na yt
0
co jest z kanałem Helirj?
0
jak sms to odrazu przysyłają ci kod i go wpisujesz a jak przelewem to 5 minut musisz poczekac
0
Miło będzie na pewno!ale najważniejsze żeby Barca wygrała:D
0
futbolHD kupuje co miesiąc i jest mega!! nie zacina sie , jest po polsku, jest też rezerwowy stream
1
Dzięki!
1
Mam pytanko był ktoś kiedyś na El Classico bo mam zaszczyt być w niedziele i niewiem ile godzin wczesniej udać się na stadion zeby tak na spokojnie bez żadnego przeciskania sie tam dostac.
5
Komentarz usunięty
1
Bardzo sie opłaca kupuje miesiąc w miesiąc i zawsze jest HD i bez zacinania a jak zacina to podkładają rezerwowy stream
0
http://fangol.pl/viewgallery/91883/11/messi-przelata-nawet Genialne!
0
Komentarz usunięty
5
Właściwie to losowanie jest dziś
1
Robiłem losowanie par ligi mistrzów na kartce i wyszło mi:
Juventus-Bayern
Barcelona-Atletico
Monaco-porto
Psg-Real
0
Nic się nie martw jesteś całkowicie normalny,też odliczam do meczu już niewiem co mam robić
0
tylko się zapytałem bo może komuś się nudzi tak jak mi,a na grach czas szybko leci
2
Gra ktoś w fife 15 na pc,tak do zabicia czasu
13
http://fangol.pl/view/91508/navarro-sika-na-lawce Haha!
6
http://fangol.pl/view/91457/abidal-typuje-wynik-el-clasico?barc Fajnie by było!
0
parking samochodowy
0
Nie na temat.
ostatnio widziałem że dużo sie pisze o Counter strike na tej stronce,wiec może ktoś chciałby zagrac jakiegos meczyka
2
http://fangol.pl/view/90945/suarez-odepchnal-neymara?barc ciekawe o co poszło
0
http://fangol.pl/view/90924/leo-messi-prawie-potracil?barc KTO jak kto ale Messi
0
A gracie w cs bo jak tak to można se kiedyś zagrac
0
*Messi
0
Deportivo ? a nie czasem Rayo
0
może być,tylko jeszcze Suarez coś musi strzelić
0
Neymar jutro nie zagra!
0
Mam szczęście że będe jutro na meczu! Być możę będe świadkiem awansu na 1 miejsce.
1
koniec ku*wa!!