3

Piekna grafika!Najlepsza strona piłkarska w Polsce

8

Robi plac zabaw dla dzieci

6

Szkoda Pirlo

0

Fifa mafia

0

Nie oszukujmy sie juve jest lepsze

0

Ja tam ide teraz na orlik i będę tam do 20,więc mi tam czas szybko zleci

0

Neymar też strzelił w pucharze konfederacji

1

kto pamięta?

0

http://fangol.pl/view/101860/jaki-bedzie-wynik-finalu?barc super zabawa.Wystarczy że przytrzymacie i pociagniecie w lewo. mi wyszlo 3-1 dla FCB

2

a co? i tak wogóle kto to

0

Mieszkam niedaleko bo w Tarnowskich Górach,też szukam jakiegoś pubu ale w TG nie ma żadnych gdzie puszczą mecz

13

pewnie ma ból dupy że jego Krysia jest słabsza

0

0

ma ktoś jakieś zdjecia z wczoraj na tapete. najlepiej z Xavim

0

te wyjazdowe nawet niezłe ale te domowe to jakaś masakra

1

ma ktoś filmik mistrzowskiej fety,bo niestety nie mogłem oglądać meczu

0

117

0

ma ktos filmik jak syn Mathieu biegł obok Xaviego

4

na stadion idzie sie mecz oglądać a nie na internecie siedziec

0

a chcialem kupic koszulka na nastepny sezon ale szybko sie rozmyslilem

2

0

dołączam sie do pytania

1

trening na żywo!!

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

po meczu,real sie rozpedza obstawiam 2-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?