0

zobaczcie od 0:44,juz od najmłodszych lat sie dogadują

0

PIQUE...

0

Komentarz usunięty

1

Oho i już mu sie Lewandowski właczył

0

Po meczu!

0

Remontada!!

1

Komentarz usunięty

0

zawał...

0

Komentarz usunięty

0

nie żebym nie wierzył w swój klub ale my z średniakiem nie dajmy rady bez Messiego a co dopiero z Realem.

0

0

Obstawiam 1:0 dla Barcy po wielkich męczarniach

0

Jakby co moj origin patrykpw9

1

Na co bo jak na pc to o 24'00 mozemy zagrac bo od wczoraj mam zainstalowaną.

0

OT: bedzie ktos kupowal fife 16 na pc bo jak tak to można ogarnąc wirtualne kluby

1

Jednak oglądać dalej bede bo wierze ze kiedys ktos wygra,juz dzis bylo blisko ale sedzia.

6

0

Jak on zapierdala

0

Laboga , Wegrzyn czy to mecz Realu?

5

jak to Oficjalnie ? przecież jest głosowanie

13

Robi wrażenie. Brawo Alen!

0

Gdzie zobacze caly mecz bo niestety wczoraj nie moglem ogladac ??

0

z oficjalnej stronu EA

23

OFICJALNIE: D.Szpakowski i J.Laskowski nowymi komentatorami w fifa 16

0

Verma !! niczym Mathieu z Realem

1

http://player.pl/eleven,22,s.html?%20utm_source=avod&utm_medium=banner&utm_term=meczrejestracja&utm_campaign=sport dziala bez zacinek po polsku , wystarczy bezplatna rejestracja. nie dziekujcie

0

tnie jak cholera!

0

troche taki Jasina:D

2

Próba wbicia na eleven- 503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

0

leci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?