lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niech ta łajza pedro znika bo na niego sie patrzec nie da
0
po co ten pedro
0
jak ten gośc broni
10
http://fangol.pl/view/98636/maradona-porownal-messiego?barc niewiem co on ćpa ale powinien zmienić dilera
0
aplikacja ustream
0
http://weeb.tv/channel/tvp_sporthd cała druga polowa z komentarzem szpaka
0
http://fangol.pl/view/98328/mlody-messi-w-idiotycznym?barc OMG! Messi
0
0
Co sądzicie o wczorajszej grze Rakitica?
7
ma ktoś może skrót meczu z TVP1?
3
Dobra odpadamy
1
Jebane symulanty
2
Juventus.forza juve
0
A wiecie moze czy jakby Real awansowal do finalu do bylby juz Modrić?
0
http://fangol.pl/view/97014/langerak-stratowal i ta mina Pepa
0
Grunt to sie nie przestraszyć Bayernu!
0
co jest smiesznego w przerobionym zdjeciu na którym są świete postacie
0
To jest fangol i post jakiegoś Hala dziecko napewno,wiec nie ma się co dziwic
1
to już jest kompletna przesada,robią Boga z goscia ktory gówno grał cały sezon.http://fangol.pl/view/96217/chicharito-dzis-oczami
0
Nie ja nie wyrobie jeszcze nie dawno na rm.pl pisali że chicarito to porażka.itd , a teraz się każdy tam przed nim spuszcza jaki to on dobry
4
2015.04.22, godz. 22:42, vensim
to teraz modlić się o Juve!:)
Oni znów chcą na farcie wszystko wygrać.
znając życie to napewno trafia na juve
6
Komentarz usunięty
1
real wygra lige mistrzów,oni sa za mocni i mają za dużo szczescia
0
no to już koniec!!
0
http://fangol.pl/view/95864/suarez-osmieszyl-vermaelena?autoplay
0
Ciekawe czy ma tu konto
0
kontuzja!
4
Real bez Modrica i Bale na Atletico
0
to w co ty grałeś że tak cie wciągneła?
0
El pistolero