0

Tytoń:D

0

A co jak real wygra każdy mecz a my przegramy z Atletico! to wtedy bedzie gówno

0

Neymar!!Dziś magia

0

szkoda.liczyłem na 0 z tyłu

0

13. Bravo
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. A. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
18. Jordi Alba
22. Alves
24. Mathieu

0

jak myślicie kto na ten moment dostałby złotą piłkę. Messi czy Ronaldo

4

jak dani odejdzie to możemy tak grać http://www.futhead.com/15/squads/29575952/

0

podobno buty nie grają:D ale są fajne nie powiem , tylko że korki mam te http://www.r-gol.com/adidas-f10-fg-b34858.html a tamte chce ale jako halówki

0

ok.dzieki za opinie

0

0

1

ronaldo moze i strzelil te bramki,kazdy by je zdobyl jesli dostawal by takie pilki.dla ronaldo zawsze bedzie gorszy od Messiego

0

Jaracie sie tym realem jakby niewiadomo co.ale zobaczymy co pokaża z atletico

2

Chciałbym żeby Real przegrał!Ale u siebie i to jeszcze z Granadą nie ma szans żeby przegrali.

0

Komentarz usunięty

0

czy tylko ja mam różowe tło?

0

strzelił coś Suarez dziś?

0

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4858 Taa chyba jak byłby Messim

4

Aż chce się płakać!

2

23 najlepsze

0

el pistolero!

0

w porównaniu do nas oni mają pomoc

0

Przypomina sie pierwsze el classico gdzie też prowadziliśmy a potem było jak było

0

mi nie

1

Mata!!

2

My tu o El Classico a za godzine inne świetne widowisko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?