lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tytoń:D
0
A co jak real wygra każdy mecz a my przegramy z Atletico! to wtedy bedzie gówno
0
Neymar!!Dziś magia
0
szkoda.liczyłem na 0 z tyłu
0
13. Bravo
3. Piqué
4. Rakitic
5. Sergio
8. A. Iniesta
9. Suárez
10. Messi
11. Neymar
18. Jordi Alba
22. Alves
24. Mathieu
0
jak myślicie kto na ten moment dostałby złotą piłkę. Messi czy Ronaldo
4
jak dani odejdzie to możemy tak grać http://www.futhead.com/15/squads/29575952/
0
podobno buty nie grają:D ale są fajne nie powiem , tylko że korki mam te http://www.r-gol.com/adidas-f10-fg-b34858.html a tamte chce ale jako halówki
0
ok.dzieki za opinie
0
http://www.r-gol.com/nike-hypervenom-phade-ic-599810-758.html nie na temat,poleca ktos te buty
0
1
ronaldo moze i strzelil te bramki,kazdy by je zdobyl jesli dostawal by takie pilki.dla ronaldo zawsze bedzie gorszy od Messiego
0
Jaracie sie tym realem jakby niewiadomo co.ale zobaczymy co pokaża z atletico
2
Chciałbym żeby Real przegrał!Ale u siebie i to jeszcze z Granadą nie ma szans żeby przegrali.
0
http://www.ligabbva.com/2544_liga-bbva/3026573_los-usuarios-de-ligabbva-com-eligen-el-once-ideal-del-mes-de-marzo.html 11 Marca! tylko co ten Ronaldo tam robi?
22
http://fangol.pl/view/93222/kolejny-byly-cule
0
Komentarz usunięty
0
czy tylko ja mam różowe tło?
0
http://fangol.pl/view/93015/odwazne-wyznanie-prezenterki?barc OMG!!
0
strzelił coś Suarez dziś?
0
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=4858 Taa chyba jak byłby Messim
4
2
23 najlepsze
0
el pistolero!
0
w porównaniu do nas oni mają pomoc
0
Przypomina sie pierwsze el classico gdzie też prowadziliśmy a potem było jak było
0
mi nie
1
http://www.idmantv.az/canli/idman-canli-yayim.htm
1
Mata!!
2
My tu o El Classico a za godzine inne świetne widowisko!