lioney10
Dołączył/a: luty 2014
Barcelona
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
John lennon
1
Czy dzisiaj podczas losowanie LM ,bedzie też rozdanie nagrody dla najlepszego gracza UEFA??
0
bjutiful:D
0
Pobierz ustream
0
Real,Chelsea,Bayern,Atletico,Athletic,Celta
4
http://fangol.pl/view/110328/mina-guardioli-po-przegranej Bayern power
3
zaraz dam z juve po polsku
7
http://www.uefa.com/goal-of-the-season/videoid=2263253.html?fb_action_ids=513267438825287&fb_action_types=og.shares głosujemy na gola sezonu
0
Komentarz usunięty
0
Eden!!
0
0
Po meczu z Romą cały skład sprzedawali a tera jacy to oni super
HD
2
Wie ktos gdzie obejrze mecz na smartfonie.
0
Grac nie mogą ale trenowac tak
1
Podstadionem.pl masz jeszcze kod rabatowy 5% "lachu"
1
Jak zostac socios?
0
Sporting vs Real
19
2
http://fangol.pl/view/106394/dziadek-messiego-potwierdza?barc Bardzo dobre słowa.100% sie zgadzam
0
Ciekawe czy bedzie w 11 roku ( wiem że dopiero lipiec ale OK) czy może znow wielki Neuer
1
Komentarz usunięty
0
za darmo
0
OT: wczoraj otrzymalem koszulke Barcy na ten nowy sezon i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony bo koszulka prezentuje sie świetnie , fajny materiał i bardzo dobrej jakosci nadruk. koszulke kupilem na stronie Podstadionem.pl i jakby byliscie chetni to macie kod na 5% zniżki "Lachu"
1
Jeszcze 45 min.I koniec roku szkolnego + urodzinki
0
filmiki fajne ale nazwa kanału mogłaby być bardziej orginalna
0
gratulacje
9
jutro o 1:30
0
Pamietam kiedy na poczatku sezonu byla przezentacja skladu i wiekszość kibiców gwizdała na Mathieu a teraz
4
wg.mnie zdjęcie sezonu.
0
niewiem jak dla was,ale dla mnie najlepszy na boisku był Alba